Kısmeti Açma Büyüsü

Bir insanın kaderi doğduğu andan itibaren bellidir ve bu mutlak kaderi değiştirmek mümkün değildir. Kimi insanlar kendilerini kısmetsiz bulurlar. Onların el attığı bütün işler bir şekilde gerçekleşmez. Kısmetlerinin kapalı olduğunu iddia eden insanlar kapalı kısmeti açma büyüsü yaptırma yolunu seçtikleri sık karşılaşılan bir durumdur.

Kapalı Kısmeti Açmak İçin Dua

Halk arasındaki tabiriyle kapalı kısmeti açma büyüsü olarak tanımlansa da aslında kısmet açma adına yapılan işlemler dualardan meydana gelir. Kişiler bu duaları yürekten ederlerse kapalı oldukları kısmetlerinin açılması mümkündür. Edilen duaların kabul olup olmayacağı ise tamamen kişinin hayrına olup olmadığıyla ilgilidir. İnsanlar Allah’a olan inançlarını yitirmemeli ve tüm dileklerini ondan istemelidir. Dua edildikten sonra sabırla beklemek gerekir.

Kısmet Açma Duası Nasıl Edilir?

İnsanların hayatları boyunca birçok zorlukla karşılaşmaları olağandır. Mühim olan bu zorluklara dayanmak ve üstesinden gelme becerisini gösterebilmektir. Bu durumları gerekli çabayı gösteremeyen ya da çabalasa bile karşılığını alamayanlar kapalı kısmeti açma büyüsü ile çare bulmaya çalışırlar. Bu duanın yapılması için kişi namazdan sonra Allah’a kısmetinin açılması için yakarmalıdır.

Bazen insanların kısmetinin kapanmasının nedeni kendilerine yapılan bir kısmet kapatma büyüsü olma ihtimali de olabilir. Art niyetli insanların sevmedikleri ya da kıskandıkları kişilerin kısmetini kapatarak zor durumda kalmalarını sağlamak amacıyla kara büyü uygulamaları arasında yer alan kısmet kapatma büyüsü yatırmaları söz konusu olabiliyor. Bu tür bağlama büyülerine maruz kalan kişilerinin hayatlarının oldukça zorlaşmaya başladığı görülür. Bu insanlar sürekli tersliklerle karşılaşırlar ve hem duygusal olarak hem de ekonomik olarak çöküş yaşarlar. Kişilerin bu yaşadıklarını kendilerine yapılan bir büyüden kaynaklandığını anlamaları pek mümkün olmaz bu nedenle bozdurma yoluna da gitmezler. Bu büyü bozulmadığı sürece de olumsuz etkileri devam eder. İnsanların hayatlarında meydana gelen sebepsiz olumsuzluklar karşısında kendilerine bir büyü yapılmış olma ihtimalini de düşünmeleri gerekir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.