Kara Büyü Belirtileri 27EKİ
Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü belirtileri, işlem yaptıran ve üzerinde büyü olduğundan şüphe duyan kişiler tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Kara büyüler şeytani türden çalışmalar olup, kişinin ve çevresinin kötülüğünü hedeflemektedir. Yapılan bu tarz çalışmalar, Kuran-ı Kerim ve diğer kutsal kitaplarda yasaklanmıştır. Genellikle diğer boyuttaki varlıklar ile irtibata geçerek uygulanan bu işlem, kalıcı ve etkili sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Kara büyü başlığı altında yüzler farklı yöntem ve yöntemler içerisinde de metotlara ayrılan bu çalışmalar, uzman medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Günümüzde, insanlara yardım etmek amacıyla büyü yapan pek çok medyum, kara büyü uygulamalarını eyleme dökmeyi reddetmektedir.

 

Buna rağmen dikkate alınacak sayıda medyum, kara büyüleri profesyonel ve amatör seviyelerinde uygulamaktadır. Hızlı, etkili ve tehlikeli biçimde tesir eden bu işlemlerin belirtileri hakkında ayrıntılı bilgi vermeden önce, günümüzde en çok tercih edilen ve uygulatılan metotların hangileri olduğu konusunda da bilgi vermemiz gerekir. Uygulanan her işlemin, kendine has bir tesir etme süresi ve bu süre içinde izleyeceği süreci vardır. Kimi zaman, aynı amaca ulaşmak için başvurabileceğiniz onlarca farklı kara büyü çeşidi olduğunu da görebilirsiniz.

KARA BÜYÜ BELİRTİLERİ VE EN SIK TERCİH EDİLEN YÖNTEMLER

Günümüzün en sık tercih edilen işlemlerinden bazıları şunlardır;

 • Kara bağlama büyüleri; kara bağlama büyüleri, pek çok farklı amaca ulaşmak için kullanılabilir. Kimi zaman eşi eve bağlamak, kimi zaman eşin ya da kişinin gözünü bağlayarak dışarıya olan ilgisini kesmek, kimi zamansa kişiyi eşinden ve mutlu yuvasından ayırmak için kullanılabilir. Bunun yanında, kara bağlama büyülerinin kişileri uyuşturucu gibi maddelere bağımlı bırakmak amacıyla uygulandığı da bilinmektedir.
 • Musallat büyüleri; Pek çok kara büyünün içerisinde yer alan musallat işlemleri, büyü yapılan kişiye diğer boyuttaki kötü niyetli bir varlığın bağlanması ile tesir eder. Kişi, büyünün amacına uygun biçimde aklını yitirebilir ya da tüm yaşam sevincini kaybedebilir. Dışarıdan olayı inceleyen kişiler ise duruma hiçbir anlam veremez. Kişinin akıl sağlığını yitirdiğini ve halüsinasyonlar gördüğünü tahmin ederler. Kişinin üzerinde büyü olduğu düşüncesi, akıllara en son gelen seçenek olduğundan çoğu zaman iş işten geçmiş olur ve kişi kalıcı etkilerin altında kalarak yaşamını sürdürür.
 • Delirtme büyüleri; şaşırtıcı biçimde, günümüzün en çok tercih edilen işlemleri arasında yer alır. Kişinin akıl sağlığını ve dolaylı yoldan beden sağlığını ve yaşam kalitesini düşürmek amacıyla uygulanır. Kişi sağlıklı kararlar alamaz ve almış olduğu yanlış kararların sonuçlarını ne kadar çabalarsa çabalısın bir türlü düzeltemez. Genellikle yavaş bir biçimde tesir etmesi, işlemin fark edilebilirliğini ve müdahale edilebilirliğini oldukça düşürmektedir. Ömür boyu etkisini göstermeye devam eden, kalıcı bir büyüdür.
 • Kara kedi büyüsü; tarihin tozlu sayfalarından günümüze kadar ulaşmayı başaran bu eski işlem, kişinin ya da hanenin uğursuzluk getirmesine ve şanssız olmasına yol açar. İsmini, ritüel esnasında yardım alınan kara kediden almıştır. Pek az medyumun, bu güçlü işlemi uygulayabildiği bilinmektedir.

KARA BÜYÜ BELİRTİLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Kara büyü belirtileri ve kara büyüler, kimi zaman kırmızı büyüler ile karıştırılıyor olsa da, bu iki kavramın birbirlerinden oldukça farklı güç aralıkları taşıdıklarını söyleyebiliriz. Kırmızı büyüler, şeytan ile doğrudan antlaşma yapılarak uygulanan ve ritüelleri esnasında inek, keçi gibi canlı adakların verildiği çalışmalardır. Kırmızı büyüleri bozmak ve uygulamak oldukça zahmetlidir. Tarihte uygulanmış olan kırmızı büyü çalışmaları nedeni ile büyücülerin yakalanarak yakılmaları kararı alınmıştır. Bu çalışmaların ardından, medyumluk ilmi kendini gizleyerek gizli ilimler arasındaki yerini almıştır.

Peki, kara büyü belirtileri nelerdir? Uygulanan işlemler ne tür tesirleri beraberinde getirir?

 • Kara büyü kullanarak, kişiler eşlerinden ayrılabilir ya da yanlış bir ilişkinin içerisine sokulabilir,
 • Maddi kazancı azaltılabilir ya da bütünü ile kesilebilir,
 • Çeşitli hastalıkların içinde kalması ve kimi zaman da akıl sağlığını yitirmesi sağlanabilir,
 • Kişi ya da kişilere diğer boyuttaki varlıklar musallat edilerek, hayatlarında önemli atakların yapılması engellenebilir, çevresi tarafından dengesiz ya da akıl hastası gibi sıfatlarla isimlendirilmesi sağlanabilir,
 • Ailenin huzur ve mutluluğunun kaçması sağlanabilir, kişiler yuvanın içerisindeyken kendilerini güvensiz hissedebilirler,
 • Mekana yapılan kara büyüler çok daha farklı şekillerde tesir edebilirler, bu işlemler belirli kişileri etkileyecek biçimde uygulanabileceği gibi, içeride bulunanlara etki edecek şekilde de yapılabilir,
 • Uygulanan işlemler papaz büyüsü ve Süryani büyüsü gibi güçlendirici çalışmalar ile desteklenmişse, karşılaşılacak sonuçlar kişileri hayret içerisinde bırakabilir,
 • Yapılan büyü, kişiyi ve çevresini etkileyecek biçimde de uygulanabilir…

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.