İş Büyüsü

Günümüzde iş bulmanın ne kadar güç bir hale geldiği göz önüne alındığında iş büyüsü yaptırmaya yönelik taleplerin artmasını doğal karşılamak gerekir. Kimi insan iş bulmakta büyük zorluklar yaşamaktadır kimisi ise çalışıyor olsa dahi kazandığı paranın bereketi olmamaktadır.

Rızık Kapama Büyüleri

İnsanlar üzerine yapılan kara büyü uygulamaları kişilerin ne yaparsa yapsın maddi açıdan geri gitmelerine neden olur. Rızık bağlama büyüsü yapılan bir insan çabalarının karşılığını göremez ve iş konusunda birçok sorunla karşılaşır. İşsiz kalıp iş büyüsü yaptırmak isteyenlerin bir kısmı da kendilerine yapışan bağlama büyülerinden etkilenen insanlardır. Eğer insanların üzerinde bu tür olumsuz bir bağlama büyüsü varsa öncelikle bu büyü çözülmelidir.

Rızık Açmak İçin Yapılan Çalışmalar

İnsanların ya kendilerine yapılmış olan bağlama büyüleri nedeniyle ya da yaşadığımızın hayatın doğal sorunları nedeniyle iş bulma konusunda ya da kazandığı paranın bereketsiz olması konusunda zaman zaman yardıma ihtiyaç duydukları bir gerçektir. Günümüzde eğitimli insanlar bile iş olanaklarının kısıntılı olması nedeniyle iş bulma konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadır. İşsizliğin çok olduğu bu dönemde insanların iş büyüsü yaptırarak çare aramalarını doğal karşılamak gerekir. Bu nedenle yapılan büyüler kişinin rızkının açılmasına yöneliktir ve genellikle vefk yöntemiyle gerçekleşir.

İş bulma amaçlı hazırlanan vefkler kişiye özeldir. Kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi ile yapılan hesaplamalar söz konusudur. Öncelikle kişi üzerinde bir rızık kapatma büyüsü varsa bu giderilir. Medyum hocalar bakım yaparak böyle bir etkinin söz konusu olup olmadığını görürler ve bu büyünün bozulması için gerekli çalışmaları yaparlar. Kişiler düzenli salavat-ı şerife okurlarsa bu dua da rızıklarının açılmasında çok etkili olacaktır. Ayrıca bir çok dua ve esmanın yürekten okunması sayesinde insanlar iş ve rızık konusunda fayda görebilirler.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.