Şans Büyüsü

Kişiler günümüzde pek çok farklı sebeplerden dolayı büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyülerden biri de şans büyüsüdür. Kişilerin günlük hayatlarında hiçbir işleri yolunda gitmiyor ise, sürekli olarak kişilerin başına olumsuzluklar geliyor ise bu şans büyüsünü yaptırabilirler. Şans açılması için büyü yaptıran kişiler kolaylıkla hayatlarını düzene sokacaklardır. Artık daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacaklardır ve şansları açılacaktır. Şans büyüsü ile kişilerin aşk hayatında da gelişmeler olacaktır. Eğer kişi bekâr ise artık hayatının aşkını bulacaktır. Evli ise kısa sürede evlerine bereket gelecektir. Kişilerin maddi anlamda da şansı açılacak ve borçları var ise kısa sürede kapatacaktır. Daha pek çok konuda bu büyü kişilere şans getirecektir.

Şans Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans açılması için büyü yaptırmak için ilk olarak iyi bir büyücüye gitmeniz gerekmektedir. Büyücüye şansının açılmasını istediğiniz kişinin bir fotoğrafını götürmeniz yeterli olacaktır. Büyücü bu fotoğraf üzerine büyü yapacaktır ve kişinin kısa sürede şansı açılacaktır. Hayatında farklılıklar olmaya başlayacaktır. Ayrıca bu büyünün daha çabuk etki etmesini sağlamak için de büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Muskaya yazdırılmış büyüler her zaman daha tesirli olur ve kısa sürede sonuç verecektir. Muskaya kişi için şans büyüsü yaptırdığınızda kişi sürekli olarak bu muskayı üzerinde taşımalıdır. Bu şekilde sürekli olarak kişi büyünün etkisinde olacaktır ve şansı açık olacaktır. Herhangi bir şekilde bu muska kaybolup ya da açılır ise şans büyüsü bozulacaktır ve kişi artık eski hayatına geri dönecektir. Şanssız bir şekilde hayatını idam ettirmeye devam edecektir. Bunun için kişi olabildiğince muskayı iyi bir şekilde muhafaza etmelidir.

Şans Açma Büyüsü Etkisi

Şans açılması için büyü yaptırdığınızda bu büyünün etkisini kaybetmemesi için olabildiğince büyüyü sürekli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Sürekli olarak büyü yeniletilerek tesir süresi uzatılacaktır.

Mutluluk Büyüsü

İnsanlar normal hayatlarında sevdikleri kişi ile mutlu değiller ise büyü yöntemini tercih ederler. Mutluluk Büyüsü ile sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bunun için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka önlem alarak medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde ancak büyünün etkilerinden kendinizi izole edebilirsiniz. Mutluluk Büyüsü yapımı için büyü yapılacak olan kişinin özel bir eşyasına ihtiyaç vardır. Bu eşya üzerine medyum üç harflileri kullanarak büyüyü yapar. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra tekrar eşya kişinin evinde bir yere fark ettirmeden geri konmalıdır. Bu şekilde büyünün etkilerini görmeye başlarsınız. Mutluluk Büyüsü sayesinde artık kişi tamamen sizi sevecek ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Sadece büyü yönteminin tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün tesiri bittiğinde kişi de gene eski davranışlarına geri dönecektir ve artık sevdiğiniz kişi ile mutlu olamazsınız. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Yenileme işlemi için de kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Asla kendiniz işlemi yenilemeye kalkmamalısınız. Büyü yöntemini siz kendiniz yenilemeye kalktığınızda bu kez büyük sorunlar ile karşılaşırsınız ve bu yüzden de tamamen büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekmiş olursunuz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.