Yahudi Büyüsü

Dünya üzerindeki spiritüel ve öte alemlerden gelme enerjilerin varlığı, binlerce yıl önce keşfedilmiştir. Bu enerjilerin yardımı ile uygulanan işlemler sonucunda belli niyetlere yönelik müdahaleler yapmak mümkündür. Büyüler, enerjilerin ritüeller aracılığıyla yönlendirilmesi ile gerçekleşirken, bu büyülerin tesirleri yönlenen enerjilerin bir kişi veya yer ile bağlanması ile tetiklenir. Büyünün etkileri ve kuvveti yapılan ritüele bağlı olarak değişiklik gösterse de kullanılan enerjiler de büyük bir fark yaratmaktadır. Çünkü büyülerin gerçekleşmesi bu enerjilere bağlıdır. Bugün sizlere hem hakkındaki yanlışları düzeltmek, hem de enerjilerin etkisini göstermek için Yahudi büyüsü işleminden bahsedeceğiz. Ritüelinde faydalanılan manevi enerjiler ve kullanım yollarını öğrendiğinizde ruhani ilimlere farklı bir gözle bakacaksınız.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki; Yahudi büyüsünün sadece Yahudiler tarafından yapıldığına dair bilgiler tamamen yanlıştır. Büyünün ismi sebebiyle Yahudi medyumlar tarafından uygulanıldığı sanılabilir fakat büyünün ismi bu nedenle verilmemiştir. Büyünün ritüelinin gerçekleşebilmesi için İbranice tılsımların okunması gerekmektedir. Yahudi büyüsünü yapabilen medyumlar, İbranice bilmelidir ve dili öğrenme niyetleri büyüler olmalıdır. Ritüeli kendi başına yapmayı planlayan acemi kişileri uyarmalıyız ki internetten veya sözlüklerden yardım alarak bu büyü ritüeli uygulanamamaktadır. İbranice biliyor olmak ve bunda ustalaşmış olmak büyünün tutmasındaki şartlardan biridir. Çünkü İbranice sözlerin telkin edilmesi ile uygulanan bir ritüel söz konusudur. Büyü yapılacak ve büyüyü yaptıran kişiler ile ilgili bilgilerin İbranice dualar ve tılsımlar ile harmanlanması sonucu büyü ritüeline hazır hale gelinebilir. Yani eğer büyüyü yaptırmak istiyorsanız ilk işiniz uygun bir medyum bulmak olmalıdır.

YAHUDİ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Büyüler istenilen sonuçları kolay yollardan elde etmek için uygulanan spiritüel işlemlerdir. Fakat bazı büyüler vardır ki bir sonuçtan fazlasını sağlayabilirler. Bu büyülere çok ağızlı büyüler denmektedir. Yahudi büyüsü çok ağızlı, yani birden fazla niyete yönelik uygulanabilen büyüler arasında yer alır. Etkili bir Yahudi büyüsünün yapılması ile hem aşık etme etkileri elde edilebilir, hem de çiftleri ayırmaya yönelik etkiler elde edilebilir. Büyünün ritüeline yapılış niyetine göre hazırlık yapılır çünkü ritüelde uygulanacak olan İbranice dualar ve tılsım okumalarının hazırlığı birkaç gün sürebilir. Büyünün yapılış niyetine karar vermeden önce bu hazırlıklara başlanamayacağı için ritüele de başlanamaz. Eğer bu büyüyü yaptırmayı planlıyorsanız hangi niyetle yaptıracağınızı medyumunuza bildirmeli ve hazırlıklara başlayabilmesini sağlamalısınız. Gerekli hazırlıklar bittiği gibi ritüel uygulanabilir. Büyünün doğru yapılması halinde aşağıdaki sonuçların alınabilmesi mümkün olacaktır.

 • Büyünün iyi niyetlerle aşık etmek için yapıldığı kişi, büyüyü yaptıran kişiye doğru bir çekime kapılacaktır.
 • Yahudi büyüsünün tesirleri altındaki bireyin içindeki tüm aşk ve sevgi hisleri istenen kişiye yönlendirilir.
 • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi ile aynı ortamda bulunduğu zamanlar kendini daha huzurlu ve mutlu hissedecektir.
 • Ne zaman yalnız kalsa o huzura ihtiyaç duyan kişi, büyüyü yaptıran bireye günden güne daha da fazla his beslemeye başlar.
 • Kötü niyetlerle uygulana Yahudi büyüsünün etkisindeki kişi ise partnerine karşı büyük bir ilgisizlik duymaya başlayacaktır.
 • Büyünün tesirindeki bireyin sevgilisine, eşine karşı olan hisleri giderek azalacağı için ilişkilerindeki bağlılık bitecektir.
 • Bağlılığın bitmesi ile ilişkinin temelleri sarsılacak ve ilişkiyi ayakta tutan tüm hissiyatlar azalarak yok olacaktır.
 • Büyünün etkisindeki çiftin ilişkisinde iki kişiyi birlikte tutan hiçbir şey kalmayana kadar etkiler devam edecektir.

YAHUDİ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Etkilerini okuduğunuz bu büyünün beklentilerinizi karşılaması için sağlamanız gereken birkaç koşul vardır. Bu koşullar sağlandığı takdirde büyünün etkileri tutacak, arzulanan sonuçlar elde edilebilecektir. İlk olarak büyü hakkında yeterli bir bilgi birikimine sahip olmak gerekir. Bu sayede hem büyüyü yaptıracağınız medyum seçiminde işiniz kolaylaşacak, hem de yanlış bilgileri daha rahat ayırt edebileceksiniz. Büyü hakkında öğrenmek istedikleriniz için sitemizden faydanalabilirsiniz. Her koşulda net ve objektif bilgilerin kaynağı olan sitemiz, medyum arayışında olanlar ve büyüler ile ilgili bilgiler öğrenmek isteyenler için en uygun platformdur. Büyünün tutması için gereken bir diğer şart ise ritüelin uzman bir medyum tarafından yapılmasıdır. Yahudi büyüsü sadece ama sadece işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilen bir büyüdür. Yani medyum olmayan kimse bu büyünün tutmasını sağlayamaz.

Büyünün son ama en önemli koşulu ise büyü yapılacak kişilere dair bilgilerin doğru kullanımıdır. Çünkü büyünün tutmasındaki en büyük etken ritüeldeki İbranice dua ve tılsımların doğru hazırlanmasıdır. Eğer bu hazırlıklar layığı ile tamamlanmaz ise büyünün etkileri asla devreye girmez. Sizlere tavsiyemiz daha önce bu büyüyü yapmış bir medyumdan yardım almanızdır. Yahudi büyüsünün bir hayli meşakkatli bir büyü olması sebebiyle tecrübeli medyum, hocalara ihtiyaç duyulur. Ritüelin hazırlığı bittikten sonra İbranice dua ve tılsımların okunması kalır. Bu okumalar özenle, incelikle uygulanmalıdır ki enerjiler istenen kişiye yönlendirilebilsin. Eğer tüm ritüel aşamaları hatasız bir şekilde gerçekleştirilir ise beklenilenden bile iyi sonuçlar alınabilir. İşlem tamamlandıktan 3 ile 5 hafta arası bir süre sonra ilk etkiler görülmeye başlayacaktır. Etkiler giderek kuvvetlenecek ve kısa sürede beklentilerinizi karşılayacaktır.

YAHUDİ BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Büyünün etkileri ve yapımı hakkındaki merakları giderdiğimize göre ziyaretçilerimiz sorularından birini yanıtlayabiliriz. Yahudi büyüsünün genel detaylarına yazımızın sonunda tekrar değineceğimizi belirterek konumuza geçelim. Sizlere söylediğimiz gibi Yahudi büyüsünün hem kötü niyetlerle çiftleri ayırmak için, hem de iyi niyetlerle aşk sağlamak için yapılması mümkündür. Nasıl ki siz bu büyüyü arzularınızı gerçekleştirmek için yaptırabiliyorsanız başkalarının da yaptırması mümkündür. Yahudi büyüsü gibi bilindik bir büyüyü insanlar çok sık tercih ettikleri de söylenebilir. Yani bu büyünün kötü niyetler ile size uygulanması gibi bir ihtimal de vardır. Eğer ki bir düşmanınız veya ilişkinizi kıskanan birisi varsa büyünün ayırma etkilerine maruz kalmanız bir olasılıktır.

Hiç kimse mutlu ilişkisinin mahvolmasını istemezken, bir de kötü niyetli birinin istekleri üzerine ilişkiden olmak kabus gibidir. Eğer böyle bir risk almak istemiyorsanız sizlere tavsiyemiz belli önlemlere başvurmanızdır. Yahudi büyüsünün ilişkinize ne zaman yapılacağını veya yapılıp yapılmadığınızı bilmek zordur. Bunu tespit etmenin ise iki yolu vardır. İlk yolu uzman bir medyum bakımı yaptırmak ve üzerinizdeki büyüleri tespit ettirmektir. İkinci yol ise büyünün belirtilerini gözlemleyerek size yapılıp yapılmadığını anlamaktır. İki durumun sonucunda da üzerinizde Yahudi büyüsünün etkileri olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanır ise acilen büyü bozma işlemine başvurmalısınız. Aksi takdirde ilişkinizin kaderi kötü niyetli birinin keyfine kalabilir. Büyüyü tespit etmek isteyenler için büyünün kötü niyetlerle yapıldığında gösterdiği belirtileri listeledik.

YAHUDİ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR

 • Büyünün kötü niyetlerle yapılması halinde göstereceği ilk belirtileri ilişki içindeki basit sorunların tekrar tekrar gün yüzüne çıkması olacaktır.
 • Ayırma niyetli Yahudi büyüsü işleminin tesirleri altındaki çift, ilişkisinde sorun yokken bile eski kavgaları ve sorunlarını yeniden tartışmaya başlayacaktır.
 • Büyü yapılan bireylerin partnerine karşı ilgisi azalacak, gözü dışarda olacaktır. Bununla beraber bağlılık ve sadakat çöker.
 • Büyü yapılan çiftin göstereceği bir sonraki büyük belirti uyku anomalileri olacaktır. Uykusuzluk, uyurgezerlik, karabasan, uyku apnesi, zor uyanma ve benzeri uyku problemleri buna en iyi örnektir.
 • Hiçbir geçmiş travmaya dayanmadan aniden ortaya çıkan psikolojik rahatsızlıklar da bu büyünün bilinen belirtileri arasında yer almaktadır.

Saydığımız belirtilerden bir veya daha fazlasını ilişkide olduğunuz kişinin üzerinde farketmeniz kötü niyetli Yahudi büyüsünün habercisidir. Bu durumda en büyük önceliğiniz güçlü bir büyü bozma işlemi yaptırmaktır. Tercihiniz büyü bozma işlemlerinde uzman medyumlara ulaşmak olmalıdır. Çünkü büyülerin yapımları ile bozumları arasında farklar vardır. Bazı medyumlar her iki işlemde de kendilerini geliştirirken, bazıları sadece birine yönelebilir. Bu nedenle büyü bozma işlemlerinde yeterli bilgi birikimi olan bir medyumdan destek almanız gereklidir. Aksi takdirde büyünün etkilerinden kurtulmak zor ve meşakkatli bir hal alabilir. Büyünün etkilerinden tümüyle kurtulmak için büyü bozma ritüeli sırasında medyumunuzun size vereceği talimatları uygulamanız da önemlidir. Sizin üzerinizde düşen aşamalara medyumun inisiyatifine göre ihtiyaç duyulmaması da olağandır. Fakat gerekirse ve böyle bir aşama uygulayacak olursanız özenli olmalı, yapacağınız her müdahaleyi tamamlamadan önce doğru yaptığınızdan emin olmalısınız.

İBRANİ TILSIMLARLA UYGULANAN İŞLEM

Tesirleri ritüelinin yapımına bağlı olarak yol alan Yahudi büyüsünün yanlış yapılması kötü sonuçlara yol açabilir. Büyünün hatalı uygulanması ile ortaya çıkan kötü yan etkilere maruz kalmamak için yapılabilecek birkaç şey vardır. Birincisi, kesinlikle büyüyü bir medyum yardımı olmadan yapmaya kalkışmamak gerekir. Bu durum istenmeyen etkiler ile sonuçlanabilir. Büyülerin geri tepmesi doğrultusunda ortaya çıkan etkiler genellikle geri tepen büyünün tesirlerinden bile beter olabilmektedir. Bu tür etkilere maruz kalmamak için uyarılarımıza kulak vermenizi öneririz.

Büyünün İbrani tılsımlar ve dualar ile uygulanıyor olmasının nedenini soran ziyaretçilerimiz ise yanıtlarını şimdi alacaklar. Yahudi büyüsünün İbranice sözler ile uygulanıyor olmasının dini hiçbir yönü yoktur. Müslüman veya başka dinlerin mensubu olan medyumlar da bu büyüyü rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Büyüde kullanılan İbrani sözcükler, büyünün gerçekleşmesini sağlayan enerjilere erişebilmek içindir. Çünkü geçmişte ilk kez Yahudi medyumlar tarafından yapılmış olan bu büyünün manevi enerjileri, sadece İbranice sözler ile yönlendirilebilir hale gelmiştir. Fakat büyünüm farklı dinlerin mensupları tarafından yapılması da mümkün olduğu gibi herhangi bir günahı yoktur. Eğer medyumlar ve büyü ilmi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizdeki diğer paylaşımlara da göz atabilirsiniz. Büyülerin haberdar dahi olunmayan gizemlerini burada aydınlatıyoruz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.