Mum Gibi Eritme Büyüsü

Eskiler enerjilerin yakılma vasıtasıyla daha çabuk yayılacağına inanırdı. İstenilen dileklerin olduğu kağıtlar yakılarak yok edilirdi. Enerjinin gücüne çok inanıldığı dönemlerde mum yakmak da çok geçerli bir yöntemdi. Mumun üzerine istenen dilekler yazılır ve mum yakılırdı. Günümüzde de dilek dilemek için özellikle kutsal ortamlarda mum yakmak, o zamanlardan gelen bir kültür olarak kabul edilebilir. Günümüzde mum aşk büyülerinde en çok tercih edilen yöntemdir. Temelde mumun erimesi esas olduğundan mum gibi eritme büyüsü çok sık uygulanır.

Mumun Renginin Önemi

Mum her türlü bağlama büyüsü için kullanılan bir malzemedir. Kişinin ne istediğine göre bir renk tercih edilir.

Kırmızı mum kullanılarak yapılan büyüler aşk, bağlama, muhabbet, cinsellik ve cezbetme amacı güder. Kişi mum gibi eritme büyüsüyle beraber  kırmızı renkte mum tercih etmelidir. Evlenmek için yapılan mum büyülerinde beyaz renk tercih edilir.

 

Mum sadece aşk büyüleri için kullanılan bir malzeme değildir. Farklı amaçlar için de mum büyüsü yapılabilir. Yeşil ve sarı mumlar ile yapılan büyülerde niyet şifa bulmak ve hastalıklardan korunmaktır. Dileklerin kabul olması için mavi mum büyüsü yapılır.

Dikkat Edilecek Noktalar

Farklı nedenlerle mum büyüsü yapılsa da, asıl uygulama alanı olarak eritme büyüsü kabul edilir. Mum büyüsü çok etkili olduğu için gerçekten de büyü yapılan kişi, büyüyü yapan kişi için mum gibi eriyecektir. Bu nedenle bu büyü duygulardan emin olmadan uygulanmamalıdır.

Mum büyülerinde dikkat edilmesi gereken çok önemli bir ayrıntı vardır. Mum büyüsü karanlık odada yapılır ve tek ışık kaynağı yanan mumdur. Yanan mum eriyip bittiğinde, hiç ışık açılmadan odadan çıkarılmalıdır. Eğer bu esnada yanlışlıkla ışık yakılırsa, artık bu insanlar asla bir araya gelemez.

Ölüm Büyüsü

Mum gibi eritme büyüsü aslında ölüm büyüsüdür. Bu büyü insanı yavaş yavaş mum yandıkça nasıl eriyor ise o şekilde ölmesini sağlar. Hatta bu büyü insanın acı çekerek ölmesini de sağlar. Bu büyünün amacı öldürmek olduğu için yapan kişi hem büyü yaptırdığı için günaha girer ve hem de bu büyüyü uygulayan ve talep eden kişide cinayet işlemiş olur. Oldukça tehlikeli olan bu büyü sadece uygulanan için değil yaptıran kişinin de sorunlar yaşamasını sağlar. Bunun için kesinlikle tercih edilmemesi gereken büyüdür. Büyü aslında tamamen hangi amaç için olursa olsun tercih edilmemelidir. Çünkü günahı oldukça ağır olup, dinimizce yapılması uygun görülmemiştir. Büyü tamamen şeytani işlemler barındırmaktadır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.