Kişiye Ağırlık Veren Büyü

Kişilerin hayatları davranış biçimleri büyü yöntemi kullanılarak kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Büyü bu yüzden dinimizde yasaklanmıştır ve yapılması günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde sizlere büyü tarifi vermiyoruz. Kişiye ağırlık veren büyü kuvvetli büyüler arasında yer alır ve kişiye olumsuz enerji yükleyerek kişinin hayattan soğuması için yapılır. Kişi kısa sürede artık büyünün etkisi altına gireceği için hayattan soğuyacak ve bambaşka biri aline dönüşecektir. Kişiye ağırlık veren büyüde üç harflilerde kullanıldığı için kişiyi sürekli olarak üç harfliler vesvese verecek ve onu olumsuz yönde yönlendireceklerdir. Bu büyü kişilerin canına bile kıymasına sebep olmaktadır ve oldukça tehlikeli bir büyüdür.

Kişiye Ağırlık Veren Büyü Nasıl Yapılır

Kişiye ağırlık veren büyü için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu büyü olduk tehlikeli ve kara büyülerden olduğu için medyum büyüyü muskaya yazacaktır. Muska yöntemi her zaman daha kuvvetli bir yöntemdir ve kişi üzerinde daha çabuk etki etmektedir. Kişiye ağırlık veren büyü sayesinde kısa sürede kişinin hayata karşı olan bakış açısı tamamen olumsuz olacaktır ve hayattan zevk almamaya başlayacaktı. Bu büyü kişi tamamen olumsuz duygu ve düşünceler içine sokar. Kişi üzerinde ilk görülen belirti yorgunluk ve sürekli olarak uyuma isteğidir. Bu büyü ile kişi kısa sürede depresyona girecektir. Ruh hali tamamen değişecek ve kendini sürekli olarak en dipte hissedecektir.

Kişiye Ağırlık Veren Büyünün Sonuçları Nelerdir

Kişiye ağırlık veren büyünün sonuçları oldukça tehlikelidir. Bu büyü yüzünden kişi intihara meyilli bir hale gelecektir ve sonucunda pek çok kişi de hayatını kaybetmiştir. Bu yüzden büyünün yapılması kesiklikle tavsiye edilmez. Bu büyünün kötü sonuçlarından büyüyü yaptıran kişi de olumsuz yönde etkilenecektir. Kişinin canına mal olan bir büyü olduğu için büyüyü yaptıran kişiye üç harfliler musallat olabilir. Kişiye ağırlık veren büyü kara büyülerin en tehlikelisidir. En yoğun şekilde kişinin üzerinde etki eden büyü olduğu için kısa sürede sonuç alınır. Fakat umulmadık şekilde olumsuz sonuçlar almanızda mümkünüdür.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.