Sakız Büyüsü 27EKİ
Sakız Büyüsü

Bir geri getirme, bağlama ya da aşık etme büyüsü olarak kullanılan sakız büyüsü, ruhani varlıkların yardı mı ile uygulanan ve uygulama aşamasında titizlik isteyen önemli bir işlemdir. İşlemi uygulayacak olan medyumun konu üzerinde sahip olduğu bilgi ve tecrübenin oranı oldukça önemlidir. İnternet üzerinden okuyarak evde uygulanacak türden bir işlem olmadığının da altını çizmek gerekir. İşlem hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sayfamızda bulabilirsiniz. İşlemin uygulanabilmesi ve sonuç verebilmesi için kişiler hakkında bazı temel bilgilerin edinilmesi gerekir.

Sakız büyüsü, mesafelerden etkilenen türden bir işlem değildir. Sizden kilometrelerce uzakta, hatta ve hatta dünyanın öbür ucunda bulunan bir medyumdan, sizin adınıza işlem yapmasını isteyebilirsiniz. İşlemin en önemli özelliklerinden biri, etkilerini kırk günlük bir zaman dilimine yayarak, çevreye ve kişilere fark ettirmeden etkin hale geçmesidir. Bu tür işlemler bazı kaynaklar üzerinde “casus büyüler” olarak da bilinir. İşlemin uygulanabilmesi için kişilerin en az birinin doğum tarihinin gün, ay, yıl, saat ve dakika olarak bilinmesi gerekir. Bu sayede, kişinin yıldız haritası çıkarılabilir. Bu işlemin etkili ve istenilen biçimde sonuç verebilmesi için yıldız haritasına kesin olarak ihtiyaç vardır. Bu sayede, istenilen tüm ayrıntılarda değişim yaratılarak, istenilen sonuca en etkili biçimde ulaşılabilir.

SAKIZ BÜYÜSÜ NE İÇİN UYGULANIR? SONUÇLARI NELERDİR?

Kadim büyücülük kitaplarında yer alan sakız büyüsü, kişileri birbirlerine bağlama konusunda geniş bir yere sahiptir. Genel olarak doğrudan kişilere uygulamak yerine, haneye yapılması tercih edilmektedir. Bu sayede çift evde yalnız başına vakit geçirirken tartışmalar yaşamaz, sıcak ve sakin bir ortam oluşturulur. İşlemin haneye uygulanabilmesi için mutlaka uzman bir medyumdan destek almak gerekir. Çünkü işlemin sonuç vermesini sağlayacak adımın uygulanabilmesi için diğer boyuttaki güvenilir varlıklar ile irtibata geçilmesi gerekir. Cinler kolay kandırılabilen ve yönlendirilebilen varlıklardır ancak tıpkı insanlarda olduğu gibi cinlerin de kendi içinde saf ve kurnazları vardır. Kurnaz cinler ile bu tür işlemler yapabilmek oldukça güçtür. Bu tür cinler, yapacakları her bir eylem için kendi çıkarlarını gözetirler. Bu durum, işlemi uygulaya kişiyi sıkıntıya sokabilir. İşlemi uygulayacak kişi mutlaka daha önceden bu tarz bir işlem ile uğraşmış olmalıdır.

İşlemin uygulanmasının ardından, alınması beklenen sonuçlar ve bu sonuçlara ulaşmak için tercih etmeniz gereken amacı yanlarında belirteceğiz;

  • Kişileri birbirlerine bağlamak, mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamak, (bağlama büyüsü)
  • Kişilerin tartışmalarına son vermek, tartışmaların yeniden oluşmasını ya da büyümesini engellemek, (bağlama büyüsü )
  • Çevrenin ikili ilişki üzerinde olumsuz etki yaratmasının önüne geçmek, çevredeki kaynana, görümce gibi kişilerin sözlerini değersiz kılmak, (bağlama büyüsü)
  • Kişileri birbirlerine adeta kör kütü aşık etmek, (aşık etme büyüsü)
  • Kişilerin birbirlerine karşı olan hislerini alevlendirmek, (aşık etme büyüsü)
  • Kişilerin devamlı olarak birbirlerini düşünmelerini sağlamak, (aşık etme büyüsü)
  • Giden eşi, sevgiliyi ya da flörtü geri getirme, (geri getirme büyüsü)
  • Bittiği düşünülen ilişkiyi eskisinden çok daha sağlam bağlar ile yeniden kurmak, (geri getirme büyüsü)
  • Saf ve temiz duygular ile yeniden bağlanma… (geri getirme büyüsü)

SAKIZ BÜYÜSÜ NASIL UYGULANIR? ADIMLARI NELERDİR?

İşlemin uygulanabilmesi için atılması gereken ilk adım, işin ehli kişi ile irtibata geçmek olacaktır. Evde sakız büyüsü yapmaya çalışmak malzeme kayıpları yaşanması buna bağlı olarak maddi sorunlar yaşanması, ulaşılmak istenen noktaya varılamaması bununla beraber büyüye olan inancı azalması ve en önemlisi de zaman kayıpları yaşanmasına neden olacaktır. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka konu üzerinde çalışmalar yaparak olumlu sonuç almış uzman bir medyum ile iletişime geçin. İşlemin ismini veren sakız nesnesi, günümüzde marketlerde satılan sakız değildir. Sakız ağacından alınan ve mümkünse işlenmemiş olan bir sakız parçasını, tılsımlanmış suya atarak işleme başlanır. Bu adımın uygulanmasının ardından işlem için niyet çalışmalarına başlanır. Niyet çalışmaları bittiğinde metafizik uygulamalarının yapılması gerekir. Kişinin yıldız haritası büyük boyutlardaki saman kağıdına, safran mürekkebi ile olabildiğince net bir biçimde çizilir. Harita üzerindeki belirli noktalar işaretlenir. Bu noktalar kişinin ilişkilerini etkileyen dönemeçlerdir.

Suya atılmış olan, bronz kaptaki sakız işlemin niyetine bağlı olarak orada muhafaza edilir. İnternet üzerinde konu hakkında yazılmış olan çeşitli metotları bulabilirsiniz. Paylaşıma sunulan tüm metotların doğru olmadığını aklınızdan çıkarmayın. El yazması büyücülük kitaplarında bulunan bağlama, aşık etme ya da geri döndürme sözleri sesli bir biçimde okunur. Bu esnada kişinin yıldız haritasında işaretlenen noktalara çeşitli vefkler yazılarak yerleştirilir. Tüm vefkler yazıldığında sakız suyun içerisinden alınarak bir müddet kurumaya bırakılır. Elde edilen bu sakız ezilerek yumuşatılır, ardından minik parçalara ayırılarak yazılan vefklerin kağıda yapıştırılmasında kullanılır. Elde edilen harita içte kalacak biçimde rulo yapılır, son olarak mühür ile ağzı kapatılarak saklanmak üzere diğer boyuttaki varlığa teslim edilir. Varlık almış olduğu materyali evin zeminine gömerek işlemi aktifleştirir.

SAKIZ BÜYÜSÜ BOZULABİLEN TÜRDEN BİR İŞLEM MİDİR?

Bazı işlemler tesirlerini bir ömür boyu gösterirken, bazıları geçici sonuçlar elde edilmesi amacıyla uygulanabilir. Sakız büyüsü, ömür boyu etki etmesi planlanarak uygulanan etkili işlemler arasında yer alır. Bu noktada önemli olan, işlemi uygulayan medyumun konu üzerindeki tecrübesidir. Metafizik çalışmalarının ritüel ile tam anlamıyla uyumlu olması, işlemin bir ömür boyu etkili sonuç vermesini sağlayacaktır. Ancak bazı medyumlar, metafizik konusunda bilgili olmadığından işlemin bu kısmını bazı metafizik uzmanları ile irtibata geçerek gerçekleştirirler. Bu durumda, metafizik çalışması ve ritüeller arasında ufak bağlantı kopmaları yaşanabilir. Peki, yaşanan bu durumun önüne nasıl geçilir? Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka metafizik ve medyumluk ilminde uzmanlaşmış bir isim ile çalışmak gerekir. Dilerseniz sayfamızın en üst bölümünde bulunan numara aracılığı ile metafizik uzmanı medyum sifaci hocamız ile irtibata geçebilir, büyü hakkında detaylı bilgi alarak işlem yaptırabilirsiniz…

İşlemin ömür boyu etki ediyor olması, yapılan büyünün hiçbir şekilde bozulamayacağı anlamına gelmez. Metafizik çalışmaları ile güçlendirilen işlemleri, internet üzerinde bulunan büyü bozma duaları ile ortadan kaldırmak mümkün değildir. Bu tarz büyüleri bozabilmek için, gerçek ve uzman medyumların uyguladığı büyü bozma ritüellerine başvurmak gerekir. Bu işlemler karmaşık adımlara sahip olduğundan profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi durumda işlemin etkileri bütünü ile ortadan kalkmaz. Yapılan büyü bozma işlemin tam anlamı ile doğru ve uyumlu olması, büyünün tüm etkilerini ortadan kaldıracaktır. Ancak sakız vefkleri ve büyülerini fark etmek oldukça güçtür. Bunun nedeni ise işlemin doğa bir görünüşe sahip olması ve yavaş etki ederek fark edilmesini minimum seviyeye indirmesidir. Konumuzun bağlığına dönmemiz gerekirse, çeşitli çalışmalar aracılığı ile işlemin etkilerini ortadan kaldırmak mümkündür diyebiliriz.

SAKIZ BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR MEMNUN MU?

İşlemi uygulatan kişilerin yapmış olduğu geri dönüşler ele alındığında; işleme başvuran kişilerin aldıkları sonuçtan çok yüksek bir oranda mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Gerek işlemin sonuç verme süresi olsun, gerek işlemin gücü olsun insanların zihninde hayalini kurdukları nokta ile birebir aynıdır. İşlemin ilk etkileri ortalama olarak iki hafta içerisinde kendini gösterir ve göstermeye başladığı günden itibaren  kırk günlük bir süreç boyunca güçlenmeye devam eder. Kırkıncı günün sonunda işlemin gücü tam olarak oturmuş ve kişileri etkisi altına almıştır. Yavaş etki ediyor olması, çevredeki kişilerin de duruma alışmasına yardımcı olmaktadır. Eğer işlem aniden istenilen sonucu sunuyor olsaydı, çevredeki kişilerin durumun anormalliğini fark edebilmeleri oldukça basit olurdu. İşlemin etkileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmayan insanların, gözlemledikleri durumu “büyü” olarak adlandırabilmeleri ya da diğer bir değişle nitelendirebilmeleri oldukça güçtür. Bu sebeple işlemi bozmak için uygulatan yıllık sayısı iki elin parmaklarını geçmez.

İşlem kişilerin iyiliği için uygulandığından negatif herhangi bir etkisi olmadığı bilinmektedir. İşlemin ak büyü olarak kullanılması durumunda, bazı din adamlarının ve medyum hocaların değerlendirmesine göre dinen de sorun teşkil etmemektedir. Bu durum, işlemin halk arasında rağbet görmesini ve kişilerin gönül rahatlığı ile işleme başvurabilmesini sağlamıştır. Sakız kullanılarak uygulanan bu işlemler yüz yıllardır uygulanmaktadır. Bu süre içerisinde, işlem içinde kullanılan diğer boyuttaki varlıkların kişilere zarar verdiği ya da irtibata geçtiği bir kez olsun görülmemiştir. Bu tür korkuları olan kişiler, bu tarz düşünceleri zihinlerinden tamamı ile silebilir, güvenle işlem yaptırabilirler.

DUA İLE BÜYÜ YAPILIR MI?

Maalesef ki bazı kaynaklar insanlara doğruyu aktarmak yerine, akıllarını karıştıracak ve boşa hayal kurmalarını sağlayacak içerikleri sanal ortama aktarıyorlar. Sakız duası büyüsü ve benzeri pek çok işlemin internet üzerinde yer alması insanların akıllarını yüksek oranda karıştırmaktadır. Oysa büyü ve dua birbirlerinden tamamı ile ayrı ancak bazı noktalarda da iç içe kavramlardır. İşlemlerin içerisinde edilen ve dini kitaplardan alınmış olan duaların okunma amacı tamamı ile farklıdır. Dua ederek büyü yapmak söz konusu değildir.

Dua, dileyerek yaratıcıdan istemekken büyünün sonuç vermesi için çeşitli metafizik çalışmalarına ve ritüellere başvurulur. Bu durum, kişilerin enerjisi üzerinde doğrudan etki yaratacak ve ulaşılmak istenen sonucun elde edilmesinin önünü açacaktır. Elbette ki evren içerisinde gerçekleşen tüm olayların Allah’ın takdirine bağlıdır. Ancak yapılan metafizik çalışmalarının sonuçsuz kalması, Müslümanlara indirilmiş olan Kur-an-ı Kerime’de ters düşmüş olacaktır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.