Kilit Kapatma Büyüsü 27EKİ
Kilit Kapatma Büyüsü

İnsanlar genellikle sevdikleri adama ya da kadına ulaşabilmek amacı ile büyü yaptırırlar. En çok tercih edilen büyülerde gene aşk büyüleridir. Bu aşk büyülerinden biri olan kilit kapatma büyüsü yapımı oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü ile kişiler istedikleri kadını ya da erkeği kendilerine aşık edebilirler. Kilit kapatma büyüsü demir kilitler kullanılarak yapılır ve kişinin kalbinin tamamen size ait olması sağlanır.

Kilit Kapatma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Her büyüde olduğu gibi kilit kapatma büyüsü de etkilerini zaman içerisinde gösterir. Bu büyü bir kişiyi kendine bağlamak için yapıldığından dolayı kişinin davranışlarında zaman içerisinde belirgin bir değişiklik olacaktır. Özellikle kişi olduğundan daha farklı davranmaya başlayacak ve ruh halinde bozukluklar oluşacaktır. Kilit kapatma büyüsü genellikle üç adet asma kilidin dualar okunarak ve büyü yapılacak olan kişinin ismi yedi kez söylenerek tek tek kapatılır. Fakat bu büyü yapılırken mutlaka doğru sözcükler söylenmelidir. Eğer büyü yapılırken yanlış sözcükler kullanılırsa büyü ters tepebilir. Büyü yapan ya da yaptıran kişiye cinler musallat olabilir. Büyü yaptırmak dinimizce de günah olduğu için sizlere büyü yapmayı tavsiye etmiyoruz. Kilit kapatma büyüsü tesiri kuvvetli bir büyü olduğu içinde ters teperse sonuçları oldukça kötü olabilir ve sizde büyünün etkisinden kolay kolay çıkamazsınız. Bu yüzden bu büyü yapılırken mutlaka doğru sözcükler kullanılmalıdır.

Kilit Kapatma Büyüsü Bozmak

Kilit kapatma büyüsü yapıldıktan sonra kişi bu büyüyü bozmak isterse bu kolay olmayacaktır. Kara büyülerden biri olduğu için kilit kapatma büyüsü yapımı da bozumu da oldukça zordur. Özellikle kişiler kendileri bu büyüyü bozmaya çalışmamalıdır. Bu büyüyü ancak gene büyüyü yapan medyum bozabilir. Büyüyü bozmak için de büyü yapılan kilitlerin tek tek doğru sözcükler ve dualar okunarak açılması gerekir. Büyünün bozulma işlemi gerçekleştikten sonra büyünün etkileri gene kişi üzerinde görülebilir. Bunun nedeni büyünün oldukça kuvvetli olmasından dolayıdır. Fakat bu süre çok uzun değildir. Kişi yavaş yavaş eski davranışlarına geri dönmeye başlayacaktır. Kişi normal hayatına devam ederken büyünün etkisiyle başından geçenleri hatırlamayacaktır.

 

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.