Pirinç Büyüsü 27EKİ
Pirinç Büyüsü

Aşk ve bağlılık mutlu ilişkilerin mutlu sıfatını alabilmesinde büyük role sahip hissiyatlardır. Bu hislerin eksik veya az olduğu ilişkilerde mutluluk sağlanamayacağı gibi ilişkiyi sürdürmek de bir hayli zorlaşır. Günümüz ilişkilerinde bağlılığın, ilginin, alakanın ve aşkın azalması sık rastlanan bir durumdur. Fakat bu soruna müdahale edebilmek için başvurulabilecek yollar da vardır. Öncelikle tavsiyemiz çiftlerin psikolog desteği alması yönündedir. Fakat alternatif yollara başvurarak da bu problemlere sonuç üretmek mümkündür. Özellikle pirinç büyüsü gibi çok ağızlı büyülerin yardımı ile ilişkideki bağlılığı yeniden sağlamak mümkündür. Hatta bağlılık ile birlikte sadakat, ilgi, alaka ve samimiyet de artacaktır.

Çok ağızlı büyü terimini ilk kez duyanlar için ne olduğunu açıklamamızda fayda vardır. Çok ağızlı büyüler, birden fazla amaca hizmet edebilen büyülerdir. Bu işlemler genellikle temel bir ritüele sahiptir ve aynı ritüelde ufak değişiklikler yaparak farklı sonuçlar elde edilebilir. Pirinç büyüsünün bu büyüler arasında yer almasının nedeni tek tesirinin bağlama olmamasıdır. Bu işlemin en sık başvurulma nedeni çiftlerin bağlılığını arttırmaktır fakat aynı işlem nadiren rastlansa da bereket veya aşık etme niyetleri ile de yapılabilmektedir. Pirinç büyüsünün temel yapım niyeti bağlamadır. Çok ağızlı bir büyü olması ise büyünün ritüeli ile ulaşılabilen ve kontrol edilebilen manevi enerjilerden kaynaklanır. Bu manevi enerjiler ulvi varlıklar aracılığı ile erişilebilen ve büyünün gücüne güç katan oluşumlardır. Eğer pirinç büyüsünün ritüeli yeterli bilgi birikimine sahip, işinin ehli bir medyum tarafından yapılır ise büyüden diğer niyetlere yönelik sonuçlar alınması bu şekilde mümkün kılınabilir.

PİRİNÇ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Bu yazımızda sizlere pirinç büyüsünün bağlama niyeti ile nasıl uygulandığından, etkilerinin neler olduğundan ve diğer detaylarından bahsedeceğiz. Fakat büyünün aşk veya bereket getirme amaçlarına yönelik yapımı hakkında da bilgiler vermeyi atlamayacağız. Eğer bu üç niyetten birine veya daha fazlasına yönelik büyü yaptırmak istiyorsanız tek bir pirinç büyüsü işlemi ile birden fazla sonuç alabilirsiniz. Tek bir pirinç büyüsünden kastımız tek seferde yapılan bir ritüel değildir bunu da belirtelim. Çünkü büyüden birden fazla sonuç almak için ritüeli tekrarlamak gerekir ancak yine de iki ayrı büyü işlemi yaptırmaktan kısa süreceği gibi daha etkili de olacaktır. Şimdi sizlere büyünün layığı ile yapılması halinde ortaya çıkacak tesirleri anlatacağız.

  • Bağlama niyeti ile uygulanan pirinç büyüsünün etkisindeki kişi, partnerine daha fazla ilgi ve alaka göstermeye başlanacaktır.
  • Büyü yapılan çiftin ilişkisi daha sağlıklı bir iletişim ile düzene gireceği gibi gerginlikler ve kavgalar azalacaktır.
  • Büyünün tesirleri altındaki bireyin sadakatsizlikleri bitecek, dürüstlüğü yüksek bir seviyede artacaktır.
  • Bu büyünün yapıldığı kişi, partneri ile mutlu bir ilişki sürebilmek için çaba göstermeye başlayacak, elinden geleni ardına koymayacaktır.
  • Büyünün aşk niyeti ile uygulanması halinde ise büyünün yapıldığı kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı konulamaz bir çekim hissedecektir.
  • Etki altındaki bireyin aşkı 4 hafta civarı bir süre içerisinde göz ardı edilemez bir hale geleceği için birliktelik kurmak kaçınılmaz olacaktır.
  • Bereket getirmek ve refah seviyesini yükseltmek için pirinç büyüsüne başvurulması durumunda ise büyüyü yaptıran kişilerin yatırımları ve girişimleri iyi sonuç verecektir.
  • Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin iş yerinde zam, terfi gibi fırsatlar yakalaması da mümkün olacaktır.

PİRİNÇ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Yukarıdaki etkileri istenilen şekillerde alabilmek için pirinç büyüsünün doğru metotlar ile doğru kişi tarafından yapılması mutlak öneme sahiptir. Bu arada belirtmemizde gerek olmadığını tahmin ediyoruz ancak kafa karışıklıkları yaşanmasın diye söylüyoruz ki; pirinç büyüsünün okunmuş pirinç ile hiçbir alakası yoktur. Bu iki işlem birbirinden çok farklıdır. Okunmuş pirinç hocalar tarafından usulünce yapıldığı takdirde nazara karşı koruyan, kısmeti, bahtı ve talihi ufak miktarda etkileyen bir işlemdir. Pirinç büyüsü ise hikmetli ulvi enerjilerin yönlendirilmesini sağlayan çetrefilli ritüeller ile gerçekleşir. Büyünün tesirleri ise büyü ilminin uzmanları tarafından başarılı sonuç verebilir. Bu tesirlerin tutması için, büyünün tılsımlı cümlelerde tecrübeli büyüler tarafından yapılması şarttır.

Pirinç büyüsünün bahsettiğimiz üç niyete yönelik olan temel ritüelinde değişmeyen aşamalar vardır. Bu aşamaların ilki büyüye uygun pirinçlerin elde edilmesi ile başlar. Eski çağlarda büyüyü yaptıracak olan kişi pirinçleri kendi elleri ile toplamalıydı. Fakat o zamanların üstünden geçen vakit ile birlikte medyumlar büyü ritüelini yorumlayarak daha masrafsız hale getirebildiler. Büyünün yapımı için birbirine tamamen eşit boyutta 21 adet pirinç tanesi gereklidir. Bu pirinçlerin bayat olmaması, açıkta bekletilmiş olmaması çok önemlidir. Bu aşamadan sonra yapılacak işlemler büyünün niyetlerine yönelik değişiklikler gösterecektir. Aşk ve bağlama niyetleri ile yapılması halinde büyü ritüelinde ceylan derisi kullanılır. Bereket niyetli ritüelin uygulanması için ise 5 gram altın ve kızıl toprak gereklidir.

PİRİNÇ BÜYÜSÜ TARİFİ

Büyünün yapımını gerçekleştirebilecek ustalıkta bir medyuma ulaştığınız takdirde hiçbir endişeniz olmasına gerek yoktur. Çünkü tılsımlama işlemleri sırasında başarıya ulaşabilecek kişiler sadece medyumlardır. Eğer sahte medyumların kurbanı olmak istemiyorsanız sizlere önerimiz medyum seçiminizi özenli yapmanızdır. Sitemiz gibi net ve objektif bilgilerin kaynağı olan platformlardan faydalanırsanız, medyum arayışınız olumlu sonuçlar verebilecektir. Doğru medyum seçimi yapıldıktan sonra materyaller de elde edilir ise büyüye başlanabilir.

İlk olarak büyünün yapılış niyeti medyuma aktarılır ki tılsımlı cümleler hazırlanabilsin. Bu büyünün yapımında her niyete yönelik özel bir tılsım hazırlanır. Ayrıca kişiye özel olan tılsımlı cümlelerin hazırlığı için büyü yapılacak kişilerin detaylı bilgileri de medyuma iletilir. Sonrasında kişiye özel ve büyünün amacına özel tılsımlı cümleler hazırlanır. Ardından özenli bir ebced hesabı yapılır. Yine kişiye özel yapılan ebced hesabı ile 21 pirincin dışında bir miktar pirinç daha seçilir. Ebced hesabını her medyum kendi inisiyatifine göre yaptığı için bu aşama ile ilgili bilgi vermemiz doğru olmaz. Pirinçler hazırlandıktan sonra aşk ve bağlama niyetli ritüel için ceylan derisinin üzerine 21 adet pirinç dökülür. Bereket niyetli işlemde ise 21 adet pirinç kızıl toprağa dökülür. Kızıl toprak bakır bir kabın içinde olmalı ve en dibine altın yerleştirilmelidir. Sonrasında bakır kap fazla olmamak şartı ile ısıtılır. Büyünün bağlama veya aşk niyetiyle yapılması durumunda ise ceylan derisinin üzerindeki pirinç tanelerine tılsımlı cümleler okunmaya başlanır. Tam olarak 177 kere telkin edilen cümleler ile büyünün niyeti ulvi varlıklara ulaşacaktır. Bereket niyetli işlem de aynı şekilde devam ettirilir. Sonrasında tılsımlanması biten pirinçler ebced hesabı ile seçilen pirinçler ile birlikte bir kabın içine alınır. Bu kabın içinde bir hafta hava almadan bekletilen pirinçler büyü yapılacak kişilere yedirilmelidir.

PİRİNÇ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Anlattığımız ritüelin ve metotların uzman bir medyum tarafından uygulanması üzerine tılsımlı hale gelen pirinçlerin kullanımı çok önemlidir. Pirinçlerin istenen niyete göre işlenmesinin ardından büyü yapılacak kişi ve büyüyü yaptıran kişi dışında kimse tarafından temas edilmemesi şarttır. Ayrıca pirinç büyüsü etkilerinin tutması için yedirilecek pirinçlerin kaynatılmaması, ısıya veya soğuğa temas etmemesi gereklidir. Bu aşamada kendinize bağlamak veya aşık etmek istediğiniz kişiye çiğ pirinç yedirmenin yolunu sizin bulmanız gerekir. Genellikle pirinç pilavının arasına seyrek şekilde serpiştirilerek yedirildiği bilinir. Siz de bu şekilde uygulayabilirsiniz.

Büyünün yapımı, etkileri ve diğer önemli detaylarına değindiğimize göre birkaç ziyaretçimizin sorduğu bir soruyu yanıtlayabiliriz. Bu büyünün nasıl bozulacağını soran birkaç ziyaretçimiz vardır. İyi niyet büyüsü olan pirinç büyüsünün bozumunun merak uyandırması sizleri şaşırtmış olabilir fakat gayet normaldir. Büyü kötü niyetler ile sevgilisi olan birini ayartmak için uygulanmış olabilir veya büyü ile kendinize birini bağlamış ancak pişman olmuş olabilirsiniz. Bu durumlarda büyünün bozumu büyük önem teşkil eder. Pirinç büyüsünün bozumu için ilk olarak büyü bozmada uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. Konuşulan medyum büyü bozma ritüelini uyguladığı süreçte sizin de yapabileceğiniz işlemler vardır. Fakat bu işlemler tek başına yeterli olmayacaktır. Su ile seyreltilmiş sirkenin içinde kaya tuzu bekletilir ve içine 9 kere Ayetel Kürsi okunur. Sonrasında kaya tuzu çıkartılır ve bu sirke büyü yapılmış kişiye içirilir. Bir hafta boyunca yemeğine, içeceğine birer kaşık eklenmesi yeterlidir. Ancak büyünün bozulması için bu işlem kesinlikle yetmeyecek, bir medyumun büyü bozma ritüeli uygulaması şart olacaktır.

PİRİNÇ İLE YAPILAN BÜYÜ UYGULAMASI

Eğer büyünün bereket ile uygulanması hakkındaki detaylar sınırlı olduğu için sizlere kadim kitaplarda var olan bilgileri aktardık. Fakat bu büyünün bereket niyeti ile uygulanmasına sık rastlanmadığı için eski çağdaki medyumlar da büyünün o niyetle yapımını pek kullanmazlardı. Bununla birlikte kadim kitaplarda bu şekilde yer etmemiş bir büyü haline gelmiştir.

Eğer bereket açma niyeti ile büyü yaptırmak istiyorsanız sitemizdeki diğer paylaşımlarda çok daha kuvvetli bereket büyülerine ulaşabilirsiniz. Pirinç büyüsünün bağlama büyüsü gibi veya aşık etme niyetiyle yapımı hakkında cevabını alamadığınız sorularınız için ise bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Büyünün etkileri, yapımı ve tarifi hakkındaki detaylar ile ilgili tüm bilinenler bu kadar olmasına rağmen bizleri takipte kalarak gelecek paylaşımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Büyüler ve medyumlar hakkında soru ve meraklarınız için sitemiz size her daim açıktır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.