Tesbih Büyüsü 27EKİ
Tesbih Büyüsü

Sıklıkla kişileri birbirine aşık etmek ya da bütünü ile soğutmak amacıyla uygulanan tesbih büyüsü, iş dünyasında rakiplerin önüne geçmek, büyük fark açarak önder marka olmak ve sıklıkla tercih edilmek gibi amaçlarla da uygulanabilir. İsminde de kolaylıkla anlaşılabileceği üzere tesbih kullanılarak uygulanan bu işlem hakkında paylaşıma sunulmuş pek çok farklı kaynaktan, pek çok farklı bilgi vardır. Bu bilgilerin bazıları, işlemin iliği çekmesini sağlamak amacıyla paylaşıma sunulmaktadır. Sayfamız, işlemler hakkında vermiş olduğu bilgilerde abartıdan kaçınmış ve yalnızca gerçek bilgileri okurlarına sunmayı hedeflemiştir.

Ortalama olarak on bir günde uygulanan bu işlemden etkili ve güçlü sonuçlar elde etmek için, mutlaka uzman bir medyuma başvurulmalıdır. İşlemin tesiri altında kalan kişinin hayatında önemli değişimler meydana gelir. Bu değişimler, işlemin uygulanış amacına hizmet edecek şekilde pozitif ya da negatif yönde olabilir. İşlemin tam anlamıyla amacına hizmet edebilmesi için, kişilerin çevresinde bulunan anne, baba, kardeşler, dostlar ve iş arkadaşları gibi kişilerinde büyünün tesirinden etkilenmesi gerekir. Bu sayede işlem en güçlü biçimde sonuç vermiş olur. Çevrede bulunan kişileri de etkisi altına alan bu işlemin herhangi bir zararlı etkisi olmadığı bilinmektedir. Kişilerin çevresindeki kişiler de büyünün tesiri altında kalacağından, işlemin fark edilebilmesi neredeyse imkansız bir hal alır. Bu yazımızda işlem hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin akıllarında oluşan tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracağız. Dilerseniz, daha fazla bilgi için sayfamızda bulunan numaran sifaci medyum  ile kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

TESBİH BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE TUTAR VE SONUÇ VERİR?

İşlemin tutması ve sonuç vermesi birbirlerinden farklı kavramlardır. İşlemin tutup tutmadığı, büyüyü yapan uzman medyum tarafından önceden fark edilebilir. İşlemin sonuç vermesi ise, kişilerin zihninde başlayan etkilerin dışarı vurmasının ardından anlaşılabilir. Genellikle, çevredeki kişilerinde gözle görebildiği etkilerin oluştuğu zaman dilimi, işlemin sonuç verdiği tarih olarak dile getirilir. İşlemi uygulan medyum, konu üzerinde ne kadar uzmanlaşmış olursa olsun büyünün sonuç vereceği tarihi kesin olarak bilemez. Bu tarz kesinlik kavramları bildirerek konuşan ve bilgi veren isimlerden uzak durunuz. Bu kişilerin temel amacı, sizlerin gözlerini boyamak ve işlem yapmaya itmektir. Özellikle, aynı gün içinde sonuç veren büyüyü yapabileceğini öne süren medyum, falcı ve üfürükçü hocaların sahtekar olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu tarz basit oyunlara gelmeyin!

İşlemin sonuç vereceği tarihin net olarak bilinemeyeceğinden bahsetmiştik. Şimdi ise geri dönüşlere bakılarak, işlemin ortalama olarak ne kadar sürede sonuç verdiği hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. İşlem, kişileri aşık etmek amacıyla uygulandığında ortalama olarak yirmi ile yirmi beş gün arasında, kişileri soğutmak için kullanıldığında on sekiz ile yirmi yedi gün arasında, iş yerini yükseltmek, rakipleri ile arasındaki farkı açmak amacıyla kullanıldığında ise yirmi gün ile otuz gün arasında sonuç verdiği belirtilmiştir. Bu kadar güçlü sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bir işleme göre, oldukça kısa sürede etki ettiğini söylemek gerekir. İşlemin etkilerine tanık olan kişilerin zihinleri, bu büyünün nasıl uygulandığı hakkında pek çok soru işareti ile dolar. Şimdi de bu kişilerin aklında oluşan soru işaretlerinden bazılarının cevaplarını sizler ile paylaşalım.

TESBİH BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? RİTÜEL ADIMLARI NELERDİR?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, tesbih büyüsü gerçekten de tesbih ile uygulanan bir işlemdir. İşlem sırasında kullanılacak olan bu tesbihin doğal taşlardan yapılmış olması ve saf bir halde, nötr enerji ile kalmış olması oldukça önemlidir. Uygulama sırasında kullanılacak olan tesbih hazır olarak temin edilmez. İşlemin uygulanışı sırasında imal edilir ve ritüel adımlarına uygun olarak kullanılır. Bazı metotlarda, kullanılan tesbihin yiyeceklerden yapıldığı da görülmektedir. (helva, et, peynir, patates, zeytin, biber gibi…)  İşlem sırasında kullanılan tesbih, günlük yiyeceklerden oluşan gıdalar ile yapmış ise bu teşbihe “nimet tesbihi” ismi verilir. Tesbihin oluşturulabilmesi için toplamda 33 adet boncuğa ihtiyaç duyulur. Bu boncuklardan on bir tanesi kadın, on bir tanesi erkek ve geri kalan on bir tanesi kişilerin çevresinde bulunan kişiler için kullanılır. İşlem sırasında on bir adet boncuk kullanılmasındaki amaç, işlemin on bir günde etkisini göstermesi değildir. Bu bilgi, kulaktan kulağa yayılmış yanlış bir bilgidir. El yazması büyücülük kitaplarında bu gibi bir bilgiye yer verilmemiştir. İşlemde on bir adet materyal kullanılmasının nedeni, 11 rakamının tılsım üzerinde yaratmakta olduğu pozitif etkidir.

İşlemin uygulanabilmesi için, boncukların geçirileceği bir ipe ihtiyaç duyulur. Dört ayaklı (inek, keçi gibi…) hayvanların bağırsaklarından yapılmış olmalıdır. Sıradan bir ip kullanmak bu işlem için uygun değildir. İşlem kişileri aşık etmek amacıyla kullanılacaksa ipin başına kadın ve erkeği temsil eden boncuklardan, ayırmak için kullanılacaksa öncelikle kadını temsil eden bir boncuk, arından çevredeki kişileri temsil eden iki boncuk ve sonrasında erkeği temsil eden bir boncuk takılmalıdır.

TESBİH BÜYÜSÜ RİTÜEL ADIMLARI

İpe takılacak boncukların, işlemin en başında amaçlarına göre birbirlerinden ayrılması ve çeşitli sözler ile tesir altına alınması gerekir. İşlem iyi amaç uğruna uygulanacaksa, takılan her bir boncuk için “tehir ediyorum” denilmesi gerekir. Bu kelime “temiz, helal” anlamları taşımaktadır. İşlem kişileri birbirlerinden soğutmak için uygulanıyorsa, kişilerin iyiliği hedeflenerek yapılsa bile her bir boncuk için “necis kılılyorum” denilmelidir. Bu kelime “pis, haram ve kirli” anlamlarında kullanılır. Tesbihin ilk boncukları amaca uygun biçimde takıldıktan sonra geri boncukları sırasıyla, kadın, erkek ve çevre olarak yerleştirilmelidir. Ardından ipin ucun sıkı bir düğüm ile bağlanmalı ve başlangıç noktasını belirtmek adına mümkünse gümüş bir boncuk takılmalıdır. Ardından elde edilen tesbih ile 66 kez kadınının ve erkeğin isimleri Süryani dilinde sesli biçimde okunmalıdır.

İşlemin mühürlenmesi yani aktif hale getirilmesi ve sabitlenmesi aşamasında elde edilen tesbih derin ve uçsuz bucaksız bir su kaynağının içerisine bırakılır. Bu suyun akan su olması oldukça önemlidir. Bazı metotlarda elde edilen tesbih parçalara ayrılır ve boncuklar kişilerin yaşamını sürdürdüğü haneye, diğer boyuttaki varlıklar yardımı ile dağıtılır. İşlem bu şekilde uygulandığında çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Tesbihin kırılması esnasında, el yazması büyücülük kitaplarında yer alan sözler sesli biçimde okunmalıdır. İşlem sırasında kullanılan diğer materyaller ise yakılarak yok edilmelidir. Büyü yapılmış bir tesbihi bulmak ve kullanmak oldukça risklidir. Bu sebeple günlük hayatınızda yerde bir tesbih görür ya da bulursanız temas etmemeniz önerilir. Büyülü teşbihler çeşitli bölgelere bırakılabilir ya da o bölgeye götürülürken düşürülebilir. Bu gibi bir materyalle temasa geçilmesi durumunda işin uzmanına başvurunuz.

TESBİH BÜYÜSÜ YAPILARAK ELDE EDİLEN SONUÇLAR NELERDİR?

Tesbih büyüsü, temel amacı dışında da pek çok farklı etki yaratır. Bunlardan bir tanesi, ilişkinin gidişatını olumsuz etkileyen üçüncü bir kişinin varlığı söz konusu olduğunda, bu kişinin gözünün ve kilinin bağlanması olur. Peki, bu ne anlama gelmektedir. Kişinin dilinin bağlanması sonucunda, artık ilişkiyi olumsuz etkileyemez ve ilişki içerisinde olan kadın ya da erkek ile irtibat kuramaz. Gözünün bağlanması sonucunda, gözü artık o kişiyi görmez (normal göz bağlama büyüsü etkisi yaratmaz) ve bu kişi ile karşılaşmaz. İşlemin etkilerinden bazıları şunlardır;

  • Metafizikten yararlanarak hemen hemen bütün işlemlerde olduğu gibi, bu büyünün de geçici olarak yeme içme düzenin değişim yarattığı ve uyku saatlerinde farklılıklar oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında kişini duygusal değişimler yaşanması, alıngan olması, aşırı mutlu ya da hüzünlü olması gibi durumlarda geçici olarak gözlenebilir…
  • İşlem kişileri birbirlerine aşık etmek amacıyla uygulanmışsa, yapılan çalışmanın ilk belirtileri kişinin zihninde oluşacağından, çevreden fark etmek oldukça güçtür. Ancak bu durum büyünün sonuç vermediği anlamına gelmez. Kişiler zihinleri içerisinde durmadan birbirlerini düşünür ve birbirlerinin yanında olmak isterler.
  • Kişilerin düşüncelerini dile getirmeleri ile birlikte, düşünceler eylemlere dönüşür. Kişiler birbirleri ile çok daha fazla zaman geçirir, tartışmalardan kaçınır ve birlikte geçirdikleri zamanın çok değerli olduğunu düşünürler.
  • İşlem, kişileri birbirlerinden ayırmak, soğutmak ya da uzaklaştırmak amacıyla uygulanmışsa kişilerin ufak tartışmalar yaşaması söz konusudur. Zaman içinde, yaşanan bu ufak tartışmalar büyüyerek, ilişkide sorun yaratan kavgalara dönüşür. Bu aşamada kişiler birbirlerini kırmaktan çekinmezler ve birlikte zaman geçirmek istemezler. Aynı ortamda bulunmaktan rahatsızlık duyarlar.
  • İşlem kazanç sağlamak amacıyla uygulanmışsa, kişilerin işleri açılır, hayırlı müşterileri karşısına çıkarır ve kazancı katlayarak arttırır.

İŞLEMİ YAPTIRAN KİŞİLERİN GERİ DÖNÜŞLERİ VE İŞLEM HAKKINDAKİ YORUMLARI

Yapılan işlemden, elde edilen sonuçları en net şekilde görebilmemizi sağlayan bilgiler, işlem yaptıran kişilerin geri dönüşlerinden alınmaktadır. Tesbih büyüsüne çeşitli hedeflere ulaşmak amacıyla başvuran kişilerin neredeyse tamamının, olumlu geri dönüş sağladığını söyleyebiliriz. Olumlu geri dönüşte bulunmayan kişilerin ise, çeşitli büyü tesirleri altında kaldığı ve büyü bozma çalışmalarına maruz kaldığı bilinmektedir.  Bu kişilerin de yaşadıkları sıkıntıları gidermek amacıyla, çeşitli işlemlere başvurulmuş ve çözüme ulaştırılmıştır.

İşlem doğru biçimde uygulandığında ve etkisini göstermeye başladığında bozulması neredeyse imkansız bir hal alır. İşlemin zaman içinde etkisini kaybetmesi ve çözülmesi söz konusu bir durum değildir. (Ritüel esnasında böyle bir amaca hizmet etmesi neticesinde uygulanmamış ise…) Uzman medyumlar tarafından uygulanması tavsiye edilir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.