Domuz Yağı İle Aşk Büyüsü 27EKİ
Domuz Yağı İle Aşk Büyüsü

Domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler genellikle sevgilileri birbirinden ayırmak içindir.  Kara büyüler arasında yer alan bu domuz yağı büyüsü oldukça kuvvetlidir ve kısa sürede tesir eder. Domuz yağı genellikle çiftlerin evlerine duvarlara ya da kapı eşiğine sürülür. Görülmesi çok zor bir yağ olduğu için de kolay kolay insanlar bu büyüyü fark edemezler. Domuz yağı ile aşk büyüsü yapıldığında çiftlerin araları kısa sürede bozulacaktır. Genellikle bu büyü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında farklılıklar gözlemlenir ve normal davranmamaya başlarlar. Evin içerisinde huzur kalmaz, sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Bu kavgaların sonucunda çiftler kısa sürede ayrılma kararı alacaklardır.

Domuz Yağı İle Yapılan Büyünün Etkileri

Domuz yağı ile yapılan büyü oldukça kuvvetli olduğundan dolayı çok kısa bir süre sonra istediğiniz kişiyi kolaylıkla eşinden ya da sevgilisinden ayırarak size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Domuz yağı ile aşk büyüsü genellikle cinler kullanılarak yapıldığı için büyüyü yaptıracak olan kişinin mutlaka dikkatli olması gerekmektedir. Aksi bir durumda doğru sözcükler söylenmez ve büyü doğru bir şekilde yapılmaz ise büyünün tesiri ters tepebilir ve cinler size musallat olabilir. Dinimizce de büyü yaptırmak günahtır ve büyü yaptıran, yapan kişi büyük cezalara çaptırılacaktır. Bu yüzden bu şekilde büyü yaptırarak kendinizi tehlikeye atmamalısınız.

Domuz Yağı İle Yapılan Büyülerin Tesir Süreleri

Domuz yağı oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede etki eder ve kişiler üzerindeki değişiklikler çok çabuk fark edilir. Kişi domuz yağı ile aşk büyüsü yaptırdıktan bir hafta sonra mutlaka büyünün sonucunu görecektir. Büyü yapılan kişi kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Kısa sürede sizi arayacak size karşı olan duygularını dile getirecektir. Bu büyü ne kadar tesiri kuvvetli bir büyü olsa da mutlaka tesir süresi geçecektir ve bu süre bittiğinde sevdiğiniz kişinin hala yanınızda olmasını istiyor iseniz mutlaka büyüyü tekrar yaptırmalısınız. Bu şekilde domuz yağı ile aşk büyüsünü tekrarlattığınız sürece sevdiğiniz adam ya da kadın sizinle olmaya devam edecektir. Yine de büyü yaptırmak dinimizce günah olduğundan bu yolu tercih etmemelisiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.