Ermeni Büyüsü 27EKİ
Ermeni Büyüsü

İlk büyüler, özel kabiliyetlere sahip belli kişilerin manevi enerjileri keşfetmesi ile ortaya çıkmışlardır. Bu büyülere kadim büyüler denilmektedir çünkü zaman içinde türeyen her büyünün temeli o büyülere dayanmaktadır. Manevi enerjileri doğru ritüeller aracılığıyla yönlendiren şaman, büyücü, ulu kişi veya günümüz ismiyle medyum, hocalar büyülerin yapımını gerçekleştirebilen yegane kişilerdir. Medyum olmayan veya ruhani ilimler ile ilişiği olmayan kişilerin büyü ritüellerini gerçekleştirmeleri sonuç vermemektedir. Çünkü medyumların doğuştan sahip oldukları bazı kabiliyetler, bu manevi enerjilerinden kullanımını sağlamaktadır. Tabi ki manevi enerjiler kullanılmadan da yapılabilen büyü ritüeller vardır fakat tamamen şansa bağlı ve kuvvetsiz işlemlerdir. Büyülerin kuvvetine değinmiş iken kuvvetli büyülerden biri olan ermeni büyüsü konusuna giriş yapabiliriz.

Ermeni büyüsünün ruhani ilimlerdeki yeri oldukça büyüktür çünkü bu işlem kadim büyülerin iki sonraki nesli içerisinde yer alır. Kadim büyülerden türeyen ilk büyüler gelmiş geçmiş en kuvvetli büyüler olarak bilinmektedir. O büyülerden türeyen büyü metotları ise kendi sınırları içerisinde bir hayli kuvvetlidirler. Kara büyüler, kırmızı büyüler, süryani büyüsü ve papaz büyüsü gibi işlemler kadim büyülerden türeyen ilk büyülerdir. Tam olarak bu nedenle saydığımız büyülerin ne kadar güçlü olduğu herkes tarafından bilinir. Ermeni büyüsünün gücü ise direkt olarak kadim büyülerden gelmese dahi kadim büyülere oldukça yakındır. Büyünün yapılış niyeti ile ilgili birçok ziyaretçimizin kafa karışıklığı yaşadığını farkettiğimiz için sizlere bu büyünün tüm detaylarını aktarma kararı aldık. Yazımızda büyünün antik kitaplardan alınmış sırları da dahil bütün gizemlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca burada öğreneceklerinizi başka hiçbir platformda öğrenemeyeceğinizi de unutmayınız.

ERMENİ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Doğru kişi tarafından doğru bir ritüel ile yapılan ermeni büyüsünün etkileri beklenilenden bile iyi olacaktır. Uzman medyumların başarı ile gerçekleştirebildikleri bu büyü, günümüzde nadiren yapılmaktadır çünkü sahte medyumlar yüzünden insanlar çekinmektedirler. Hatta büyü hakkında kafa karışıklığına sebep olan yanlış bilgiler de sahte medyumlar tarafından yayılmaktadır. Şimdi bu yanlışları ve doğrularını sizlere sıralayacağız. İlk olarak büyünün yapılış niyetini ele almamızda fayda vardır. Ermeni büyüsü, aşk ve bağlama niyetleri ile uygulanan bir büyüdür. Büyü ile çiftleri ayırmak da mümkündür ancak ayrılık etkisi sadece ilişkisi olan birini kendine aşık ederek sağlanabilmektedir. Büyünün tesirlerini anlatan bazı platformlarda ermeni büyüsünün zarar verme niyeti ile yapıldığına değinilmiştir fakat bu bilgi yanlıştır. Kırmızı büyüleri öne sürerek ermeni büyüsünü de bu kategoriye yerleştiren sitelere kulak asmamanızı öneririz. Şimdi sizlere büyünün tüm tesirlerini aktaracağız.

  • Ermeni büyüsünü yaptıran kişi, istediği kişiyi kendine aşık edebilecek ve ilişkilerinde bağlılığı da sağlayacaktır.
  • Büyünün etkisindeki bireyin içindeki aşk ve sevgi duyguları günden güne artacak ve içine sığmamaya başlayacak.
  • Büyü yapılan kişinin dolup taşan aşkı, büyüyü yaptıran kişiye yönlendirilerek ilişkinin ilk tohumları ekilecektir.
  • Ermeni büyüsünün tesirleri altındaki kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasında inanılmaz bir çekim oluşacaktır, birbirlerinden uzak kalamayan bireyler eninde sonunda kavuşacaklar.
  • Büyünün tüm etkileri doğru bir şekilde yönlendirilir ise 4 haftadan kısa sürede aşk doğacaktır. Mutlu bir ilişkinin ilk adımları bu büyü ile atılır ise, bağlılık, sadakat, aşk ve güven hat safhada olacaktır.

ERMENİ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Eğer yukarıda etkilerini okuduğunuz ermeni büyüsünün hayatınızda aradığınız şeyi verebileceğini düşünüyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin deriz. Çünkü ermeni büyüsü gibi kuvvetli büyüleri yapma yetisine sahip medyumlara kolay kolay ulaşılamamaktadır. Bunun sebebi ise sahtekar medyumların sayısının bir hayli artmış olmasıdır. Günümüzde kadim büyüleri yapabilecek uzmanlıkta medyumların sayısı bir elin parmaklarını geçmez iken sahte medyumlardan onlarca belki yüzlerce vardır. Eğer sahte medyumların kurbanı olmak istemiyorsanız medyum arayışınızda doğru platformları tercih etmelisiniz. Sizlere önerimiz sitemiz gibi net ve objektif bilgi kaynağı olan platformlardan şaşmamanızdır. Aksi takdirde yanlış bilgilere maruz kalabileceğiniz gibi sahtekar medyumlar tarafından mağdur edilebilirsiniz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi ermeni büyüsünün aşık etme ve bağlama büyüsü tesirlerini elde edebilmenin tek yolu büyü ritüelinin doğru yapılmasıdır. Eğer ritüel layığı ile tamamlanmazsa büyüden hiçbir sonuç alınamaz. Yanlış yapılan ritüel ile büyü tutmayacağı gibi belli yan etkiler de ortaya çıkabilecektir. Eğer bir büyünün ritüeli hatalı yapılırsa büyünün geri teperek ritüeli uygulamaya çalışan bilinçsiz kişiye zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle büyüler işinin ehli medyumlar tarafından yapılmaktadır. Nasıl hasta olunduğu zaman risk almayıp doktorlara başvuruluyorsa; söz konusu büyüler olduğunda da risk alınmamalı ve bir medyumun yardımı talep edilmelidir. Bu sayede büyülerin tehlikelerine maruz kalınmayacağı gibi istenilen sonuçlar alınabilir. Büyülerin doğru eller tarafından gerçekleştirilmesi durumunda büyü işlemi tutacağı gibi, ustalıkla yapılan büyü ritüelleri beklenilenden bile iyi tesirler gösterecektir.

ERMENİ BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Doğru medyum seçimi yapıldıktan kısa süre sonra ermeni büyüsünün ritüeline başlanabilir. Eğer büyüyü yaptırdığınız medyum yeterli uzmanlığa ve bilgi birikimine sahipse büyünün yapımı bir haftadan kısa sürecektir. Büyünün yapımı için başvuracağınız medyum, ritüeli uyguladığı sırada sizlere de birkaç talimat verebilir. Bu talimatlar aşk etkisi altına almak istediğiniz kişiye, bizzat sizler tarafından uygulanması gereken işlemleri içerebilir. Büyü ritüelinde medyum hoca gerekli tılsım okumalarını hazırlayabilmek için bazı bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Büyü yapılacak kişinin temel bilgileri ile birlikte yapmayı sevdiği şeyler de medyuma iletilmelidir. Temel bilgilerinden kastedilen ismi, soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi ve burcu gibi bilgilerdir. Bunlar medyuma bildirilir ise kişiye özel hazırlanan tılsımın yapım süreci hızlandırılabilir.

Tılsımlı cümleler hazırlandıktan sonra ermeni büyüsü işleminin ikinci aşamasına geçilecektir. Bu aşamada özel materyaller eşliğinde meşakkatli bir ritüel yapılır. Ritüel öncesinde büyü yapılan ortam kötü öte alemsel enerjilerden arındırılır. Arındırma işlemi genellikle kurutulmuş adaçayının yakılması ve etrafta gezdirilmesi ile uygulanır. Bu sırada Ayetel Kürsi okunması da arındırmaya yardımcı olacaktır. Hemen ardından büyünün yapılacağı materyaller tılsım okumaları ile işlenir. Büyünün ritüeli medyumunuzun inisiyatifine göre gerçekleştirileceği için farklı medyumlar, farklı metotlar ve materyaller kullanabilirler. Ritüel bittikten sonra medyumunuzdan talimat beklemeniz gereklidir. Fakat ermeni büyüsünün genel uygulanışı ardından büyüyü yaptıran kişi tarafından yapılması gereken temel bir şey vardır. Büyü ritüeli tamamlandığı andan itibaren sık sık size aşık olmasını istediğiniz kişi ile denk gelmelisiniz. Onun olduğu ortamlarda vakit geçirmeniz büyünün tutmasında büyük bir öneme sahiptir.

ERMENİ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

Eğer büyü ritüeli ve önemli aşamalar sorunsuz bir şekilde tamamlanır ise büyünün tesirleri istenilen kişi üzerinde etki göstermeye başlayacaktır. Etkiler ortaya çıktığı andan itibaren giderek artmaya başlarlar ve bu sayede yıkılması güç bir ilişkinin temelleri atılır. Ermeni büyüsünün tesirleri ile birleşen çiftlerin birliktelikleri mutlu ve huzurlu geçeceği gibi sorunlardan arınmış bir halde olacaktır. Fakat şöyle de bir ihtimal vardır ki bizler insanız. İnsanlar bazen aldığı kararlardan pişman olabilir, hata yapabilir veya kafa karışıklığı ile kendinden emin olmadan hareket edebilir. Eğer siz de böyle bir hataya düşerseniz bu konuda da çözüm sitemizdedir.

Sevdiğinizi sandığınız birisine size aşık olması için ermeni büyüsünü yaptırmanız fakat birkaç ay sonra onu sevmediğinizi anlamanız oldukça kötü bir durum olacaktır. Böyle kötü bir şeyin yaşanması oldukça düşük ihtimalli olsa da bunu deneyimleyebilecek ziyaretçilerimize ne yapmaları gerektiğini anlatmamızda fayda vardır. Eğer aşık ettiğiniz ve sevgili olduğunuz kişiye olan hisleriniz biterse veya hiç olmadığını farkederseniz büyüyü bozdurmanız gereklidir. Çünkü aşk büyülerinin etkisindeki kişiler kendilerini tamamen ilişkiye ve partnerlerine adarlar. Böyle bir tesirin etkisindeyken ayrılma isteği ile karşılaşmak ters tepebilir. Bu durumda birey ayrılığa yanaşmayacağı gibi kötü davranışlar da sergileyebilecektir. Yaşanması istenmeyen olaylardan kaçınmak için ayrılmadan önce büyüyü bozdurmak mutlak önem taşır. Bu sayede hem sorunsuz bir ayrılık sağlanabilir hem de büyü etkisindeki kişi hayatına problemsiz bir şekilde devam edebilir.

YAPILIŞ NİYETİNE GÖRE ERMENİ İŞLEMİ

Büyünün etkileri, yapımı ve diğer gizemleri ile ilgili merak ettiğiniz konularda sizleri aydınlattığımızı umuyoruz. Geriye büyünün birkaç aydınlatılmamış gizemi kaldığına göre onların da üstünden geçebiliriz. Bahsettiğimiz gibi etkileri ile çiftleri ayırmanın da mümkün olduğu bu büyünün, ayırma niyeti ile nadiren kullanılmasının nedenini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni büyünün gerçekleşmesini sağlayan ulvi güçlerdir. Büyünün ismi de onlardan gelmektedir. Ermeni büyüsünün ismi ermeni büyücüler tarafından yapıldığı için böyledir sanılır fakat aslında ermeni ulvi varlıklardan güç alarak yapıldığı içindir. Büyü ritüelinin sonucunda yönlendirilen manevi enerjiler, bu ulvi varlıkların hükmü ile istenilen sonuçları verebilir.

Geçmişten günümüze ulvi güçlerin yardımlarıyla gerçekleşen ermeni büyüsünün kötü niyetler ile kullanılması da bu yüzden nadiren rastlanan bir durumudur. Çünkü ermeni ulvi varlıklar büyünün kötü niyetlere alet edilmesi durumunda hüküm vermemektedirler. Büyünün iki insanı ayırıp birini başkasına aşık etmesi gibi kullanımları mümkündür. Fakat kötü niyetler ile yapılmamaları koşulu ile. Kötü niyet gütmeden iki insanı ayırmanın mümkün olmadığını sanabilirsiniz ama mümkündür. Birbiri için hayırlı olmayan iki kişinin ilişkisi, yollarına devam edip doğru ruh eşlerini bulabilmeleri için bitirilir ise kötü niyet güdülmemiş olur. Eğer sizin ruh eşiniz olduğunu düşündüğünüz kişi, kötü niyetler ile bir başkası tarafından tavlanmışsa, ermeni büyüsünün yardımı ile ruh eşinize kavuşabilirsiniz. Bu sayede birbiri için hayırlı iki insan bir araya gelebilir. Büyünün gizemleri ile ilgili daha fazla detay için bizlere ulaşabilirsiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.