Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü kara büyü türlerine giren ve yapılış amacı aşk olan büyülerden biridir. Yarasa büyüsü son derece etkili bir büyü olup bozulmadığı sürece etkisi devam etmektedir. Bu büyüdeki amaç sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak ömür boyu sizden kopamayacak hale gelmesini sağlamak gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesinisağlamaktır. Kara büyü türlerinden olması etkisinin ne kadar kuvvetli olduğunugöstermektedir. Uzman medyumlar tarafından uygulanmalıdır.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsünde adında da anlaşılacağı gibi yarasaya ihtiyaç vardır. Bu büyüyü yaparken yarasanın ölmesi gerekmektedir. Yarasanın kesilmesi ve kanının alınmasıyla yapılır. Yarasa büyüsünde yarasanın kanı büyüyü yaptığınız kişinin kıyafetine veya kendisinesürülür. İkisi de yapılamıyorsa yarasa kanı içeceğin içine dekonulabilir. Ölen yarasa ise büyü yapılan kişinin kapısının önüne gömülür. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. Büyü yapıldıktan sonra büyüye maruz kalan kişinin gözleri başkasını görmez. Sevgilinizle ya da eşinizle sorunlarınız var ise veya sevdiğiniz kişi sizi sevmiyorsa her şeyi denedim ama yine de başarılı olamıyorum diyorsanız bu büyüyü denemenizi tavsiye ederiz. Etkisi kanıtlanmış bu büyünün bu konuda son derece başarılı ve etkili olduğunu söylemek mümkün. Yarasa büyüsünün tek sıkıntısı yarasanın temin edilmesi konusudur.

Günlük hayatımızda bulunması zor olan yarasa bu büyünün ana maddesi niteliğini taşıdığı için önemlidir. Yarasa ile yapılan bir başka büyüde yarasa kemiği büyüsüdür. Bu büyüde yine yarasa kullanılır. Yarasanın çatal kemiği ile yapılan bu büyüde oldukça etkili ve tesirlidir. Karşıdaki kişiyi bağlama büyüsü olarak da bilinir. Bu büyünün amacı büyü yaptığınız kişiye istediğiniz amaç ve doğrultuda istediğinizi yaptırmaktır. Yarasa büyüsü ve yarasa kemiği büyüsü birbirine yakın büyüler olmakla birlikte yapılış amaçları ve yöntemleri bakımından farklılık göstermektedir. Bu nedenle amacınıza uygun büyüyü tercih etmenizde yarar var.

Yarasa büyüsünü bozmak mümkündür elbette yalnız bunun için gerçekten medyumun uzman olması gerekmektedir. Çünkü medyumlar büyü yapmakta ne kadar ustalarda aynı şekilde büyüyü bozma konusunda da ustalardır. Zira bozulması zor olan bir büyüdür. Büyü bozma işlemi gerçekleşmeden kendiliğinden bozulabilen bir büyü değildir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.