Tabak Büyüsü 27EKİ
Tabak Büyüsü

Birisine karşı aşk beslenmesi durumunda insan bundan bir karşılık beklemese dahi zamanla bu karşılığa ihtiyaç duyar. Çünkü aşk iki kişinin birbirine hissetmesi durumunda mutluluk verirken, platonik bir şekilde gerçekleşmesi halinde bir hayli üzücü ve yıpratıcı olmaktadır. İnsanlar hayatlarının belli bir dönemine geldiklerinde ise aşk daha da mühim bir hal almaktadır. Çünkü artık hayatı bir ucundan tutmak, birisi ile hayatını birleştirmek ve yuva kurmak gerekir. Ortalama bir yaşa ulaşıldığında yalnız yaşamak ve yalnız ölmek korkulan bir durum olur. Bu nedenle insanlar aşık oldukları kişiler ile birlikte olmayı daha da fazla ister fakat aşktan herkes karşılığını alamayabilir. Ancak içinizi karartmanıza gerek yoktur çünkü bu sorunlar tabak büyüsü ile son bulabilir.

Tam olarak bahsettiğimiz durumlara müdahale etmek için uygulanabilen tabak büyüsünün tesirleri aşkı ve bağlılığı sağlayabilmektedir. Ruhani bir işlem olan tabak büyüsünün etkisi altındaki bireyin büyüyü yaptıran kişiye karşı aşk beslemesi sağlanabiliyor. Bu sayede platonik aşıklar sevdiklerinden karşılık alabildiği gibi mutlu bir beraberliğin de temelleri atılmış oluyor. Eğer aşkınıza kavuşmak için daha fazla sabretmek istemiyorsanız sizlere önerimiz büyü hakkındaki tüm detayları verdiğimiz yazımızı okumanızdır. Böylelikle anlattığımız büyünün etkilerini, yapımını ve merak edebileceğiniz diğer ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

TABAK BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Kuvvetli bir aşık etme tesiri olan tabak büyüsünün yapılışını ilk kez okuyanlar genellikle büyüyü kolay sanmaktadırlar. Ancak bu büyük bir yanılgı olduğu gibi tehlikeli bir ön yargıdır. Çünkü ruhani enerjilerin yardımı ile uygulanan büyülerin medyum olmayan kişiler tarafından uygulanması riskler içerir. Bunun da yanı sıra büyüden sonuç alabilmek için ya bir medyumdan yardım alınmalıdır, ya da büyü işlemi bir medyuma yaptırılmalıdır. Çünkü kolay görünün ritüelinin ardında meşakatli tılsım okumaları bulunan bir büyü söz konusudur. Eğer tabak büyüsü yapımında uzman bir medyumdan destek alınmaz ise istenilen sonuçların elde edilmesi imkansızdır. Eğer büyünün ritüeli işini bilen bir medyum tarafından layığı ile yapılır ise sonuçlar beklenilenden bile iyi olacaktır. Sizler için büyünün tesirlerini ayrıntılı bir şekilde listeledik. Aşağıdaki listeden büyünün doğru metotlar ile doğru medyum tarafından yapılması durumunda elde edilebilecek tesirleri öğrenebilirsiniz.

  • Kuvvetli bir tabak büyüsünün tesiri altındaki birey, hayatını birlikte yaşaması gerektiği kişinin farkına varmaya başlayacaktır.
  • Büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında görecek olan birey, karşı konulamaz bir sevdaya tutulacak.
  • Büyünün etkileri ile birlikte aşık olunması sağlanan kişiler arasında güçlü bir çekim oluşacağı için birbirlerinden uzak duramayacaklardır.
  • Bu tesirlerin kuvveti giderek artacak ve sonrasında ikinci aşama tesirler devreye girecektir.
  • Büyünün etkileri altındaki bireyin içindeki tüm aşk ve sevgi hisleri büyüyü yaptıran kişiye yönelecektir.
  • Tabak büyüsünün yapıldığı kişi, büyüyü yaptıran kişiye yakın olmadığında huzursuz ve mutsuz hissedeceği için sürekli onu görmeye çalışacaktır.
  • Tesirlerin birkaç hafta devam etmesinin ardından büyüyü yaptıran kişi gönlünün kapılarını açar ise aşk doğacaktır.

TABAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yukarıdaki tesirleri elde edebilecek kuvvette bir tabak büyüsü yapabilmek için sağlanması gereken birkaç koşul vardır. Büyünün yapımı ile ilgili her detayı ciddiye almak ve özen göstermek ilk koşuldur ki bu zaten her büyünün koşuludur. Şunu unutmayınız ki büyüler özen ve incelik ile uygulandıkları takdirde istenilen sonuçları verebilirler. İşlemin ikinci koşulu büyüyü yapabilecek uzmanlıkta bir medyum ile iletişim kurmaktır. Eğer büyüyü yaptırmayı planlıyorsanız ve karar aşamasındaysanız şimdiden bir medyuma ulaşmanızı öneririz. Çünkü günümüzde işinin ehli bir medyum bulmak epey zordur. Büyüleri layığı ile yapabilen medyumların sayısı iki elin parmaklarını geçmeyeceği için şimdiden irtibat kurmanız daha mantıklı olacaktır. Kararınızı verdiğinizde uygun bir medyum bulmakta zorlanmamanız için buna öncelik vermeniz gerektiği gibi bir geçerli nedeni daha vardır.

Bilindiği gibi teknolojinin ve internetin gelişmesi ile sahtekarlar her yeri sardılar. Sahtekarlıkları medyum gibi davranarak bile yapanlar vardır. Bu kişilere sahte medyum hatta daha doğru bir tabir olan dolandırıcı ismini verebiliriz. Çünkü insanların büyü yaptırarak çözebilecekleri sorunlarına dair umutlarını kullanır ve paralarını alırlar. Eğer medyum arayışınızda özenli olmazsanız sahte medyumlara denk gelmeniz mümkündür. Sizlere önerimiz medyum arayışı sırasındaki araştırmalarınızı sitemiz gibi net ve objektif bilgi sağlayan platformlardan yapmanızdır. Bu sayede hem yanlış bilgilerin kurbanı olmazsınız, hem de büyüler hakkındaki tüm meraklarınızı en doğru kaynaktan öğrenebilirsiniz.

TABAK BÜYÜSÜ TARİFİ

Etkili bir tabak büyüsünün ritüelinde kullanılan sadece bir somut malzeme vardır. Büyünün isminden de tahmin edilebileceği üzere bu malzeme tabaktır. Büyü ritüelinin gerçekleştirilebilmesi için gereken bir diğer şey ise tılsımlı cümlelerdir. Bu cümleler kişiye özel hazırlanır ve sadece ama sadece tılsım okumalarında uzman medyumlar tarafından hazırlanabilir. Tılsımlı cümlelerin yanı sıra büyü yapılacak kişiye ait ebced hesabı yapmak da şarttır. Büyü ritüeline başlamadan önce büyü yapılacak alan arındırılmalıdır. Bu işlem aşık etme niyetli büyünün kötü enerjilerden veya nazardan etkilenmesini engellemektedir. Bir miktar kurutulmuş defne yaprağının yakılıp etrafta gezdirilmesi eşliğinde okunan Ayetel Kürsi ile arındırma işlemi tamamlanacaktır. Sonrasında büyünün asıl ritüeline başlanabilir.

Uzman bir medyum büyü ritüelinin ilk üç günü tılsımlı cümleleri hazırlayarak geçirecektir. Bu tılsımlar kişiye özel hazırlandığı için uzun süren bir işlem söz konusudur. Büyü yapılacak bireyin adı, soyadı, doğum tarihi, anne ve baba adı, sevdiği şeyler gibi bilgiler tılsımı hazırlayan medyum hocaya iletilmelidir. Sonrasında hazırlanan tılsımlar bir hafta boyunca her gece tabağa işlenir. Bu işlemeler manevi enerjiler halinde yapıldığı için tamamen mühürlü olacak ve tek bir kere kullanılabilecektir. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra tılsımlı tabak ile son aşama uygulanır. Aşık edilmek istenen kişiye bu tabaktan bir şeyler yedirmek gereklidir. Yedirilecek şeyin ne olduğu, ne miktarda yedirilmesi gerektiği tamamen işlemi uygulayan medyumun inisiyatifine göre belirlenir. Her işlemde değişiklik gösterebilen bu detay ile ilgili kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Büyüyü yaptıracağınız medyum sizlere bu bilgileri daha doğru aktarabilir.

TABAK BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Eğer büyüyü usulünce yaptırırsanız istediğiniz sonuçları almanız uzun sürmeyecektir. Yedirme veya içirme ile uygulanan diğer büyülerde olduğu gibi kısa bir sürede büyü tutacaktır. Normal aşık etme işlemlerinden daha hızlı sonuç veren tabak büyüsü, kuvvetli bir aşk başlatır. Büyünün etkileri, yapımı ve tarifi ile ilgili detayları aktardığımıza göre büyü hakkındaki bir diğer konuya geçebiliriz. Aşk, elde edilmesi zor bir hissiyattır demiştik, fakat çeşitli kafa karışıklıklarına da sebep olabilmektedir. İnsanlar aşka kapıldığında doğru düşünemezler, hatta bazen aşka kapıldığını sananlar da doğru düşünemez ve pişman olacağı kararlar alabilirler. Eğer ki bu büyüyü yaptırır fakat kendinize aşık ettiğiniz kişinin zamanla hayallerinizin aşkı olmadığını farkederseniz yapılacak tek bir şey vardır. Mutsuz bir ilişki sürmektense ayrılmak en mantıklısı olacaktır. Fakat büyü ile aşık edilen kişilerden ayrılmak biraz özel bir durumdur. Çünkü büyünün etkisindeki partner, sevgili ya da eş ayrılma fikrine sıcak bakmayacak, problem çıkaracaktır.

Böyle sorunlar ile karşı karşıya gelmemek için büyünün bozulması gereklidir. Büyünün bozumundan sonra ayrılmanız halinde hiçbir problem yaşamayacağınızı bilebilirsiniz. Fakat büyüyü bozdurmadan ayrılma isteğinizi belirtirseniz beklenmeyen sonuçlara yol açabilirsiniz. Özellikle büyü etkisindeki bireyin hisleri incinecek ve davranışları değişecektir. Bu büyünün etkisindeki kişi büyüyü yaptıran kişiden uzak duramayacağı için ayrılık zor olmaktadır. Hatta büyünün tesirleri ile ilişkiye verilen değer paha biçilemez olacak bu nedenle ayrılma kararına karşı çıkılacaktır. Ama büyüyü bozdurursanız herhangi bir fikir ayrılığı yaşanması ihtimali düşecektir. Büyünün bozulması durumunda yaşanabilecek sorunlar tamamen bireyin kendi davranış ve hislerine bağlı olacaktır. Eğer aşık etme işlemi yaptırdığınız kişiye ait hisleriniz biterse de aynı durum geçerlidir. İlk önce bir büyü bozma uzmanından yardım alınarak büyü bozulmalıdır. Ardından ayrılmak için gerekli adımlar atılabilir.

YEDİRME İLE ETKİ EDEN BÜYÜLER

Büyü etkisine alınmak istenen kişi veya kişilere bir şey yedirme, içirme ile etki eden büyülerin daha kuvvetli olduğundan bahsetmiştik. Bunun en büyük nedeni büyünün taşıdığı manevi enerjinin direkt olarak kişiye ulaşıyor olmasıdır. Birisine büyü yapılacağı zaman ilk olarak kişinin yönlenecek manevi enerjiler ile bağı kurulur. Bu aşama ya tılsım okumaları ile yapılır ya da büyü yapılacak kişiden alınan saç, tırnak, kan gibi dna taşıyan materyallerle. Bu sayede büyünün enerjileri yönleneceği kişiyi bulabilir. Fakat yedirilerek yapılan büyülerin enerjileri direkt olarak kişinin içinde ortaya çıkmaktadır. Bu sayede elde edilen iki avantaj vardır. İlk olarak büyü ritüelinin ve büyünün tutma süresinin kısalması sağlanır. İkinci avantaj ise büyünün tesirlerinin daha kuvvetli olmasıdır.

Şu an da büyünün tesirlerinin neden kuvvetlendiğiniz merak ediyor olabilirsiniz. Sizleri merakta bırakmadan bunun da yanıtını veriyoruz. Çünkü büyülerin gerçekleşmesini sağlayan manevi enerjiler, kat ettikleri yol boyunca güçlerinden biraz kaybedebilirler. Bunun en büyük sebebi çevredeki öte alemsel enerjilerdir. Büyü yapılan mekanların arındırılmasının sebebi olan öte alemsel enerjiler, manevi enerjileri bastırarak kuvvetlerini azaltır. Direkt kişiye yedirilerek uygulanan büyülerde böyle bir sorun yaşanmamaktadır. Bu sayede büyünün etki etmesi daha kısa süreceği gibi, ortaya çıkacak olan etkiler daha güçlü olacaktır. Eğer bu metotlar ile bir aşık etme işlemi yaptırmak istiyorsanız sizlere önerimiz tabak büyüsü olacaktır. Büyünün detayları ile ilgili yanıtını alamadığınız sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.