Kuru Yaprak Büyüsü 27EKİ
Kuru Yaprak Büyüsü

Yaprak büyüleri, birbirinden farklı birçok amaca hizmet etmek üzere uygulanabilir. Kuru yaprak büyüsü işlemi de, bu güçlü çalışmalardan biridir. Bu işlemlerin tesirlerinin ve kişiler üzerindeki etkilerinin çok güçlü olduğu bilinmektedir. Genellikle aşk büyüsü olarak uygulanan bu işlemden olumlu sonuç alabilmek için mutlaka uzman bir medyum ya da konu hakkında tecrübeli kişilerden yardım almak gerekir. Geçmiş olduğumuz yüz yıllarda da bu işlemin sıklıkla tercih edildiği, el yazması büyücülük kitaplarında açıkça belirtilmiştir. Hatta ve hatta bir rivayete göre “aşkından ölmek” değişimi, bu işlemin yapılmaya başlanmasının ardından ortaya çıkmıştır.

Kişinin, aşık olduğu bireye baktığında kalbinin hızlı atmasını, aklındaki düşünceleri durdurmasını ve doğru kişinin o olduğunu düşündürmesini sağlayan bu işlemin etkilerine tanık olanlar, hayretler içerisinde kalmaktadır. Ruh ve beden ile %100 uyum sağlaması, işlemden etkili ve güçlü sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kadim büyücülük kitaplarında, kişiyi kendinize aşık etmek için başvurabileceğiniz güçlü ve tehlikesiz işlemlerin başında kuru yaprak büyüsü de yer almaktadır. İşlemin ritüeli içerisinde çok miktarda kuru yapmak kullanılması nedeni ile işlemin isminin halk arasında ve büyücülük kitaplarında bu şekilde görmekteyiz. Peki, bahsi geçen bu işlemin etkileri nelerdir? Büyü ne kadar sürede sonuç verir? Nasıl uygulanmalıdır ve bozulabilir mi?

KURU YAPRAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

İşlem üzerinde araştırma yapan her bireyin aklını kurcalayan sorulardan biri, kuru yaprak büyüsü nasıl yapılır sorusundur. Kişilere ait şahsi bilgilerin, işlemin uygulanabilmesi için gerekli olan malzemelerin eksiksiz ve doğru temin edilmesi son derece önemli bir noktadır. Bazı metotlarda, kişilere ait özel eşyalara da ihtiyaç duyulabilir. Bu eşyalara üçüncü boyutta  yaşamını sürdüren bir insan aracılığı ile ulaşmak fazlasıyla dikkat çekeceğinden, diğer boyuttaki varlıklardan yardım almak çok daha akıllı ve mantıklı bir hareket olacaktır. İşlemin uygulanabilmesi için kişilerin yaşlarının ya da doğum tarihlerinin kesin olarak bilinmesi gerekir. Çünkü işlemin uygulanış esnasında, kişilerin yaşı kadar yaprağa ihtiyaç duyulacaktır. Bu miktarın eksik ya da fazla olması, işlemin doğru ya da etkili sonuç verememesine neden olur.

İşlemin uygulanışı esnasında kullanılan yaprakların numaralandırılması ve bu numara sistemi ile kullanılması son derece önemlidir. Bu sebeple, işlemin ritüel kısmının eyleme dökülme süreci büyük bir titizlik ile uygulanmalıdır. İşlem belirli bir süre boyunca pasif durumda, diğer bir değişle kuluçka döneminde olacaktır. Bu süre içinde yaprakların doğru ve zarar görmeyecek biçimde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ritüelin tamamlanma süresi ortalama olarak on üç günü bulmaktadır. Bu süre boyunca sabırlı olmak ve işlemden olumlu sonuç alınacağına inanmak büyük önem arz eder. Hemen hemen tüm aşk büyüsü işlemlerinde olduğu gibi, bu çalışmanın sonuç verebilmesi için de metafizik uygulamalarına yer verilir. Bu sayede kişiler birbirlerine yaklaştırılır ve ritüelin tamamlanması ile bu birliktelik etkin hale gelir. Ritüel adımının uygulanışı el yazması büyücülük kitaplarında yer aldığında, sanal ortam üzerinde bütünü ile paylaşıma sunulması söz konusu değildir. Lütfen bu tarz çalışmaları evinizde denemeyiniz. Uzman medyuma başvurunuz.

KURU YAPRAK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER? KALICI MIDIR?

İçerisinde metafizik ve medyumluk ilmini içeren konularda, kesin sonuç verme sürelerinden bahsetmek mümkün değildir. Bu tarz söylemlerde ve paylaşımlarda bulunan kişiler ise düpedüz göz boyamaya çalışıyordur. Uygulanan kuru yaprak büyüsü ritüelinin ortalama olarak 13 gün gibi bir süre içerisinde tamamlandığını yukarıda da belirtmiştik. İşlemin sonuç verme süresi, işlemin sonuç verebilmesi için gereken eylemlerin tamamlanmasının ardından geçen günler üzerinden hesaplanır. Yapılan bu çalışmalardan, elde edilen geri dönüşler incelendiğinde yaprak büyüsünün ortalama olarak on üç ile on dokuz gün arasında sonuç verdiği bilgisine ulaşılmaktadır. Bu süre kısalabileceği gibi çok daha uzak bir tarihe de ertelenebilir. Burada bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken konu, işlemin aynı gün içinde sonuç veremeyeceğidir. Medyumluk tarihin böyle bir eylem gerçekleştirilmemiş ve gerçekleştirilmesi de imkansız var sayılmıştır. Bunun temel nedeni ise yönlendirilen manevi enerjinin, stabil hale geçebilmek için zamana ihtiyaç duymasıdır. Bu süreç her zaman için bir günden daha uzun zaman dilimlerini kapsamaktadır.

Pek çok işlem, ömür boyu sonuç vermesi amacıyla uygulanır. Dünya üzerinde varlığı sürdüren tüm işlemler ele alındığında, bu çalışmaların ortalama olarak %90’ı kalıç biçimde sonuç vermesi isteği üzerine tasarlanmıştır. Kalan %10’luk kısmı ise geçici işlemlerdir. Yaprak büyüleri, kalıcı işlemler arasında yer alır. Büyü bozma çalışmalarına maruz bırakılmadığı müddetçe tüm etkisi ve gücü ile kendini kişi ve kişiler üzerinde göstermeye devam edecektir. Bu nedenle, yaptırmış olduğunuz işlemden pişmanlık duyuyor ya da bozulmasını istiyorsanız mutlaka uzman bir medyuma başvurarak büyü bozma sürecini başlatmanız gerekir. İşlemin zaman içerisinde etkisini yitirmesini beklemek, yalnızca zaman kayıpları ve hayal kırıklıkları oluşmasına yol açacaktır. Yapılan işlemin bilinen herhangi bir negatif yan etkisi yoktur.

KURU YAPRAK BÜYÜSÜ İÇİN BAŞLANGIÇ VE İLERİ SAFHA ETKİLERİ NELERDİR?

Neredeyse her işlemde olduğu gibi yaprak büyülerinin başlangıç etkileri de, kişilerin manevi enerjisindeki değişimden oluşan geçici ve genel etkilerdir. Bunlardan bazılar;

 • Yeme içme düzeninde değişim gözlemlenmesi, (aşırı iştah ya da iştah kaybı olarak görülebilir.)
 • Uyku düzeninin bozulması, (genellikle geceleri uyuyamaması ve gündüzleri geç saatlere kadar yataktan çıkmaması.)
 • Yorgunluk ve halsizlik hissi, uykunun yetersiz geldiği düşüncesi,
 • Zihnin karışması, zamanı doğru bir biçimde değerlendirememe,
 • Ufak unutkanlıklar ve dalgınlıklar…

Bu etkiler, kişiler üzerinde kalıcı değildir. Manevi enerjinin oturmasının ardından bütünün ile ortadan kalkacaktır. İşlemin ileri safha belirtileri ise ulaşılmak istenen noktaya yakındır. Kişilerin frekansları, metafizik çalışmaları sonucunda ortak aralığa çekileceğinden;

 • Kişiler birbirlerine yakınlaşır,
 • Sürekli olarak birbirlerini düşünmeye ve merak etmeye başlarlar,
 • Bu aşamada karaktere bağlı olarak kıskançlıklar gözlenebilir,
 • Beraber geçirilen vakitler son derece önemli ve değerlidir,
 • Beraber yapılmayan aktiviteler o kadar da zevkli gelmez,
 • Kişiler zaman içerisinde birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar,
 • Mutlu bir yuvanın hayalini kurmaya başlarlar,
 • Düşünceler ciddileşir,
 • Kişilerin ilişkisini dışarıdan olumsuz yönde etkilemek mümkün değildir,
 • Kişilerin birbirlerine karşı sahip oldukları pozitif düşünceleri bozma imkansızdır…

Kişiler birbirlerini çok sevdikleri halde, akıllarındaki çeşitli nedenler dolayısıyla bir türlü evlenemiyorsa, evlilik büyüsü işlemine de başvurulabilir. Kuru yaprak büyüleri ve evlilik büyüsü çalışmaları bir arada kullanılabilen nadir işlemler arasında yer alır. Çoğu işlemin, sonuç vermesini sağlamak için kişi üzerindeki büyülerin bozulması gerekir. Bu durum yaprak büyüleri ve evlilik büyülerinin bir arada kullanıldığı metotlar için geçerli değildir. Bu tarz çalışmalar oldukça nadir olup, inanılmaz güçte sonuç vererek insanları şaşırtırlar. Yapılan büyünün dışarıdan fark edilebilmesi neredeyse imkansızdır. Profesyonel kişi ile irtibat ya da sağlam gözlem gerektirir.

KURU YAPRAK BÜYÜSÜ BOZULABİLİR Mİ? NE KADAR SÜREDE TESİRİ KALKAR?

Aşk büyülerinin genelinde olduğu gibi, kuru yaprak büyüsü tesirlerini ortadan kaldırmak içinde çeşitli ritüeller uygulanmaktadır. Bu cümleden açıkça anlaşılacağı üzere yaprak büyülerini bozabilmek mümkündür ancak sanıldığı kadar basit değildir. Büyü bozma işlemleri anlık sonuç veren çalışmalar değildir. Bu çalışmalar bir süreci takip eder ve bu süreç içerisinde büyünün tüm etkileri birer birer ortadan kaldırılır. Bu sayede işlemin tüm etkilerinin ortadan kaldırılması belirli bir zaman aralığına yayılarak, kişilere zarar vermeden gerçekleştirilir. Manevi enerjide yaratılan ani değişimler, kişilerin günlük yaşantılarında kalıcı izler bırakabilir. Bu izler pozitif yönde olabileceği gibi negatif yönde de seyir edebilir. Ancak ani değişimin ne türde sonuç vereceği önceden kestirilemediği için, büyü bozma işlemlerinin bir süreç içerisine yayılması en doğru seçenek olacaktır.

İşlemin yaratmış olduğu etkilerin ortadan kaldırılması ortalama kadar bir ay kadar zaman alır. Kişiler, içinde bulundukları her saniye, büyünün tesirinden biraz daha arınmış biçimde hayatlarına devam ederler. Süreç ve ritüellerin tamamlanmasının ardından, kişiler büyünün etkilerinden bütünü ile arınabilir. Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz bir nokta vardır ki, işlemin etkilerinin ortadan kalkmasının, kişilerin sevgi ve birlikteliklerinin son bulacağı anlamına gelmediğidir. Büyünün etkisi tamamı ile ortadan kalktığında kişiler kendi özgür iradelerine kavuşacak ve bu irade ile birlikteliklerine devam edip etmeyeceklerine karar vereceklerdir. Büyünün tesiri bozulduktan sonra kişilerin birbirlerine karşı duydukları sevgi ile yaşamlarına devam ettikleri de çokça görülmektedir. Ancak ilişki dışarıdan müdahalelere karşı savunmasız durumda kalır ve ilişki bu dış etkenlerden olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebilir.

BÜYÜ İLE AŞIK OLANLAR MUTLU MU?

İnsanların akıllarına takılan bir diğer soru da, büyü ile elde edilen aşık mutluluk verip vermediğidir. İşlemi yaptıran ve sonuçları hakkında geri dönüş yapan kişilerin büyük bir kısmının düşünceleri olumlu yöndedir. Büyü ile aşık edilen kişilerin mutlu ve huzurlu yuvaları oluşturduğu bilgisi de, gözlemlenmiş bir gerçektir. İşlemin çevre tarafından fark edilebilmesinin oldukça güç olduğunu da ele alırsak, kişilerin mutluluğunu ve huzurunu olumsuz etkileyecek hiçbir faktör olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz.

İşlemden olumlu ve istenilen sonucu alabilmek için mutlaka uzman bir isim ile çalışmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Falcı ve üfürükçü hoca gibi kişiler, büyü yapıp bozamazlar. Lütfen bu gibi iddialarda bulunan kişilere aldırış etmeyiniz. Bu kişilerin temel amacı sizlerin paranızı ve zamanınızı önemli derecede çalmaktan başka bir şey değildir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.