Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsünün birden çok yapılma amacı vardır. Çevreleri tarafından sevilmek, eşlerini ve sevgililerini etkilemek için şirinlik büyüsüne başvururlar. Büyü sayesinde karşısındaki kişiye sevimli, tatlı ve sempatik görünmeye başlar. Böylelikle karşıdaki kişinin sevgisi artar. Şirinlikbüyüsü kısa sürede etkilerini göstermektedir ve istenilen kişiyi etkilemek için çok iyi bir yöntemdir. Bu büyüyü birçok amaçla yaptırabilirsiniz.

Eşiniz, sevgiliniz size karşı daha çok düşkünleşir ve gözü sizden başka hiç kimseyi görmez bir duruma gelir. Etrafınızdaki insanlar size karşı aşırı ilgili olurlar, size karşı koyamazlar ve sizi mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmak isterler. Fazla kötü niyetle yapılma gibi bir durumu yoktur sadece kendinize yönelik yapılan bir büyüdür. Şirinlik büyüsü sayesinde bütün işleriniz yolunda gider ve etrafa hep pozitif enerji yayarsınız. Etrafınızda sözünüz her zaman dinlenecek ve herkes size itaat edecektir. Yani istediğiniz her şey olacaktır.

 

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsünü yapmak için gerekli olan duayı doğru okumanız gerekmektedir. Büyüyü yapmaya başlamadan önce büyü yapılacak kişi hakkında bilgiler toparlanır. Büyü yapımında kişinin annesinin ismi gerekir. Sabaha karşı metal bir kaba soğuk süt koyulmalıdır. Koyulduktan sonra 11 defa yüzünüz süt ile yıkanılması gerekir.

Sütü her yüzünüzü yıkadığınızda 33 defa “Ya Muttan Kabali” tılsımı söylenmesi gerekir. Bütün işlemleri bitirdikten sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayabilirsiniz.  Başka bir yolu daha vardır. Şirinlik büyüsü duasını bir tatlıya okumanız gerekir. Etkilemek istediğiniz kişiye tatlıyı yedirerek büyüyü yapmış olursunuz.

 

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsünü bozdurmak oldukça basit gözükse de bazen tam etkili olmamaktadır. Genel olarak Kuran-ı Kerim okuyarak bozulduğunu düşünürler. Fakat bazen bu ayetler yetmeyebilir. İçten bir şekilde Allah’a dua ederek büyünün bozulması için Allahtan yardım istememiz gerekir. İçten yapılan her duayı Allah boş çevirmez.

Bozulması için gerekli dualar Kuran-ı Kerimden okunur ve yanında Allah’a içten dua edilir. Her büyüde olduğu gibi şirinlik büyüsünde de alanında uzman hoca ve medyumlardan yardım alınması gerekilmelidir. Yoksa istenilmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.