Tuz Büyüsü 27EKİ
Tuz Büyüsü

Birisine aşk beslemek ve karşılık almak insanların hayattan büyük bir beklentisidir. Çünkü hiç kimse yalnız yaşayıp yalnız ölmek istemez. Bununla birlikte birisi ile hayatını birleştirip yuva kurmak insanların hayatlarının belli bir bölümünden arayışında olduğu bir yaşam şeklidir. Fakat herkes aşık olduğu kişiden karşılık alamıyor. Çünkü insanlar hisleri karmış ve değişken canlılardır. Bağlanma sorunları olanlar gibi platonik aşkından bir haber kendi için hayırlı olmayan kişilere kapılmış bireylerin de sayısı bir hayli fazladır. Bu da insanların kendi için doğru olan kişiyle kavuşmasına engel olur. Fakat bu koşullarda başvurulabilecek ruhani bir yol vardır. Aşık etme niyetli manevi büyüler, arzulanan aşkı elde etmenin en kolay yoludur. Tuz büyüsü ise bu büyülerden en sık tercih edilenleri arasında yer alır.

Aslen bağlama niyetli bir büyü olan tuz büyüsünün ilişki kurmak için daha sık kullanılması sonucunda aşık etme niyetli olduğu sanılmaya başlanmıştır. Ancak büyünün tesirleri aşk değil bağlılık sağlar. Bu bağlanma ile kurulan birliktelik sonucunda aşk da doğar tabi ki. Fakat büyünün ayrıntıları yanlış aktarılmamalıdır. Özetle aşkı elde etmeyi sağlayan kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyünün iyi yanı ise hem ilişki içinde olmayan kişileri sevgili yapan, hem de ilişkisinde alakanın azaldığı kişileri yeniden birbirine bağlayan bir işlem olmasıdır. Anlayacağınız üzere tuz büyüsüyle birden fazla amaca yönelik sonuç almak mümkündür.

TUZ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Tesirleri ile hızlı sonuç alınabilen tuz büyüsünün yapımı da pek zor değildir. Sağlanması gereken 2 koşul sağlandığı takdirde kolaylıkla ve başarılı bir şekilde yapılabilen bir büyüdür. Tuz büyüsü hakkında bilinmeyen ayrıntılardan birisi de büyünün tehlikesiz olmasıdır. Çünkü tuz büyüsünün kökeni ak büyülere dayanır. Bilindiği üzere ak büyülerin tehlike içeren yan etkileri bile yoktur. Kısacası bu büyünün yanlış uygulanması halinde bile herhangi bir zarar görmek mümkün değildir. Fakat yanlış anlaşılmasın, büyünün hatalı yapımı durumunda büyünün sonuç vermesi mümkün değildir. Büyü doğru yapılmaz ise herhangi bir zarar görülmez fakat büyü de tutmayacaktır. Bu detayı aklınızdan çıkarırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Şimdi sizlere büyünün yapımı ile alınabilecek sonuçları ve etkileri açıklayacağız.

  • Kuvvetli bir tuz büyüsünün etkisi altındaki kişi, istenilen kişiye bağlanacak ve ona karşı çekilmeye başlayacaktır.
  • Büyü yapılan kişi bağlanması istenen kişiden uzakta bile olsa karşı konulamaz bir çekim ve enerji hissedecektir.
  • Bu çekim aracılığıyla kişiler birbirinden ne kadar uzak olurlarsa olsunlar eninde sonunda birbirlerine kavuşacaklardır.
  • Büyünün tesirleri altındaki bireyin içinde büyük bir bağlılık canlanacağı için büyü tutana kadar da bir başkasında gözü olmayacaktır.
  • Bu sayede büyünün etkileri devreye girdiğinde saf ve sağlam temelli bir ilişki kurulabilecektir.
  • Büyünün ilişkisinde sorun olan çiftlere uygulanması halinde ise çiftlerin birbirine olan alakası ve sıcaklığı artacaktır.
  • İhaneti sonlandıran ve sadakat sağlayan bu işlem ile ayrılığın eşiğine gelmiş ilişkileri bile kurtarmak mümkündür.

TUZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Eğer yukarıdaki tesirler birebir elde edilmek isteniyor ise büyünün layığı ile tamamlanması mutlak öneme sahiptir. Ne kadar kolay bir büyü olsa dahi en ufak bir dikkatsizlik ve özensizlik büyünün tutmamasına neden olacaktır. Tuz büyüsünün çok yaygın bir büyü olması bu hatalara yol açmaktadır. Çünkü insanlar bu büyü hakkında internet üzerinde yalan yanlış bilgiler veren sitelerden de bilgiler edinmektedir. Sahtekar medyumların bulunduğu platformlar üzerinden yayılan yanlış bilgiler, insanları dolandırmak için kullanılıyor. Bu tip yalanlar sebebiyle insanlar tuz büyüsünün değiştirilmiş hatta uydurulmuş tariflerini uygulamaya kalkışıyorlar. Sizlere tuz büyüsünün hatalı yapımında bile yan etkiler yaşanmaz demiştik. Fakat uydurma metotlar ile yapılmaya kalkışılan büyülerin tehlikeli büyülerin ritüelleri ile gösterebileceği ortak özellikle bu tehlikeleri yaratabilir. Eğer risk almak istemiyorsanız sadece ama sadece net ve objektif bilgiler veren platformlardan araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Sitemizde her ne kadar bilgi versek de prensibimiz yanlış bilgilerden insanları korumaktır. Bu nedenle sizlere en büyük tavsiyemiz lafı dolandırıp hiçbir bilgi vermeyen platformlardan uzak durmanızdır. Çünkü bu sitelerin paylaşımlarını okurken bile bir şey bilmediklerini anlamak kolaydır. Fakat bu farkı anlayabilmek için sitemiz gibi gerçek bilgiyi sağlayan platformlardan bilgi edinmiş olmak gerekecektir. Sizlere önerimiz büyü ilimleri ve medyumlar hakkında araştırma yaparken net bilgileri izlemenizdir. Ayrıca tuz büyüsü gibi yaygın büyüler söz konusu olduğunda hurafelere ve çevrede konuşulan kulaktan dolma detaylara kulak asmamanızı öneririz. Aksi takdirde büyünün yalan yanlış bilgileri ile kafanız karışabilir.

TUZ BÜYÜSÜ TARİFİ

Gerçek tuz büyüsünün tarifini sizler için kadim kitaplardan sitemize kadar getirdik. Bu sayede yanlış büyüleri gördüğünüzde kıyaslayarak anlayabilirsiniz. Sizler için anlatacağımız tuz büyüsünün tarifi ile büyünün nasıl yapıldığına dair soru işaretlerinizden kurtulabileceksiniz. Büyünün yapımında isminden de tahmin edeceğiniz üzere tuz kullanılmaktadır. Bu tuz doğal kaya tuzundan öğütülmüş olmalıdır. Bunun dışında 3 adet bez keseye ihtiyaç duyulur. Büyünün son malzemesi ise bakır bir hançer veya bıçaktır. İletkenliği manevi enerjilere uygun olan bakır bıçağın büyüdeki önemi büyüktür. Başka materyalden üretilmiş bıçak kullanılmasını kesinlikle önermiyoruz. Büyüye başlamadan önce uzman bir medyum tarafından kişiye özel hazırlanan tılsımlı cümlelere ihtiyaç duyulur. Bu cümleler sadece tılsım okumalarında uzman medyumlar tarafından hazırlanabilir.

Tılsımlı cümleler hazır olduğunda büyünün ritüeline başlanabilir. İlk olarak bir miktar tuz gümüş bir tepsiye genişçe yayılır. Ardından büyüyü yapacak olan kişi ellerini tepsinin ortasında koyar ve oradaki tuzları kenara çekerek direkt olarak gümüşe temas eder. Ardından tılsımlı cümleleri yüksek sesle 19 kere tekrar eder. Sonrasında tek bir avucuna sığacak kadar tuzu alır ve ilk kesenin içine doldurur. Bu kesenin ağzı sıkıca kapatılır. Ardından bir gece boyunca tepsinin içindeki tuzlar bekletilir. Beklenen gece boyunca her yarım saatte bir tepsi iyice sallanır ve tuzlar karıştırılır. Sabah olduğunda hava tekrar kararana kadar beklenir. Hava karardığı anda tılsım okuma işlemi tekrar edilir. Bu sefer iki avuç tuz ikinci kesenin içine boşaltılır. Büyünün son aşaması için iki kese üçüncü kesenin içine konulur ve bir hafta bekletilir. Bir haftanın sonunda bakır hançer ile iki tuz dolu keseye delik açılır ve yavaşça üçüncü kesenin içinde birleşmeleri beklenir. Tüm tuzlar birleştiğinde üçüncü kesenin ağzı kapatılır ve toprağa gömülür. İlk iki kese ise ateşte yakılır ve külleri denize serpilir.

TUZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Etkili bir tuz büyüsünün tutması için tüm aşamalar usulünce gerçekleştirilmelidir. Büyünün tutması 3 ile 5 hafta arası sürebilmektedir. Şimdi ise büyü hakkında bir diğer önemli merak konusunda gelmiş bulunmaktayız. Bu büyünün kötü niyetler ile zaten ilişkisi olan kişilere uygulanması ve ilişkisinden ayırılması mümkündür. Kötü niyetler ile uygulanmasına sık rastlanmayan tuz büyüsünün tesirleri büyük bir güç gerektirir. Ak büyü olduğu için kötü niyetler ile yapılması neredeyse imkansız olan bu işlem, sadece birkaç medyum tarafından bu niyete hizmet ettirilebilir. Eğer bu hikmete erişmiş bir medyum işlemi kötü niyetle yapmayı kabul ederse büyünün etkisi altındaki kişi var olan ilişkisinden ayrılarak büyüyü yaptıran kişiye bağlanacaktır.

Bu tesirler sizin ilişkinize de yönlendirilme ihtimali olan tesirlerdir. Eğer tuz büyüsü ile sevdiğiniz elinizden alınmak istenir ise yapılacak çok basit bir müdahale vardır. Bu müdahale doğru yapılır ise büyünün tesirlerine karşı önlem alınabilir. Fakat büyünün tespit edilmesi ilk önceliktir. Düzenli medyum bakımı yaptıranlar bu tür büyüleri kolaylıkla tespit ettirebilirler. Tespit edilmesi durumunda çiftin yaşadığı evin tüm zeminleri sirkeli su ile temizlenmelidir. Ardından hanenin her odasında 7 kere Ayetel Kürsi okunur. Tuz büyüsünün ak büyü olması sayesinde bu önleme etkisi olamayacaktır. Bu sayede ilişkinin bozulması engellenmiş olabilir.

BAĞLAMA NİYETLİ BÜYÜNÜN SONUÇLARI

İstenilen kişiyi kendine bağlama niyeti ile uygulanan tuz büyüsünün belli platformlarda yanlış anlatıldığı söylenmektedir. Bu nedenle ziyaretçilerimize bu yanlış bilgilerden bazıları hakkında uyarılar yapmamızda fayda olacağını düşündük. Öncelikle tuz büyüsünün aşık etme ve gerçek aşkı sağlama niyetiyle yapıldığına dair söylemlere kulak asılmamalıdır. Bunun ardından büyünün yapılışı hakkında verilen yanlış detaylar da sahtekar sitelerin tespitinde kullanılabilir. Büyü ritüeli sırasında tuzun büyü yapılacak kişinin evine dökülmesi ve benzeri işlemler kesinlikle uydurmadır. Büyünün yapımında kullanılan tuzlar, ritüel tamamlandıktan sonra gömülmelidir ki manevi enerjiler sadece istenilen kişiye yönelebilsin. Aksi takdirde aurası geniş kişiler o haneye ayak bastığı anda büyünün tesirlerini üzerine çekecektir.

Böyle bir hataya düşülmemelidir ki büyüden istenilen sonuçlar alınabilsin. Büyü hakkındaki bir diğer yanlış bilgi ise dualar ile okunana tuzların büyü yapılacak kişiye yedirilmesidir. Bu oldukça büyük bir hatadır ve tamamen uydurmadır. Eğer büyü işleminde kullanılan tılsımlı tuzlar büyü yapılacak kişiye yedirilir ise hiçbir etki görülmez. Çünkü iki ayrı kalbi ve zihni temsil eden tuzların yavaşça birbirine karışması gereklidir. Bunun aksinde gerçekleşen hiçbir işlem tutmayacaktır. Çünkü tuzlar birbirine aniden karıştırılır ise büyünün manevi enerjileri dağılarak etkisiz hale gelecektir. Eğer bu tür bilgilere rastlarsanız yanlış ve kulaktan dolma olduğunu bilmelisiniz. Büyünün tutması için başvurulabilecek en temel metot az önce sizler ile paylaştığımız metottur. Eğer konu hakkında daha fazla sorunuz veya merakınız olur ise bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.