Hakkımızda

Belli bir temel ve esasa dayalı olarak yapılan bu çalışmalar sonrasında alınan sonuçları, başarılarımız gibi göstermek en basit ifadeyle haddin aşılması ve edep noksanlığı olarak değerlendirmek gerekir. Zira, hiç bir konu ve olayda Cenab-ı Allah’ın izni olmadıkça zerre miktarı ilerleme – gelişme olmaz. Bu bakımdan; alınan sonuçlar, haşâ kişilerin değil Yüce Allah’ın takdiri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Elbette bu çalışmaları yapan kişilerin ehil olması ve yeterlilikleri önemlidir. Başarılı medyumlar bu bilince sahip olmalıdır.

Ancak; bu noktada kendimizi bir yerlere getirme çabası içerisinde olmadan, sıradan aciz bir kul sıfatıyla azimle çalışarak, doğruları yaparak ve takdiri Cenab-ı Allah’tan bekleyerek, destek olduğumuz kişilerin de konuya bu açıdan bakmalarını sağlayarak problemlerin çözümüne katkı sağladığımız bilinmelidir.

Hayatının büyük bir kısmını, insanların gerçek sevgi, aşk ve muhabbet’le yaşatma mücadelesi içinde geçirip, sahip olduğu bilgi ve birikimlerini, kişisel özellikleriyle birleştirerek sizlere profesyonelce çözümler üretme yoluna adayan CİDDİ, GÜVENİLİR, RESMİ ve GERÇEK Medyum kehatun  hocam uzman çalışmalarıyla, sizlere çözümler üretiyor…

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.