Safran Büyüsü

Safran büyüsü denildiğinde, işlemin safran ile uygulandığını tahmin etmek oldukça basittir. Birçok işlemin yalnızca ismine bakarak, ulaşılmak istenen amacın ne olduğunu hakkında fikir sahibi olmak da mümkündür. Ülkemizde yetişmekte olan değerli ve nadir olan bu bitki ile akıl almaz boyuttaki güçlü işlemler uygulanmaktadır. Fakat bilmelisiniz ki ,safran ile yapılan işlemler tek bir amaca hizmet etmek adına uygulanmaz.

Safran büyüsü ismi, safran ile uygulanan işlemlerin geneline verilen bir addır. Safran kullanılarak pek çok farklı ve kimi zaman da zıt sonuç veren işlemleri yapmak mümkündür. Enerjisinin saf ve yüksek olması nedeni ile pek çok büyünün içerisinde safran kullanılır. Dilerseniz rahmani, dilerseniz de şeytani işlemler yapmak için safranın gücünden yararlanabilirsiniz. Elde edilmesi ve temin edilmesi güç bir bitki olduğundan genellikle medyumların son tercihleri arasında yer alır. Maliyetinin fazla olması, insanların gözünü korkutsa da ulaşacakları noktanın ve gücün ne olduğunu bilen kişiler, bu maliyeti hiçe sayarlar. Safran bitkisi, nedeni bilinmez bir şekilde ulvi varlıklar üzerinde de güçlü etkiler yaratmaktadır. Bu nedenle diğer boyuttaki varlıkların kullanıldığı işlemlerde, safran bitkisinin temin edilmesi önerilir. Böylelikle istenilen sonuca çok daha hızlı ve etkili bir biçimde ulaşılabilir.

SAFRAN BÜYÜSÜ NE İÇİN UYGULANIR?

Safran büyü yapmak için kullanılabileceği gibi, büyüyü bozmak, etkilerini ortadan bütünü ile kaldırmak ya da enerjisini azaltmak içinde kullanılabilir. Safrandan elde edilen “safran mürekkebi” kullanılarak uygulanan işlemlerde, safran büyüsü olarak isimlendirilmektedir. Bu açıdan bakıldığında safran ile yapılan büyülerin, el yazması büyücülük kitaplarında geniş bir yere sahip olduklarını görebilirsiniz. Safran mürekkebi, enerjiyi en açık biçimde kullanmak ve yönetmek için kullanılır. Bu mürekkebin kullanıldığı işlemler genellikle uzman medyumlar tarafından uygulanır ve akıl almaz derecede güçlü sonuçlar elde edilir.

Safranın büyü bozma üzerindeki etkisinden bahsetmemiz gerekirse, büyünün tarihinin en kuvvetli işlemleri olan Süryani büyüsü ve papaz büyüsünün çözme ritüellerinde kullanılır. İşlemde kullanıldığı gibi oldukça önemli bir konuma sahiptir. Safran olmadan, bu tür işlemleri bozabilmek aylar alan çalışmalar gerektirir. Bu tarz güçlü büyü bozma çalışmalarında, safranın mürekkebine değil doğrudan kendisine ihtiyaç duyulur. Malzemenin yeterli miktarda temin edilmesi oldukça önemlidir. Başlığa özet geçmek gerekirse safran ile yapılan büyülerden bazıları; aşık etme büyüleri, bağlama büyüleri, kısmet açma büyüleri, bereket büyüleri, soğutma büyüleri ve büyü bozma ritüelleridir… Safran, ritüel içerisinde doğru bir biçimde kullanılırsa, işlemden alınacak sonucun gücü kat kat artacaktır.

SAFRAN BÜYÜSÜ ETKİLERİ NELERDİR?

Safran büyüsü etkileri, yapılan işlemin temel amacına uygulan olacak biçimde kendini gösterir. Günümüzde en çok tercih edilen ve uygulanan işlemlerin bazı etkilerini sizler ile paylaşacağız.

  • Kişilerin birbirlerine kör kütük aşık olması, ilişkide büyük sorunların yaşanmaması ve yaşanan ufak sıkıntıların anında çözüme ulaşması,
  • Kişilerin birbirlerine bağlanması, aralarından su sızmaması, çevredeki kişilerin ilişki üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratamaması, kişilerin birbirlerinin arkalarında durması ve koruması,
  • Uzun süredir nişanlı ya da sevgili olan kişilerin, tez zamanda birbirleri ile evlenmeleri, mutlu bir yuva kurarak aile olmaları,
  • Sahip olunan ya da çalışılan iş yerinin kazanç ve bereketinin artması, çalışanların mutlu, huzurlu ve güvende olması,
  • Uzun süre sevgili bulamayan ya da doğru kişiyle karşılaşamayan kişilerin kendilerine uygun bir eş bulması, ilişkiyi ilerleterek muradına kavuşması,
  • Kişilerin birbirlerinden bir ömür boyu soğuması ve ayrı kalması, bu süreç oluşurken ilişkide tartışmalar ve kavgalar yaşanması, bazı durumlarda aldatmaların ve yakalanmaların söz konusu olması, sonuç olarak ilişkinin bütünü ile bitmesi,
  • Kişi, kişiler ya da haneye uygulanan büyünün ortadan kaldırılması, etkilerinin azaltılması ya da bütünü ile yok olması,
  • Bozulması en güç olan işlemlerin dahi bozulmasını sağlaması,
  • İşlemlerin gücünü arttırarak istenilen sonuca çok daha hızlı ulaştırması…

Safran ile yapılan büyülerin tüm etkilerini sayabilmek mümkün değildir. Hemen hemen her alanda kullanılan ve güçlü sonuçlar elde edilmesini sağlayan bu işlem hakkında daha çok bilgi edinmek için sayfamızdaki diğer makalelere göz atabilir ya da sayfamızın en üst kısmın da bulunan numaradan profesyonel medyumluk hizmeti alarak bilgi edinebilirsiniz.

SAFRAN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu işlem için birbirinden farklı yüzlerce metot oluşturulduğunu yukarıda da belirtmiştik. Bu durum, safran büyüsü nasıl yapılır sualine net ve tek bir cevap verilmemesinin temel nedenidir. Saklı ilimler arasında yer alan büyü hakkında pek az bilgiye ulaşabiliyoruz. Bu bilgilere doğrudan ulaşım sağlayabilen kişiler ise metafizik uzmanları ve medyumluk ilmine hayatını adamış kişilerdir. Bu kişilerin, el yazması büyücülük kitaplarına ulaşabilmesi ve diğer üstatlarla iletişime geçebilmesi mümkündür. Bu sayede işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Günümüzde teknolojinin bu kadar ilerlemesine rağmen, gizli ilimlerin hala bir sır olarak tutulabiliyor olabilmesi de oldukça ilgi çekici bir konudur. Bir uyarıda bulunmamız gerekir ki, sanal ortam yani internet üzerinde paylaşıma sunulan bilgilerin büyük bir çoğunluğu doğru olmayan ve ilgi çekmek amacıyla hazırlanan yazılardan oluşmaktadır. Doğruluğu kesinleştirilmemiş bu tarz bilgilere kanmayınız, bu yazıları uygulamaya dökmeye çalışarak değerli zamanınızı harcamayınız. Bunun yerine işin uzmanı olmayı başarmış medyumlar ile irtibata geçerek, en kısa sürede hedefinize ulaşabilirsiniz.

İşlemin pek çok metotla, birbirinden farklı amaçlara hizmet edecek biçimde uygulanıyor olması sebebiyle, işlemin yapılışı hakkında izlenecek adımları sizler ile paylaşıma sunamıyoruz. Ancak işlemde ritüel malzemesi olan safran; çeşitli karışımlar oluşturmak üzere kaynatılabilir, mürekkebi ile çeşitli yazılar yazılabilir ya da semboller çizilebilir, safran ezilerek diğer boyuttaki varlıklara verilebilir; bu gibi durumlarda diğer boyuttaki varlıklar, büyü tesiri altında bırakılacak kişinin evine girerek göz ile görülmesi zor noktalara sözler yazar ve semboller çizerler. Böylelikle işlemin etkisi başlatılmış olur.

SAFRAN BÜYÜSÜ KENDİ KENDİNE BOZULMASI YA DA BOZDURULABİLMESİ MÜMKÜN MÜ?

Safran ile yapılan işlemlerin çok güçlü olduğundan bahsetmiştik. İşlemin temel uygulanış amacı içerisinde, büyünün kısa zaman içinde bozulması yok ise, safran ile uygulanan işlemlerin bir ömür boyu bozulmadan etkisini gösterdiğini söyleyebiliriz. İşlem doğru ve eksiksiz uygulandığında, kişi ya da kişilerin ömrü tükenene dek kendini göstermeye devam eder. Haneye uygulanan işlemler ise biraz daha farklıdır. Hane içerisindeki kişilerin hayatını yitirmesinin ardından, işlemin etkileri hane içinde varlığını sürdürmeye devam eder. Fakat bazı medyumlar, haneye yapılan işlemlerin vefk kağıtlarına kişilerin isimlerini ve çeşitli bilgilerini kaydettiğinden, kişilerin hayatlarını yitirmesinin ardından büyünün etkileri ev içerisinde pasif durumda dolanmaya devam eder. İçeride bulunan kişiler, işlemin etkilerinden doğrudan etkilenmez.

Bu sebeple kimsenin yaşamadığı ya da yaşamlarını sürdürdüğü yapılara adım attığınızda, çeşitli enerji değişimleri yaşarsınız. Bu durumun, evin ya da yapının mimarisinden, yüksekliği ya da boyutundan olduğunu düşünürsünüz. Oysa içinde bulunduğunuz durum fiziksel boyutlardan daha çok manevi çalışmalar sonucunda oluşmuştur. İşlem iyi amaçlar için uygulanmış ise içerisinde bulunan kişileri de pozitif yönde etkiler. Kara büyü yapılan haneler ise içerisinde bulunan kişileri sıkar, enerjilerini azaltır, dışarı çıkma isteği uyandırır, zihinlerinin doğru çalışmasını engeller, düşünceleri yavaşlatır, uyku getirir, kasvet bastırır… Bu tarz hanelerden uzak kalmanız önerilir. Bunun nedeni ise işlemin manevi enerjinizde düşüşe neden olmasıdır. Bu düşüşün hayatınıza doğrudan bir etkisi olmayabilir. Ancak ani ruhani ve duygu durum değişimleri, kişinin içsel enerjisini de olumsuz etkileyerek çeşitli hastalıkların tetiklenmesine yol açar. Üzerinde koruma tılsımı ya da büyü olan kişiler bu enerjiden hiç etkilenmeye bilir ya da minimum düzeyde etki alır.

İŞLEMİ YAPTIRAN KİŞİLERİN YORUMLARI

İşlemi yaptıran kişilerin, direkt olarak yazmış oldukları yorumlara göz atarsınız, işlemin ne kadar güçlü ve etkili sonuçlar verebildiğini kolaylıkla görebilirsiniz. İşlemden istenilen sonucun alınması için gerekli olan üç temel unsur olduğunu da belirtmeliyiz. Öncelikle işlem, konu üzerinde yeterli bilgi ve deneyime sahip olan yani işin ehli bir medyum tarafından uygulanmalıdır. Ritüel adımları özenle uygulanmalı, hiçbir adım atlanmamalı ya da göz ardı edilmemelidir. İkinci unsuz ise işlem için gerekli olan malzemelerin doğru miktar da ve türde temin edilmesidir. Büyü için gerekli olan malzemelerin hiçbiri değiştirilemez ya da ritüel esnasında birbirinin yerine kullanılamaz. İşlemin yanlış malzemeler ile uygulanması, işlemden istenilen sonucun alınamaması ve daha korkuncu beklenmeyen sonuçların elde edilmesine neden olur. Bu sebeple, konu hakkında titiz davranmak son derece önemlidir. Üçüncü unsur ise işlem yaptıran kişilerin inancı ve işlemin sonuç vermesi adına attığı ekstra adımlardır. (evin temizlenmesi, kötü enerjiden arındırılması ya da nötrlenmesi, sabırlı olması…)

Büyüyü iyi amaçla uygulatan kişiler (ak büyü) almış oldukları sonuçların yanında, işlemin tesiri altında kalan bireyin devamlı olarak pozitif davrandığını, karşısına çıkan sorunlar karşısında dimdik ayakta durarak sağlıklı çözüm yolları bulmaya çalıştıkları belirtmektedirler. Bu durum birey ve çevresini fark ettirecek düzeyde olumlu etkilemektedir. İşlem iyi amaçlar ile uygulandığında, büyünün fark edilebilmesi oldukça güçtür. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan ve metafizik çalışmaları yapamayan kişilerin, bireyin içerisinde bulunduğu bu pozitif durumu büyü olarak isimlendirebilmesi oldukça güçtür. İşlem kara büyü olarak kullanıldığında yavaş etki edecek biçimde sonuç vermelidir. Böylelikle çevre tarafından anlaşılabilirliği minimum seviyeye düşmüş olacaktır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.