Sevdiğini Eve Bağlama

Büyüler kişilerin sevdikleri insana ulaşabilmek için denedikleri bir yoldur. Geçmişten günümüze pek çok aşk büyüsü gelmiştir ve genellikle kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmeleri için yapılmaktadır. Bazı büyülerde kişilerin sevdiklerini kendilerine ve eve bağlamak için yapılmaktadır. Bu tarz büyüler kişilerin eşlerini evlerine bağlamak, kendilerine sadık bir eş olmasını sağlamak için yapılmaktadır. Sevdiğini eve bağlama büyüsü kuvvetli bir büyü olup kısa sürede etkilerini kişi üzerinde göstermektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra sevgiliniz ya d eşiniz hep sizin yanınızda olma isteyecek ve evine bağlı bir erkek haline gelecektir. Özellikle bu büyü ile sevdiğiniz artık sizi aldatmayacak karşı cinse karşı bir şey hissetmemeye başlayacaktır. Eşinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir.

Sevdiğini Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğini eve bağlama büyüsü için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Kişiler internetten buldukları bilgilere dayanarak kendileri büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize ekeceksinizdir. Hatta bazı durumlarda kişilere üç harflilerin musallat olduğu bile görülmüştür. Bağlama büyüsü için medyuma gittiğinizde eşinize ait bir tırnak ya d saç üzerine büyü yapılacaktır. Büyü yapıldıktan sonra artık eşiniz tamamen evine bağlı bir erkek haline dönüşecektir. Bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişiye üç harfliler sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Bu yüzden kişinin gözü sizden başkasını görmeyecek ve size sadık bir eş olacaktır. Sevdiğini eve bağama büyüsü ile kısa sürede eşinizi size sadık bir erkeğe dönüştürebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Tesir Süresi

Bağlama büyüleri kuvvetli büyüler olsa da her büyünün bir tesir süresi vardır. Bu büyünün tesir süresi bittiğinde kişi artık tamamen kendi davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden bu büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesiri bitmeden önce yeniletildiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkmamış olacaktır. Sevdiğini eve bağlama büyüsü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Bu şekilde istediğiniz süre boyunca eşinizin evine sadık bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün tesirini arttırmak için bu bağlama büyüsünü muskaya da yazdırabilirsiniz. Bu muskaya yazdırma yönteminin tesir süresi diğer büyülere göre daha uzundur ve etkilidir.

Muska ile Bağlama Nasıl Yapılır?

Muskalar yazılı kâğıtlardır. Muskalar ayet-i kerimeler ile yazılsa da uygulandığı alanlar büyülerdir. Dua etmek Allah ile kul arasındandır fakat muskalar bu durumun yazıya dökülmüş halidir. Olumsuz etkilerden kurtulmak, manevi huzur bulmak ya da sevdiğiniz insandan karşılık bulmak gibi birçok amaçla yapılan bu muskaların hazırlanması için birçok alanında ehil kimseler bulunmaktadır.  Muska ile bağlama işleminin işin uzmanı tarafından yapılması daha yararlı olacaktır yaptıracak olan kişiler için. Çünkü bu tarz işlemler için detaylı bilgiye sahip olmak gerekmektir. Kâğıt üzerine yazılacak tılsımlı kelimelerin yanlış yazılması durumunda, tesirini görememe ya da olumsuz sonuçlar görme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Batıl inançlar ya da diğer adıyla hurafelerin, İslami kelimelerle bir araya getirip büyü yapmaya Havas ilmi denir. Ak büyü olarak tanımlanan kötü niyetle yapılmayan büyüler için bu ilimden faydalanabilir. Hocalar muska hazırlarken, kâğıtların ya da o anki şartlara uygun olarak deri ya da kumaş üzerine vefk yapar. Bu vefk hazırlanırken büyü yapılacak kişiye ait bilgiler eklenir. Yazılan bu bilgilerde ebced hesabı yapılır ve büyü sözcükleri de eklenir. Tüm bunlar bittikten sonra yazılan kağıt ya da kumaş, artık ne kullanıldıysa düzgün bir şekilde katlanır. Sonrasında su almayacak şekilde üçgen şekliyle, korumasına konur. Ve muska ile bağlama da bu şekilde yapılır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.