Resimle Yapılan Büyüler

İnsanlar bir çok nedenle büyü yaptırmak ister ve büyü çeşitleri arasında karar vermekte zorlanır. Büyü yapmaya karar veren insanın önünde bir çok seçenek oluşacaktır ve merak edilen büyüler arasında resimle yapılan etkili büyüler başlarda yer alır. Kişiler resim kullanarak büyü yaptırmak istiyorlarsa mutlaka iyi niyetli olmalıdır zira bu büyülerin etkili olmasında kişilerin niyeti büyük önem taşır.

Resimle Yapılan Büyüler Nelerdir?

Kişilerin fotoğrafları kullanılarak yapılan resimle yapılan etkili büyüler genellikle karşılıksız aşk yaşayanların baş vurdukları bir yöntemdir. Burada fotoğraf üzerine okunan dualar ve kişinin niyeti büyünün gerçekleşmesinde önemli rol oynar. İyi niyet şarttır ve duaların doğru ve yerinde okunması gerekir. Niyet köyüyse ve dualar doğru okunmazsa büyü tutmayacağı gibi olumsuz sonuçlar da yaratabilir. Fotoğraf kullanılarak yapılan büyülerde bir medyumdan yardım almak şarttır. Fotoğraf kullanılarak yapılan büyülerinde medyumların fotoğraf istemesinin nedeni enerjinin doğru insana yönlenmesi içindir. Kullanılan fotoğrafta kişinin yalnız gözükmesi çok önemlidir.

Resimle Yapılan Büyülerin Etkileri

Fotoğraf büyülerinin etkileri iki hafta ila bir ay içinde görülmeye başlar. Büyü yapılan kişi eş ya da sevgili ise bağlılığının ve aşkının arttığı görülür. Eğer sevilenin bu sevgiden haberi yoksa veya karşılık vermiyorsa, bu süre zarfında büyü yaptıran kişi karşılık almaya başlar. Bağlamak amacıyla resimle yapılan etkili büyüler niyet temiz olduğu taktirde çok çabuk etkisini gösterecektir.

Medyumların aşık etme büyüleri yaparken kişinin fotoğrafını kullanmak istemelerinin nedeni karışıklık olmasını önlemektir. Büyü uygulamalarında, büyü yapılan kişinin anne adı ve kendi adı kullanılır. Bu isimler başka bir anne ve oğul ya da kız ile denk düşebilir. Bu durumda büyü enerjisi yanlış insanlara yönlenebilir. Bu yanlışlığın önüne geçmek için medyumlar etki altına alınmak istenen kişinin fotoğrafını ya da kişisel bir eşyasını isterler.

Genel olarak yazımızda anlatmak istediğimiz detayları özetlersek eğer resimle özellikle aşık etme ve kişileri birbirine bağlama işlemleri yapılmaktadır. Fotoğrafa okunan aşk büyüsü adı altında çok fazla anlatımlara denk gelebilirsiniz. Her medyumun kendine has yöntemleri ile farklı yapılma aşamaları olsa da genelde aynı sonuca ulaşmak mümkün olabilmektedir. Fotoğraf ile herhangi bir şekilde kara büyü yapılmasına dair bilgiler internet kaynaklarında bulunmamaktadır. Genelde bir kız sevdiği erkeği kendine aşık etmek için veya bir erkek sevdiği kızı kendine aşık etmek için resimle aşk büyüsü yaptırabilmektedir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.