Kurşunla Yapılan Büyü

Kurşunla yapılan büyüler geçmişten günümüze artık adet haline gelmiştir. Kültürleşen kurşun büyüleri, kurşun dökmekle başlamıştır ve daha sonrasında tılsımlı sözcükler eşliğinde büyüler haline gelmiştir. Kurşun döktürme, insanları kötü gözlerden, nazarlardan ve fesat insanlardan arındırmak için yapıldığı gibi kurşunla yapılan büyü de ayrı çiftlerin barışması için yapılır.

Kurşun Büyüsü Neden Yapılır?

Çiftleri barıştırmak için yapılan büyüde, kurşun levha üzerine büyü yapılacak kişinin ve büyü yapılacak kişinin annesinin bilgileri yazılır. Daha sonra okunan levhayı ateş üzerinde eriterek yok edilir. Levha eritildikten hemen sonra tesirini göstermeye başlar. Çoğunlukla başarıyla sonuçlanan büyü de, başarısız olunuyorsa mutlaka yapan hocanın veya medyumun eksik bıraktığı bir yerler vardır. Bunun için bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız alanında başarılı olmuş ocaklı veya el almış hocaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kurşun Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kurşunla yapılan büyü oldukça etkili ve hızlı tesir eden bir büyüdür. Tehlikeli ve kara büyüler arasında yer almaz. Çünkü kurşunlu büyülerde ayırma işlemlerinin tersine barıştırma ve birleştirme işlemleri yapılır. Aile veya 3. Kişi faktörleriyle ayrılmış olan çiftleri bir araya getirmek için kullanılan büyünün etkileri, büyü yapılan kişiden çok annesinde tesir etmeye başlar. Fizikken büyünün tesirlerini görmek mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra kişide ve annesinde mide bulantıları ve kusmalar başlar. Daha sonrasında kişi ve annesi biten ilişkiyi yapılandırmak için daha ılımlı ve olumlu yollara başvururlar. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız iyi bir hoca seçimi yapmalısınız. Kurşunlu büyüler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.