Bakla Büyüsü 27EKİ
Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü ismi, tek bir işlemi anlatıyormuş gibi algılansa da, baklagiller ile uygulanan işlemlerin tümüne bu adın verildiğini bilmeniz gerekir. Temel amacı kişileri birbirlerine aşık etmek ve aralarındaki muhabbeti arttırmaktır. Kişi ya da kişilerin, kendi rızaları ile işleme başvurabilecekleri gibi kişileri iyi tanıyan ve gerekli bilgileri sağlayabilecek üçüncü bir kişi tarafından da uygulatılabilir. İşlemin günümüzde ve yakın geçmişte ki tercih edilme amaçlarına bakıldığında, sıklıkla kişileri etkilemek, kendilerine aşık etmek ve ilgi görmek isteyen platonik aşıkların kullandığını rahatlıkla görülmektedir.

İşlemin tesiri altına sokulmak istenen kişilerin bekar olmalarına gerek yoktur. Bakla büyüleri, kişilerin medeni durumlarına bakılmaksızın herkese uygulanabilir. Yani, evladının ya da yakın bir can dostunun mutlu bir yuvası olmasını isteyen kişilerde bu işlemin gücü ve etkisinden yararlanabilir. Bakla ile uygulanan işlemleri diğerlerinden ayıran en önemli özellik, daha önce birbirlerini yüz yüze görmemiş kişilere de etki edebilmesidir. Bu durum insanların aklında “kişiler birbirlerini tanımıyorsa ya da görmemişlerse nasıl açık olabilir?” sorusunu getirmektedir. Kişilerin kaderleri, bu işlem sayesinde değişim görür, kişiler birbirleri ile tez zaman da karşılaşarak tanışırlar. Birbirlerine karşı güzel ve güçlü bağlar kazanırlar. Oluşan bu bağları yıkmak, kişilerin üzerinde büyü nedeni ile oldukça güçtür, aynı zamanda işlemin fark edilebilirliğinin oldukça düşük olduğunu da söyleyebiliriz. Yalnızca bakla büyüsü kullanarak mutlu ve huzurlu yuva kurmayı başarmış pek çok aile olduğunu da unutmamak gerekir. Tüm bu bilgilere dayanarak, bakla büyülerini rahatlıkla uygulatabilir, sonuçlarını büyük bir zevkle izleyebilirsiniz…

BAKLA BÜYÜSÜ İLE NELER YAPILABİLİR, NASIL UYGULANIR?

Bakla büyüleri ile insanların birbirlerine güçlü bir şekilde aşık edilebileceğinden ve işlemin aynı zamanda muhabbet büyüsü olarak da kullanılabileceğinden bahsetmiştir. Geçmişte yaşamış uzman medyumlar, bu işlemi sıklıkla gelecek hakkında bilgi edinmek amacıyla kullanıyorlardı. Bunu yaparken, diğer boyuttaki varlıklardan yardım ve güç alıyorlardır. Bu konu hakkındaki ayrıntılı bilgilerin tümü, el yazması büyücülük kitaplarının tarihlerinde mevcuttur. Gelecek hakkında kesin bilgiler edinebilmek etik olmadığı gibi mümkün değildir. Ancak gelecek hakkında çeşitli yöntemler ve doğru sorular sayesinde ipucu edinebilir, bu ipuçlarını birleştirerek gelecek hakkında tutması ve gerçekleşme olasılığı yüksek olan tahminlerde bulunabiliriz.

İnternette üzerinde, bakla büyülerinin evde uygulanabileceği türden yanlış bilgiler dolanmaktadır. Bu bilgilerin, insanların dikkatini çekmeyi hedeflediğini aklınızdan çıkamayınız. Bu çalışmaları uygulamak büyük zaman kayıplarına yol açabileceği gibi, insanların büyüye ve ruhani dünyaya olan bakış açılarını da zedelemektedir. İşlem yaptırmak için lütfen uzman bir medyum ile irtibata geçiniz. İşlemin uygulanışı esnasında tercih edilebilecek onlarca farklı metot bulunması, bakla büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna kesin bir cevap verilememesinin ana nedenidir. İşlem doğru ve eksiksiz biçimde uygulanmadığı müddetçe istenilen sonucun elde edilmesini sağlamayacaktır. İşlemin en önemli kısımlarından biri “niyet” bölümüdür. Bu bölümün büyük bir içtenlik ile uygulanması gerekir. Aynı zamanda, bu bölüm içerisinde edilecek niyet işlemin tüm gidişatını doğrudan etkileyeceğinden hedefi doğru koymak oldukça önemlidir. İşlemin yapılabilmesi için gerekli olan materyallerin en saf hallerinin, doğru ve gerekli miktarda temin edilmesi gerekir. Malzemeler herhangi bir aşamada birbirlerinin yerine kullanılamaz ve büyü kitaplarında aksi belirtilmediği müddetçe değiştirilemez. İşlemin ritüel aşamasını doğru biçimde tamamlamak için gereken şartların yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Bu adıma titizlik ile yaklaşılmalıdır.

BAKLA BÜYÜSÜ KULLANARAK KİŞİLERİN SORUNLARINI ÇÖZMEK

Yeni ve yıllardır birlikte olan ilişkilerin sorunlarını çözmek adına da, bakla büyülerine başvurulabilir. Bu tür çalışmalar “yan işlemler” şeklinde de adlandırılmaktadır. İşlemin, kişiler arasındaki sevgi ve muhabbet bağını güçlendirmesi, oluşan kavgaların son bulmasını sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde dağılmaktan kurtulan pek çok aile olduğu, alınan geri bildirimler sayesinde öğrenilmiştir. İşlemin bu konudaki gücü tartışılmaz boyuttadır ve neredeyse %100 oradan başarılı sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Uygulanan işlemden olumlu sonuç elde edilemiyorsa, bunun nedeni çeşitli etkenlere dayanıyor olabilir. Bu etkenler içerisinde en yaygın gözlemlenenler ise; kişilerin üzerinde başka bir büyüsü olması, kişilerin koruma tılsımları ile korunuyor olması, kişilerin üçüncü boyut dışı varlıklara sahip olması ve kişilerin büyü bozma ritüellerine maruz kalıyor olmasıdır. Fark edilen etkenler ortadan kaldırıldıktan sonra, tekrar işlem yapılabilir. Kişiler arasındaki sorunları çözmek için bu işlemi tercih eden bireylerin büyük bir çoğunluğunu evlilik, okul gibi nedenler ile evden ayrılan çocuklardır. Böylelikle, evde olmadıkları zaman dilimde aile bireylerinin birbirleri ile tartışmadıklarından emin olurlar.

Bakla büyüsü çalışmalarının, kişilerin aralarını düzeltebilmek adına uygulanabilmesi için geçerli olan tek şart, kişilerin birbirlerine aşk duygusu beslemesi ya da daha önceden beslemiş olmasıdır. Kişiler daha öncesinde sahte bir aşk gerçekleştirmiş ise yapılan çalışmadan sonuç alınamaz.

BAKLA BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİLİ SONUÇ VERİR?

İşlemin kaç günde etki edeceği sorusu pek çok kişinin aklını kurcalamaktadır. İçerisinde metafizik ilmini de bulunduran bu tarz çalışmalarda kesin zaman dilimlerinden bahsetmek doğru olmayacağı gibi mümkün değildir. İşlemin oldukça zorlu bir süreç sonunda tamamlandığını ve uygulanan büyünün, ritüelin tamamı ile bitirilmesinden sonraki süreç içerisinde sonuç verdiğini akıllardan çıkarmamak gerekir. İşlemi yaptıran kişilerin geri dönüşleri ele alındığında, işlemden ortalama olarak iki buçuk ile üç buçuk hafta arasında sonuç alındığı gözlemlenmektedir. Bu süre yaklaşık olarak on sekiz ile yirmi beş gün gibi bir zaman dilimine tekabül etmektedir. İşlemin etkileri ve gücü göz önüne alındığında, bu sürenin aslında ne kadar kısa olduğunu kendinizde kolaylıkla fark edebileceksiniz. Ak büyülerin gece ve tam olarak karanlık çöktüğü saatlerde, kara büyülerin ise bazı istisnalar dışında gündüzleri, güneşin en tepede olduğu ve sıcaklığın en yüksek olduğu saatlerde güçlü sonuçlar verdiği bilinmektedir. Bu sebeple ay; iyiliği ve saflığı temsil ederken, güneş; yakıcı ve yıkıcıyı temsil eder…

Profesyonel seviyede uygulanan bakla büyüleri geçici değil, kalıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar. İşlemin gücünü ve etkilerini yitirmesini beklemek tamı tamına bir ömür alacaktır. Bu sürenin sonunda, büyünün bozulmuş olması kişiler için hiçbir anlam ifade etmez. Bakla büyüsü, aileye ya da çevreye miras kalmaz ve işlemin uygulanışı esnasında çeşitli sebeplerden üçüncü boyut dışındaki varlıklar kullanılsa bile, bu varlıklar kişilere bağlanmaz ya da musallat edilmez. Bakla büyüleri içerisinde bu tarz çalışmalar yer almaz. İşlemin bu tarz çalışmaları içermiyor oluşu, dinen bir sorun teşkil etmemesinin de önünü açmaktadır. İşlemin sonuç verme sürecindeki değişimler, kişilerin sahip oldukları yaşantı, medeni durum, ruh hali gibi faktörlerden etkilenir.

BAKLA BÜYÜSÜ BOZULABİLİR Mİ? YAPILAN BÜYÜLER NASIL BOZULUR?

Büyü bozma ritüelleri oldukça güç ve zaman isteyen çalışmalardır. Bazı medyumlar ya da kendilerini medyum olarak tanıtan kişiler, yaptıkları işlemlerin hiçbir medyum tarafından bozulamayacağı gibi gerçekten uzak ve yalan bilgileri insanlar ile paylaşıma sunarlar. Bu tür çalışmaların yapılmasının imkansız olduğunun altını çizmek isteriz. Sizlere bu gibi vaatler veren sahtekar kişilerden uzak kalmanızı öneririz. Bakla büyüsü, büyü bozma ritüelleri aracılığı ile bütünü ile çözülebilir. Ancak büyünün bozulması için yapılan çalışmaların oldukça zaman aldığını da belirtmemiz gerekir. Her insan, büyü yaptırdıktan sonra eyleme geçirmiş olduğu bu çalışmadan pişmanlık duyabilir… Bu gibi durumlarda, uzman medyumlara başvurarak büyü bozma çalışmalarını başlatabilirsiniz. Çalışmalar bittiğinde, büyünün etkileri tamamı ile kişi ya da kişilerin üzerinden kalkmış olacaktır.

Bakla büyülerinin bozulmasının oldukça zaman aldığından bahsetmemiz gerekir. Kimi zaman bu süreç aylar alabilir. Ancak işlemin bozulması er ya da geç sonuç verecektir. Zamana bırakıldığında, işlemin kendi kendine gücünü kaybetmesi ve ortadan kalkması söz konusu bir durum değildir. Bu sebeple “bekleyelim nasılsa zamanla etkisi kaybolur…” tarzı düşünceler, hayal kırıklıklarına yol açacaktır. İnternet üzerinde büyü bozma başlığı adı altında paylaşıma sunulan duaları okumak, yapılan büyüleri bozmak için yeterli olmayacaktır. Çünkü büyüler, yalnızca ritüeller sonucunda ortaya çıkmaz. Bunun yanında çeşitli metafizik çalışmalarının da gerçekleştirilmesi gerekir. Kişilerin ruhani enerjilerinde yapılan değişimler bozulmadığı sürece, işlemin etkileri kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir. Ritüeller, yapılan metafizik çalışmalarını desteklemek ve ömrü boyu devamlılığını sağlamak adına uygulanır. Bu tarz çalışmaların tek başına kalıcı bir sonuç yaratması oldukça güçtür. Zaman içinde gücünü yetiren, geçici sonuç veren işlemler; metafizik çalışmalarını içermez. Bu sayede kişiler üzerinde geçici etki yaratabilirler.

İŞLEM YAPTIRAN KİŞİLERİN YORUMLARI VE TAVSİYELERİ

İşlem yaptıran kişiler yapmış oldukları yorumlarda, elde ettikleri sonuçlardan oldukça memnun kaldıklarını sıklıkla belirtmektedir. Gerek işlemin gücü, gerek sonuç verme süresi olsun uygulanan büyünün, beklentilerini tam olarak karşıladığını dile getirmektedirler. İşlemi uygulatan kişilerin tavsiyeleri arasında, işlemin ritüeli esnasında büyünün tesiri altında bırakılacak kişilerin evinde bulunan nesneleri sirkeli su gibi arındırıcı maddeler ile silmek ve defne yaprakları yakarak evi kötü enerjiden arındırmak da yer alıyor… Bu tarz çalışmaların, işlemin etkili ve hızlı sonuç vermesi üzerinde büyük katkısı olduğu, uzman medyumlar tarafından da sıklıkla dile getiriliyor.

İnternette buldukları dualar ile büyülerden elde edilen sonuçları yakalamaya çalışan kişilerin yorumları ise şu yönde; bu tarz çalışmalar ve duaların birbirlerinden farklı kavramlar olduğu belirtiyorlar. Hızlı ve etkili sonuç almak için, mutlaka uzman bir medyum ile irtibata geçilmesi gerektiğini ve evde yapılan amatör çalışmaların, büyük zaman kayıplarına yol açtığının da altını çiziyorlar…

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.