Lamia Büyüsü

İsmini, Yunan mitolojisindeki Libya prensesi veya kraliçesi olarak geçen yarı kadın, yarı canavar olarak adlandırılan varlıktan almıştır. Bu kadının, Zeus’un sevgililerinden biri olduğu ve Lamia’nın Zeus ile olan birlikteliğinden meydana gelen çocuklarının Hera tarafından öldürülmesinin ardından, adeta bir canavara dönüşerek toplumda bulunan diğer kadınların çocuklarına düşman kesilmesi ile bilinmektedir. Lamia büyüsü, oldukça etkili ve tehlikeli bir işlemdir. İşlemin etkisi ile ulaşılan hedeflerin hiçbir rahmani kısmı bulunmadığından, kara büyüler kategorisinde yer almaktadır.

Bu işlem yalnızca uzman medyumlar tarafından uygulanır. İşlem hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan isimler de, bu işlemi uygulamaktan oldukça çekinirler. Dünya tarihinin, zalim annesi olarak bilinen bir kadının ismini alan bu işlemin, amatör kişiler tarafından uygulanması ya da uygulanmaya çalışılması doğru bir tercih değildir. Yüzyıllar boyunca uzman medyumlar tarafından uygulanan bu işlem, en çok orta doğuda rağbet görmüş, ardından bütün dünyaya yayılmıştır. Günümüzde, bulunduğumuz topraklar içerisinde de uygulanan bu işlem, pek çok farklı amaç için uygulanabilmekte ve çeşitli etkileri kişi üzerinde acımasızca gösterebilmektedir. Peki, Lamia büyüsü neden uygulanır? Bu işlemin sonuçları nelerdir? Yapılan büyüyü bozdurabilmek mümkün müdür?

LAMİA BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR? ETKİLERİ NELERDİR?

Lamia büyüsü ile yaratılan temel etkiler, tıpkı bir delirtme büyüsüne benzer. Kişinin doğru kararlar alamaması ve bu sağlıksız kararlar neticesinde tıpkı mitolojide olduğu gibi, yapmış olduğu hareketlerden büyük pişmanlıklar duymasına neden olur. Ancak kişi eylem içerisindeyken, davranışlarını mantık çerçevesi içerisinde yürütemez. İşlemin etkisi altında kalan kişi, sergilediği davranışlar ile çevresindeki kişileri kırar ve duygusal olarak incitir. Büyünün tesiri altında kalan kişinin sergileyeceği hareketleri önceden kestirebilmek mümkün değildir, çünkü hareketlerin bütünü birbirinden bağımsız olarak gerçekleştirilir. Bu noktada yanlış anlaşılmaların önüne geçmek amacıyla belirtmemiz gereken bir nokta vardır ki; işlem, mitolojide olduğu gibi çocukları öldürmek gibi eylemlerin gerçekleşmesini sağlamaz. İşlemin hiçbir aşamasında, kişilere bu şekilde zarar verecek bir etki yoktur.

Büyü etkisi altında kalan kişinin hareketleri, dışarıdan bakıldığında oldukça komik ve acınasıdır. Küçük bir çocuğun bile rahatlıkla, sağlıklı karar alabileceği noktalarda şok olacağınız eylemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yapılan işlem basiret ya da kısmet bağlama büyüsü olarak da uygulanmış ve uygulanmaya devam edilmektedir. İnternet üzerinde bu büyünün çeşitli dualar ile bozulabileceği ve etkisini tamamıyla yitirebileceği üzerine pek çok paylaşım yapılmaktadır. Bu tür eylemlerin, yapılan Lamia çalışmalarını olumsuz etkileyen hiçbir yanı olmadığının da altını çizmek isteriz. Bu büyünün etkilerini ortadan kaldırabilmek için, birbirinden karmaşık büyü bozma ritüellerinin iç içe uygulanması gerekir. Çok nadir de olsa, Lamia büyülerini bozmak adına talepte bulunan kişiler ile karşı karşıya kalıyoruz. Büyü bozmak için başvuran kişilerin sayısının az olmasının nedeni, büyünün etkisi altında kalan bireye dışarıdan bakıldığında durumun “büyü” olarak adlandırılamıyor olmasıdır. Kişilerin aklına gelen ilk düşünce “psikolojik rahatsızlıkları var” ya da “delirdi herhalde” düşünceleri oluyor.

LAMİA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR? KİM TARAFINDAN UYGULANABİLİR?

İşlemin uygulanabilmesi için konu üzerinde uzman bir medyumun bulunmasının yanında, bu kişinin metafizik çalışmalarını gerçekleştirebilmesi ya da metafizik konusuna hakim bir kişi ile devamlı olarak irtibatta olması gerekir. İşlemin yapılabilmesi için, büyü uygulanacak bireye çeşitli metafizik çalışmalarının da yapılması gerekir. Kadim büyücülük kitaplarında en ayrıntılı biçimde anlatılan kara büyülerin başında Lamia büyüsü yer almaktadır. İşlemin pek çok farklı metodu ve onlarca malzemeye sahip olması, işlemin detaylı anlatılmasına sebebiyet vermiştir. İşlemin olumlu sonuç sağlayabilmesi için mutlaka gerekli olan malzemelerin tümüne sahip olunması gerekir. Bu malzemeler eksiksiz biçimde ve yeterli miktarda temin edilememişse, işleme başlanmaması en doğru seçenek olacaktır.

Ritüelin her bir aşamasının ve aşamalar içerisinde çizilen, yapılan hareketlerin medyumluk ilminin yanında metafizik üzerinde de derin bir anlamı vardır. Bu işlemi kullanarak sevdiğiniz kişiyi ya da düşmanınızın etkili bir biçimde acı çekmesini sağlayabilir, mutsuz ve huzursuz bir yaşama sürüklenerek, hayatını kendi elleriyle cehenneme çevirmesini seyredebilirsiniz. İşlemin uygulanabilmesi için bir takım temel bilgilere ulaşmak gerekir. Bu bilgilerin edinilmesinin ardından, diğer boyuttaki varlıklar yardımı ile kişi ya da kişiler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olunabilir. İşlemin falcılar tarafından yapılıp bozulamayacağını kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Lamia metotlarının uygulanabilmesi için gereken bilgilere yalnızca uzman medyumlar ulaşabilir… internet üzerinde işlemin ritüel kısmı hakkında paylaşıma sunulan yazılara kanmayınız. Bu tür çalışmalara ulaşmak, normal bir insan için neredeyse imkansızdır. Sayfamızda paylaşıma sunulan bilgilerin tümü uzman medyum tarafından onaylandıktan sonra sanal ortama aktarılmıştır. Bu işlemi uygulatarak elde edebileceğiniz sonuçlara, başka bir çalışma yardımı ile ulaşabilmeniz mümkün değildir. Lamia büyülere eş değer güçte bir alternatif bulunmamaktadır.

LAMİA BÜYÜSÜNÜN AMAÇLARI NELERDİR

İşlem üzerinde geliştirilmiş bazı metotları kullanarak, Lamia çalışmaları ile kötü niyetli aşk büyüsünün de uygulanabildiği bilinmektedir. Bu tür çalışmalar genellikle yuva yıkmak ya da kişinin mutsuz bir evlilik geçirmesini sağlamak amacıyla tercih edilir. Bu gibi keskin amaçlarla uygulanan kara büyülerden alınan sonuçların gücü tartışılmayacak derecededir. Lamia metotları kullanılarak uygulanan aşk büyülerinin sonucunda, ilişkide çeşitli hatalar yapılır. Bu hatalar öylesine büyük ve yıkıcıdır ki, kişiler üzerinde kalıcı psikolojik rahatsızlıkların oluşmasına dahi yol açabilir. Kişiler, evlilikleri ya da ilişkileri boyunca birbirlerine pek çok kez aldatmaya meyilli bir yaşam tarzı sürerler.

Tüm bu yıkıcı olaylara rağmen kişiler birbirlerini terk etmez veya ayrılmaz. Kişilerin almış oldukları kararlar maddi ve manevi yönden bir çok sorunun ortaya çıkmasına sebebiyet verir. Kişiler her an bir çelişki halinde birbirlerini sevip, nefret edip, kıskanabilirler… Genellikle erkek pek çok kadınla birlikte olarak kadını aldatır. Bu durumdan haberdar olan eş, yaşanan duruma karşı çeşitli yanlış kararlar alır ve bu kararları uygular. Uygulamanın ardından karmaşık ve kasvetli bir sürecin içine girilir. İlişki hiçbir zaman mutluluğa kavuşamaz ya da büyü bozulmadığı müddetçe dağılamaz. Bu döngü içerisinde yaşayan çift, bir ömür boyu mutsuz bir yuvaya hapsolmuş biçimde hayatlarını sürdürür. Bu durum çevre tarafından büyük bir karmaşa ve kafalarda oluşan çeşitli sorular ile seyredilir. Çevreden yapılan iyi huylu müdahalelerin, çift üzerinde hiçbir olumlu etkisi olmaz. Kişileri bu durumdan kurtarabilmenin tek yolu, büyü bozma ritüellerine başvurmaktır. Bu çalışmalar ise kimi zaman aylar boyu uygulandıktan sonra sonuç verir.

LAMİA BÜYÜSÜ BOZDURMAK

Büyü tarihinin en zorlu işlemlerinden biri de, Lamia büyüsü bozmaktır. Günler, haftalar kimi zamansa aylar süren bu büyü bozma süreci, çeşitli ritüellerin ve metafizik çalışmalarının uygulanması ile sonuç verir. Günümüzde çok az sayıda uzman medyumun, bu işlem üzerinde çalışarak büyü bozabildiği ve uygulayabildiği bilinmektedir. Bu kişiler ile irtibata geçmek için ise çeşitli araştırmalar yapmak gerekir. Dilerseniz, sayfamızda bulunan numara aracılığı ile Medyum ile irtibata geçebilirsiniz. Kendisi, Lamia metotları üzerinde yıllar boyunca çalışma yapmış ve yapmış olduğu çalışmaları eyleme dökerek olumlu sonuç almayı başarmıştır. Gerek büyü yapmak, gerekse büyüyü bozma üzerinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile sayılı medyumlar arasındaki yerini almıştır.

Kara büyüleri bozmak, her zaman için zorlu bir eylemdir. Bu tarz çalışmaların sabır ve tecrübe gerektirdiği de bilinen bir gerçektir. Bu tarz kara büyü çalışmalarının, kişileri, hayatını ve çevresini olumsuz etkilediği aşikardır. Bu durumun önüne geçebilmek adına, çeşitli büyü bozma çalışmaları geliştirilmiştir. Büyünün en kısa sürede ve en etkili biçimde bozulabilmesi için, kişinin üzerindeki büyünün ne olduğunu anlamak gerekir. Daha sonra işleme uygun olan büyü bozma çalışması seçilerek, büyük bir titizlik ile uygulanabilir. Maalesef ki, internette yayınlanan bilgilerin aksine, dua ile büyü bozmak neredeyse imkansızdır. Metafizik içeren çalışmaların bu tür eylemler ile bozulabilmesi yıllar alabilir ve çalışmaların sonuç verip vermeyeceği konusunda kesin konuşmaların yapılabilmesi de mümkün değildir. Bu sebeple, özellikle söz konusu kara büyüler olduğunda işin uzmanı ile irtibata geçilerek en kısa sürede büyü bozma çalışmalarına başlanması önerilir. Aksi durumda kişiler, büyünün tesiri altında kaldığı süre boyunca zarar görmeye devam edecektir. Yapılan işlemin kendi kendine bozulması söz konusu değildir.

BÜYÜ YAPTIRAN VE BOZDURAN KİŞİLERİN LAMİA HAKKINDAKİ YORUMLARI

Bu işleme ya da büyü bozma çalışmalarına başvuran kişilerin geri dönüşleri oldukça etkileyicidir. İşlemi yaptıran kişilerin hemen hemen hepsi, karşılaştıkları sonuç karşısında etkilendiklerini ve şok olduklarını belirtmektedir. Kişinin kısa süre içerisinde eski karakterinden ayrılarak hayatını nasıl zindana çevirdiklerini de anlatmaktadırlar. İşlemin tesirinden kurtulmak isteyenler ise bu sürecin zorluklarının ardından, tamamı ile arındıklarından ve rahatladıklarından bahsetmektedirler.

Kısacası Lamia metotlarının gücü ve etkileri tartışılmaz boyuttadır ve gerçekliği kesinlikle inkar edilemez. Kutsal kitaplarda yer alan ve bahsi geçen kara büyüler içerisinde yer alan bu çalışma, hiçbir rahmani amaç taşımadığından bütünü ile kötülüğe hedeflenerek uygulanmaktadır. Yaptırılan bu işlemden iyi amaçlı bir sonuç beklemek büyük hayal kırıklıklarına yol açacaktır. Üzerinizde ya da yakınızda, kara büyü olduğundan şüphe duyuyorsanız, en kısa sürede uzman medyum ile iletişime geçmenizi ve bu sayede büyünün kötücül etkilerinden en az hasarla kurtulmanızı öneririz. Dünya üzerinde keşfedilmiş hemen hemen bütün işlemlerin, kendine has bir büyü bozma metodu olduğunu unutmayın, umutsuzluğa düşmeyin.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.