İdrar Büyüsü 27EKİ
İdrar Büyüsü

İdrar büyüsü, yaptığınız kişiyi idrar yapamaz hale getirir. Yapıldığı kişinin bağırsaklarını kurutur. Daha sonrasında doktor doktor gezse de hiçbir çare bulunamaz ve mecburen tıbbı olarak hortum yardımıyla yardımcı olunur. Bu idrar büyüsü yaptırılması tehlikeli büyülerden biridir.

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır?

İdrar büyüsü ile bir kişinin şehvetini, idrarını ya da erkekliğini bağlamak mümkündür. Bu büyüyü yapmak istiyorsanız Arabî ayının 20 isinden sonra ki salı ya da cumartesi günü yapmanız gerekmektedir.

Büyüyü yapmak için erkek için horoz kursağı, bayan için tavuk kursağından yapmanız gerekmektedir. Tavuk veya horoz kursakları iyice temizleyip yıkamalısınız. Bir ucunu bağlayıp diğer ucunun ağzı açık bırakılır. Kursağa dua okunmadan önce kömür yakılıp üzerine soğan, sarımsak ve kara günlük atılarak tütsü yapılır. Dua okunurken kesinlikle besmele çekilmemelidir. Sayısını sadece bilgili medyumların bildiği nohut tanelerine dua okunur. Daha sonra nohutlar kursağa doldurulur ve ağzı bağlanır. Ve yapılacak kişinin geçeceği veya kesinlikle basacağı bir yere gömülür.

Büyünün yapıldığı kişi oradan geçtiği takdirde veya bastığı takdirde büyü etkilemeye başlar.

Büyünün yapıldığı kişide eğer koruma duası, cevşen tarzında bir koruma var ise bunlar kişiden bir şekilde temizlenmelidir ki büyü etki göstersin, aksi takdirde büyü etki etmez boşa yapılmış olur.

 

Bir diğer yapılış tarzı ise, idrar büyüsünü yapacak hocanın pis ve karanlık bir mekânda Allahın isimleri ve ayetlerinin ters yazılması ve kokular tütsüleyerek, bu ayet ve Allahın isimlerini tersten okuyarak da yapılır. Bir koyun bağırsağı alınır. Büyünün yapılacağı kişinin ayak bastığı bir toprak parçası alınır ve bağırsağın içine doldurulur. Ardından işinde uzman medyum hocaların bildiği dua okunarak düğümlenir. Bu işlemin sonunda kişi idrar yolları bağlanılmış olur.

İdrar Büyüsünün Bozulması

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de bozulmasının yolları mevcuttur. Öncelikle mesleğinde uzman hocalar ve medyumlarla görüşülmelidir onlarla görüşülene kadar ise sizleri rahatlatacak olan Ayet el Kürsi, İhlâs, Felak, Nas okunulabilir. Bu büyüyü hak etmeyene keyif amacıyla yapılmamalıdır. Çünkü bu büyü tesirli ve sıkıntılı bir büyüdür.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.