Saç Yedirme Büyüsü 27EKİ
Saç Yedirme Büyüsü

Saç kullanılarak yapılan büyüler genellikle kişinin hayatının kötüye gitmesi için yapılır. Bu büyü için kullanılan saç büyü yapılacak olan kişinin kendi saçı olmalıdır. Bu yüzden büyü yaptıracak olan kişi çok dikkatli olmalı ve doğru kişinin saç telini medyuma götürmelidir. Saç yedirme büyüsü kişinin kendi saçı ile yapıldığı için çok kısa bir süre içerisinde etkisini gösterir ve oldukça kuvvetli bir büyüdür.  Bu büyüyü yaptırmak için kişilerin mutlaka iyi bir medyuma gitmesi gerekir. Büyü doğru bir biçimde yapılmaz ise büyünün etkileri ve sonuçları olumsuz yönde sizi de etkileyecektir. Saç yedirme büyüsü için doğru dualar okunmalıdır. Medyum büyüyü yaptıktan sonra kişinin bu büyülü saç telini yemesi gerekmektedir. İşin zor kısmı d budur. Kişinin asla bu saç telini fark etmemesi gerekir. Kişi büyülü saç telini yemediği sürece büyünün etkileri kişi üzerinde görülmez.

Saç Yedirme Büyüsü Etkileri Ve Sonuçları

Saç yedirme büyüsü tesiri kuvvetli büyülerden biri olduğu için kısa sürede kişiler üzerinde etkileri görülecektir. En büyük etkisi ise kişinin ruh halinde meydana gelen olumsuz değişikliklerdir. Kişi artık kendini olduğundan daha kötü hissetmeye başlayacak ve psikolojisi yavaş yavaş bozulacaktır. Büyü yapılan kişi için artık yaşam anlamsız gelmeye başlayacak ve ölümü düşünecektir. Saç yedirme büyüsü genellikle bu amaç ile kullanılsa da kişilerin evliliklerini bitirmek için ya da iş hayatlarında başarısız olmaları için de çok sık kullanılmaktadır.

Saç Yedirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç yedirme büyüsünü bozmak için kişinin büyüyü yapan medyumu bulması gerekir. Büyü ancak yapıldığı gibi bozulacağı için mutlaka aynı kişi tarafından bozulmalıdır. Saç yedirme büyüsü bozulurken okunan dualara çok dikkat edilmelidir. Bu büyü cinlerin yardımı olmadan bozulmaz. Bunun için medyumun cinleri kızdırmaması ve doğru bir şekilde büyüyü bozması gerekir. Büyü doğru bir şekilde bozulur ise kişi kısa sürede büyünün etkisinden çıkacak ve eski hayatına geri dönecektir. Büyü yapılan kişinin davranışları artık daha olumlu olacak ve pozitif bir ruh haline bürünecektir. Bu büyünün bozulması kısa sürede gerçekleşir ve etkileri de kısa sürede kişi üzerinden kalkar.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.