Soğutma Büyüsü Belirtileri 27EKİ
Soğutma Büyüsü Belirtileri

İlişkide yaşanan sorunların ardı arkası kesilmiyorsa, konu hakkında bilgili kişilerin aklına gelen seçenekler arasında yaşanılan bu durumun soğutma büyüsü belirtileri olduğu gelmektedir. Sevgi, bağlılık ve aşk içeren ilişkileri bütünüyle bitirerek, kişilerin birbirlerinden soğumasını amaçlayan bu işlem kara büyüler sınıfında yer alır. Kimi zaman rahmani amaçlarla uygulansa da, genellikle şeytani bir büyü olarak yapılır. İşlemin gücünü etkileyen en önemli faktörlerden biri, büyüyü uygulayan medyumun tecrübesidir. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerini bu tarz uzmanlık gerektiren çalışmaları yapabilmesi mümkün değildir.

İşlemin uygulanışı esnasında başvurulabilecek onlarca, hatta ve hatta yüzlerce farklı metodun bulunması, işlemin hangi metot yardımı ile uygulandığını anlamayı zorlaştırıyor gibi görünse de, konu hakkında bilgili ve tecrübeli medyumlar ne yapmaları gerektiğini oldukça iyi bilirler. Bu sebeple soğutma büyüsü belirtileri hakkında temel bilgilere sahip olduktan sonra, yaşanılan durumdan hala şüphe duyuyorsanız uzman bir medyum ile iletişime geçerek işlemin varlığından emin olabilirsiniz.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ NELERDİR?

Soğutma büyüsü belirtileri, işlemi yaptıran, yaptırmak isteyen ve büyüden şüphe duyan kişiler tarafından sıklıkla merak edilir. Yapılan büyü, herkeste farklı tesirler ya da diğer bir değişle belirtiler sergiliyor olsa da, işlem temel amacından sapmayacaktır. Bu durumda gözlenmesi mümkün olan belirti ve etkiler şunlardır;

 • Kişiler arasında eski samimiyet kalmaz,
 • Kişiler birbirleri ile vakit geçirmekten eskisi kadar hoşlanmaz,
 • Ayrı kaldıkları zaman dilimlerinde, çok daha mutlu ve huzurlu olduklarının farkına varırlar. Kimi zaman bu durumu dile getirme ihtiyacı duyabilirler,
 • Birbirlerine karşı duydukları sevgi, eskisi kadar gerçekçi ve saf gelmez,
 • Zaman içinde birbirlerine karşı empati duyamazlar,
 • Küçük konular, büyük tartışmaların ve kavgaların oluşmasını sağlayabilir,
 • Kavgaların artması ilişkide büyük sorunların oluşmasına neden olur,
 • Soğutma büyüsünün tesiri altında kalan kişiler kıskançlık krizleri geçirebilir ve eşinin onu aldattığını düşünebilir. Bu tarz durumlar, ilişki içerisinde tartışmaların oluşmasını körükleyecektir.
 •  
 • Oluşan bu sorunlar, empati yetersizliği nedeniyle telafi edilemez boyutlara ulaşır,
 • Kişiler karakterlerine bağlı olarak fiziksel ya da sözlü kavga olmadan da ayrılabilirler,
 • Ailelerin, tartışma üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Yapılan en ufak olumsuz bir yorum, ilişkinin ve yuvanın yerle bir olmasına neden olabilir,
 • Çocukların var olması, ilişkiyi ayakta tutmak için yeterli ve geçerli bir sebep değildir,
 • Büyünün tesir süresi kısa bir zaman diliminde gerçekleşebileceği gibi, uzun zamana da yayılabilir,
 • Bu kişilerin normal insanlara kıyasla çok daha hızlı sinirlendikleri ve yoruldukları gözlemlenmektedir,

Kişi ya da kişiler, yukarıda belirtilen tüm etkileri göstermek zorunda değildir. Büyü, kişilerin yapı ve karakterlerine bağlı olarak çeşitli şekillerde kendini gösterebilir. Büyü eksiksiz ve doğru biçimde uygulandığında, er ya da geç istenilen sonucun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Büyünün tutup tutmadığını anlamak ya da varlığından emin olmak için uzman medyumlar ile irtibata geçebilirsiniz.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ VE ANLAŞILMASI

Uzman medyumlar, insanların sahip oldukları manevi enerji ve frekans aralığını saptayabilirler. Bunu yapabilmeleri için, metafizik konusunda bilgili olmaları ya da metafizik ilmine hakim bir kişi ile devamlı olarak irtibatta kalmaları gerekir. Bunun yanında, sizlere yöneltecekleri çeşitli sorulardan aldıkları cevaplar sayesinde, kişi ya da kişilere uygulanan büyünün hangi yöntem ile uygulandığını anlayabilirler. Bu tarz teşhisleri koyabilmek, uzun vadede kazanılmış tecrübe ister.

Kişilere uygulanan soğutma büyüsü profesyonel kişinin yardımıyla bozulabilir. Bu eylemin yapılabilmesi ve sonuç vermesi ise zaman alır. Soğutma büyüsünün bozulması, iki metot haricinde imkansız değildir. Bu durumun tercih olarak, kullanılan bazı metotlar zaman içerisinde kendiliğinden çözülerek etkisini kaybeder. Fakat yapılan çalışmaların büyük bir çoğunluğu ömür boyu sonuç verecek biçimde tasarlanmış olup, bu doğrultuda etki etmesi için uygulanır. Bu tarz işlemlerin çevre tarafından fark edilmesi oldukça güçtür. Bunun nedeni ise ayrılıkların ve soğuma olaylarının günlük hayatımızda da yeri olmasıdır. Durumu dışarıdan gözlemleyen kişiler, bunun normal ya da sert bir ayrılık olduğunu düşüneceklerdir. Yalnızca, büyü hakkında gerçek bilgi sahibi olan kişiler, bunun bir büyü tesiri olduğunu anlayarak uzman medyumlara başvuracaktır… Soğutma büyüsü belirtileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve işlem yaptırmak için web sitemizin üst kısmında bulunan numaradan SİFACİ MEDYUM HOCA ile irtibata geçebilirsiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.