Kemik Büyüsü

Büyülerin her birinin yapılışında farklı materyaller kullanılmaktadır. Genelde güçlü büyülerin yapımında kullanılan malzemeler güç bulunanlardır. Bunlardan biri de kemik büyüsüdür. Kemik büyüsü güçlü tesir eden bir büyü olup genelde kişilerin aşk için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Aşk için yapılan bu kemik büyüsü çok kuvvetli bir şekilde kişi üzerinde etki ettiği için kısa sürede sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlarsınız. Kişi tamamen büyü etkisi altında olacağı için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size karşı olan duygularını dile getirecektir.

Kemik Büyüsü Yapılış Şekli

Kemik büyüsü için mutlaka kişiler medyuma gitmelilerdir. Asla bu tarz güçlü büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyülerin olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Genelde bu tarz büyülerin yapımında cinlerden yardım alındığı için kişiler büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında cinlerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilmektedirler. Kemik büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde medyum sizden ölmüş birini kemiklerini isteyecektir. Bu kemikler üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır ve tılsımlı sözcükler söylenerek cinlerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Aşk büyüsü tamamlandıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girecektir. Büyünün etkileri kısa sürede kişinin size gelmesini sağlayacaktır.

Kemik Büyüsü Tesir Süresi

Kemik büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi kalbi ile hareket edemez. Tamamen büyünün etkisi altında olacağı için sizi sevecek ve size gelecektir. Bu yüzden büyünün etkisi bittiği anda kişi gerçek duyguları ile yaşamaya başlayacağı için kısa sürede sizden soğuyacak ve sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka ama mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Kemik büyüsü yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilmesi gerekmektedir. Aynı işlemler tekrar yapıldıktan sonra büyü yeniletilmiş olur. Büyünün yeniletilmesi için ayrıca bağlayıcı ek büyüler de yapılabilmektedir. Bu yöntem kullanılarak da büyülerin tesir süreleri uzatılabilmektedir. Bunun yanı sıra muskaya büyü yazma yöntemi kullanılarak da büyünün tesir süresinin artması sağlanır. Sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol ederek, büyüyü yenilettiğinizde kişi sürekli olarak sizi sevecektir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.