Kurşun Büyüsü 27EKİ
Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü, akla gelecek pek çok amaca ulaşmak adına uygulanabilen, etkili bir işlemdir. Ulaşılmak istenen her bir amaç için, uygulanması gereken farklı bir ritüel ve bu ritüele uygun malzemeleri temin etmek gerekir. İşlemden sonuç alma süreci içerisinde zaman kaybı yaşamamak adına, mutlaka uzman bir medyum ya da konu hakkında bilgi sahibi olan kişi ile irtibata geçerek büyü yaptırmanız önerilir. Aksi durumda, birbirinden farklı pek çok sorun ile karşılaşmanız muhtemeldir. Bu sorunların kaynağını bulmak ve düzeltmek için harcayacağınız zaman ise, büyük kayıplar oluşturacaktır.

Kurşun büyüsü, temelinde rahmani işlemleri bulundurur. Yani işlemin uygulanış amacı genellikle iyiliğe ve güzele ulaşmaktır. Yapılan işlemden etkili ve beklenen sonucu almak, sanıldığı kadar kolay bir eylem değildir. Ciddi konsantrasyon ve tecrübeyle uygulanan çalışmaların birleşimini gerektirir. Maalesef ki internet üzerinde konu hakkında paylaşıma sunulan büyülerin ve ritüellerin büyük bir kısmını, gerçekten uzak bilgiler oluşturmaktadır. Arı ve saf bilgiye ulaşabilmek için, doğru aramalar yapmalı ve güvenilir kaynakları ziyaret etmelisiniz. Sayfamızda paylaşıma sunulan bilgileri tümü gerçek medyumların onayından geçtikten sonra sizlere sunulmuştur. Sayfamız üzerinden, gönül rahatlığıyla araştırma yapabilirsiniz.

KURŞUN BÜYÜSÜ NEDEN UYGULANIR, NASIL ETKİ EDER?

İşlemi, çeşitli bağlama büyüsü, aşk büyüsü, sevgi büyüsü, şefkat büyüsü, evlilik büyüsü, kötü enerji bozma çalışmaları, şirinlik büyüsü, bereket ve kısmet açma büyülerinin yerine kullanabilirsiniz. Yapılan işlem sonucunda; birbirinden ayrılmış çiftler barışabilir, kavgalar sonlanabilir, kişiler mutlu bir yuva sahibi kurabilir ya da zaten sahip oldukları yuvada bir ömür boyu mutlu mesut yaşayabilir, kişilerin işleri ve kısmetleri açılabilir… İşlemin tercih edilmesindeki en büyük etken, tamamı ile iyi huylu bir işlem olmasıdır. Kurşun büyüsü hiçbir şekilde, kara büyü yerine kullanılamaz ya da kötücül bir amaca ulaşmak niyetiyle kişilere uygulanamaz. Bu durum, işlemin dinen de hiçbir sorun teşkil etmemesini sağlamaktadır.

İşlemin tercih edilmesini olumlu etkileyen bir diğer faktör ise, işlemin sonuç verme süresinin oldukça kısa olması ve ardından ömür boyu kendisini göstermesidir. İşlemin uzman ve tecrübeli bir medyum tarafından uygulanması, işlemden çok daha hızlı ve beraberinde etkili sonuç getirmesini de sağlayacaktır. İşlemin en yaygın belirtisinin, geçici kusma ve mide bulantıları olduğu bilinmektedir. Ancak, işlem herkes üzerinde aynı etkileri göstermez. Bununla birlikte, yine geçici olarak kişinin ruh halinde ani ancak kişiye zarar vermeyecek değişimler gözlenebilir, kişi anlam verilemeyen eylem ve hareketlerde bulunabilir. İşlem doğru ve eksiksiz biçimde uygulandığında “kesin” olarak adlandırılabilecek kadar yüksek ihtimalle olumlu sonuç verecektir. Verilen zamanın karşılığını güçlü bir şekilde vermesi nedeniyle oldukça sevilen ve önerilen bir işlem haline gelmiştir. İşlemin etkilerine kendi gözleri ile tanık olan bireyler, işlemin oldukça güçlü olduğunu dile getirmektedir. Kurşun ile yapılan bu işlemin tesiri altında kalan eşlerin, bir ömür boyu mutlu yaşayarak birbirlerinden hiç ayrılmadıkları gözlemlenmiş bir gerçektir.

KURŞUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

İşlem hakkında en çok merak edilen konulardan biri, kurşun büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevabıdır. Öncelikle, kurşun ile yapılan tüm farklı ritüellerin, birbirlerinden farklı sonuçların oluşmasına kapı açtığını belirtmemiz gerekir. Bu nedenle, internet üzerinde bulacağınız ve uygulayacağınız bir kurşun büyüsü işleminin, sizleri aklınızdaki sonuca götürme olasılığı oldukça düşüktür. Sizleri aklınızdaki sonuca ulaştıracak işlemin hangisi olduğunu merak ediyorsanız, sayfamızda bulunan numara aracılığı ile profesyonel medyumluk hizmetine saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. İşlemden olumlu ve etkili sonuç alınabilmesini sağlayan en önemli faktör, işlem yaptırmak isteyen kişinin büyüye ve alacağı sonuca dair sahip olduğu inançtır. Bu inanç pozitif yönde ise işlemden alınacak olan sonucun negatif olabilme ihtimali oldukça düşüktür. Bu sebeple, işlemden olumlu sonuç alınacağına dair inançlı olmalı ve kötü düşüncelere kapılmamalısınız. (çok vakit geçti neden sonuç vermiyor, işlem sonuç vermeyecek mi, medyum işlemi yapamadı mı, büyü tutmadı, büyü tutmayacak, büyü sonuç vermeyecek gibi…)

İşlem, çeşitli durumlarda harekete geçecek biçimde de uygulanabilir. Örnek vererek açıklamak gerekirse; İşlemin aile içindeki bir bireyin evi terk etmesini engellemek amacıyla uygulandığını ele alalım. Kişi evi terk etmek gibi bir niyet içerisine girdiğinde ya da bu eylemi uygulamaya kalkıştığında, işlemin pasif halden, aktif hale geçmesi söz konusu olabilir. Bu tür detaylı uygulamaların yalnızca metafizik ve medyumluk ilminde uzman kişiler tarafından uygulanabileceğini de aklınızdan çıkarmayın. Bu işlem uzaktan ya da yakından uygulanabilir. İşlemin anlaşılmasını ve bozulmasını engellemek adına, günümüzde en çok tercih edilen metot işlemin uzak mesafeden uygulanmasıdır. Her iki metotta doğru uygulandığı takdirde, etkili ve güçlü bir biçimde sonuç verecektir.

KURŞUN BÜYÜSÜ NE KADAR SÜREDE SONUÇ VERİR?

İşlemin ne kadar sürede sonuç vereceği sorusuna cevap olarak verilebilecek net bir bilgi yoktur. Bu sorunun tahmini yanıtlarına ulaşmak için ise, işlemin hangi amaçla, kim tarafından, kimlere uygulatılmak istendiğinin bilinmesi gerekir. Bu sayede işlemin sonuç vereceği, ortalama tarih dile getirilebilir. İşlemi uygulayan kişi ya da medyumun, büyünün sonuç vereceği tarihi net bir biçimde belirtebilmesi mümkün değildir. Çünkü bu gibi bir bilgiye ulaşabilmek, medyumluk tarihinin hiçbir döneminde mümkün olmamıştır. Pek çok medyum, bu konu üzerinde araştırma ve çalışmalarını sürdürüyor olsa da, işlemlerin sonuç verecekleri ya da diğer bir değişle etki edecekleri zaman dilimi, tüm çalışmalara rağmen hala kesin olarak bilinememektedir.

Uygulanan işlemin kullanım amacı ve bu amaçlar neticesinde uygulanmış olan çalışmalardan alınan geri dönüşlere göre;

  • Aşk büyüsü; ortalama olarak on dört ile yirmi beş gün arasında,
  • Bağlama büyüsü; on beş ile otuz iki gün arasında,
  • Sevgi büyüsü; on iki ile yirmi beş gün arasında,
  • Şefkat büyüsü; on altı ile yirmi gün arasında,
  • Evlilik büyüsü; yirmi ile otuz gün arasında,
  • Kötü enerji kovma çalışması; on ile yirmi gün arasında,
  • Şirinlik büyüsü; on iki ile yirmi üç gün arasında,
  • Bereket büyüsü; on beş ile otuz iki gün arasında,
  • Kısmet açma büyüsü; on altı ile yirmi yedi gün arasında…

Etkili sonuç vermektedir. Verilen bu tahmini ve ortalama tarihler, işlemin ritüelinin bütünü ile tamamlanmasının arından geçen süreçtir. Verilen sürece, işlemin uygulanış aşaması dahil değildir. İşlemin ritüeli bütünü ile tamamlanmadan, doğru ve etkili bir sonuç beklemek hayal kırıklıklarına yol açacaktır.

KURŞUN BÜYÜSÜ YAPTIRAN KİŞİLERİN İŞLEM HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE YORUMLARI

Uygulanan işlemin bu kadar geniş bir kategoriye hitap etmesi, işlemin sıklıkla tercih edilmesinde önemli bir etkendir. İşlemi yaptırarak sonuç almış kişiler yorumlar, yorum siteleri ya da telefon numarası araçlığıyla geri dönüşler de bulunurlar. Etkili ve kalıcı bir işlem olan kurşun büyüsü için yapılan yorumların ve geri dönüşlerin neredeyse tümünün olumlu olduğunu söyleyebiliriz. İşlem hakkında olumsuz geri dönüş yapan kişilerin ise; büyü bozma işlemlerine ve tılsımlarına maruz kaldığını belirtmemiz gerekir. İşlemin sonuç vermesini engelleyen etken ortadan kaldırıldıktan sonra, yapılan yeni çalışma ile kişiler akıllarındaki hedefe ulaştırılmıştır.

Yapılan çalışmalar hiçbir şekilde olumlu yanıt vermiyorsa, uygulanan işlem üzerinde ufak değişimler yapılabilir ya da aynı amaca hizmet eden, çok daha etkili bir büyü tercih edilebilir. Bu gibi seçeneklere başvurmak, sizleri ya da bir yakınınızı aklındaki sonuca çok daha hızlı ulaştıracaktır. Yapılan ya da yapılacak olan işlem her ne olursa olsun, işin püf noktalarından biri uzman medyuma başvurmaktan geçer. Bu sayede, deneyimli bir kişi ile çalışma yaparak, hatasız ya da en az hatayla işlemi sonuçlandırabilirsiniz. Bunun dışında, büyü yapılan kişinin yaşamakta olduğu mekanı kötü enerjiden arındırmak, (defne yaprakları ve ada çayı yakarak, basit bir şekilde kötü enerjiyi evinizden kovabilirsiniz…) ev içerisinde bulunan materyal ve nesneleri sirkeli su ile silmek gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Kişinin evinin temiz ve ferah olması, ak büyülerin uygulanışı esnasında önemli ölçüde olumlu etki yaratacaktır. Daha fazla katkıda bulunmak için, çalışmakta olduğunuz uzman medyumdan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Aynı şekilde, işlem yapılan mekanın da kötü enerjiden arındırılmış olması, işleme pozitif olarak yansıyacaktır. Uzman bir medyum, işlem yapacağı ortamın nasıl olması gerektiğini iyi bilir.

İŞLEM İÇİN UZMAN MEDYUMA ULAŞMAK

Pek çok kişi, uzman bir medyum ile irtibata geçmekten çekinir. Bu nedenle, internette araştırma yaparak, evinde kendi başına işlem uygulaması yapma eğilimine girer. Yapılan bu eylem son derece yanlıştır. Nasıl ki, internet üzerinde ameliyat videoları izleyerek evimizde uygulayamıyorsak. İnternet üzerinde büyü hakkında araştırma yaparak evimizde uygulamamızda tehlikeli ve yanlıştır.

İşin uzmanı ile irtibata geçmek için web sitemizin en üst kısmında bulunan numaradan profesyonel medyumluk hizmeti alabilir ya da internet üzerinde garantili medyum araştırması yaparak, gerçek medyum isimlerine ulaşabilirsiniz. Medyumlar ile irtibata geçmekten çekinmeyin ve onlarında tıpkı sizler gibi insan olduğunu unutmayın. Ancak, burada belirtmemiz gereken önemli bir nokta vardır ki bu da; falcı ve üfürükçü hocaların büyü yapıp bozamadığıdır. Maalesef ki, internet üzerinde ve kafelerde hizmet veren falcıların büyük bir kısmı büyü yapabildiğini öne sürmektedir. Bu kişilerin medyumluk ilmi ile yakından uzaktan bağlantılarının olmadığını aklınızdan çıkarmayın, bu kişiler ile işlem yaptırmayın…

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.