Tılsım Büyüleri

Hakkında yeterince kaynak bulunmadığı için tılsım büyüleri üzerinde en fazla konuşulan büyülerdir. Tılsım, kelime anlamı olarak etkileri güçlü olağanüstü varlıklara verilen addır. Bazı kaynaklar tılsımı büyü ve sihir anlamında da kullanmaktadır ve cinler de bu kavramların arasındadır. Genel olarak tılsım şer varlıklar olarak tanımlanır ve bunlar olumsuz durumlar yaşanmasına neden olur. Anadolu’da ise tısıma kötülüklerden koruyan manevi güç gözüyle bakılır.

Tılsım İçin Kullanılan Eşyalar

Boynuz, vefkler ve muskalar, tırnak, birtakım kimyasal karışımlar, iğneler, aynalar, saç telleri, sabun, kemik parçaları, çakıl taşları ve gümüş süs eşyaları tılsım büyüleri yapılırken kullanılan eşyalardır. Sarımsak, fesleğen, kekik ve deniz kabukları herhangi bir işleme tabi tutulmadan kendiliğinden tılsım görevi gören materyallerdir.

Kültürden kültüre değişen farklı tılsım türleri vardır. Bazı tılsımların ise tüm kültürlerde kullanıldığı görülür. Kısmet açmak ya da kapamak için yapılan kilit tılsımları, bir eşyanın mezarlık alana gömülmesiyle yapılan tılsımlar ki bunlar kötü kara büyü uygulamaları içinde yer alır, evlerde saklanan tılsımlar, yakılarak etkilerinin artması sağlanan tılsımlar ve benzerleri yaygın olarak uygulanmaktadır.

Tılsım Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü ile ilgilenen kişiler daha çok tılsım büyüleri ile ilgilenmektedir. Bu sürecin daha aydınlık bir şekilde ilerlemesi için elinden geleni en iyi şekilde değerlendirmek isteyen büyü yapan hocalar veya medyum kişiler yukarıda belirttiğimiz tılsım büyüsü eşyaları ile bunu mümkün hale getirebilmektedir.

Tılsım ve Uzaklaştırma Büyüsü

Tılsım daha çok yazılarak yapılan bir çeşit büyü olsa da uzaklaştırma büyüleri içinde etkili bir yöntem olarak tercih ediliyor. Tılsım büyüleri için medyum kişilerden destek almanızda fayda vardır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.