Güçlü Kara Büyüler

Gelmiş geçmiş en güçlü büyüler kara büyülerdir. Genelde bu büyüler kişilerin sevenleri ayırmak için kullandığı büyülerdir. Kara büyüler kişinin direk bilinci ile oynar ve kişinin ruhunu emer. Bu yüzden bu büyüleri yaptırmak oldukça tehlikelidir. Kesinlikle bu tarz çok güçlü büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda tüm olumsuz özelliklerini bir kara bulut gibi kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden kara büyüler için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Güçlü kara büyüler aynı zamanda kişilerin zihinlerine hitap etmek için de kullanılmaktadır. Bu şekilde de istediğiniz kişiyi kontrol altına alarak kullanabilirsiniz. Bu yüzden kara büyüler gelmiş geçmiş en güçlü ve aynı zamanda en tehlikeli büyülerdir.

Kara Büyülerin Yapımı

Kara büyülerin yapımı için farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle bu tarz güçlü büyülerin yapımı için oldukça farklı, zor bulunan malzemeler kullanılır. Bu malzemeler domuz yağı, cenin ve ölü toprağı gibi malzemelerdir. Medyum büyünün yapılış amacına göre bu malzemelerden birini seçerek kara büyüyü yapar. Domuz yağı kullanılarak yapılan büyü genelde kişileri birbirlerinden ayırmak içindir. Bunun dışında ölü toprağı ya da cenin büyüsü kişinin kontrolünü ele geçirmek için yapılan büyüdür. Bu şekilde güçlü kara büyüler yapılır. Güçlü kara büyülerin etkileri kısa sürede görülmektedir. Kişi büyünün etkisi altına girerek istediğiniz şekilde davranmaya başlayacaktır.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süreleri

Kara büyüler ne kadar kuvvetli etkilere sahip olsa da sonsuza dek bu etkiler devam etmez. Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise artık kişi kendi normal hayatına ve davranışlarına dönerek olan biteni idrak edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat edilmeli sürekli olarak bu süre kontrol edilmelidir. Tesir süresi geçmeden önce büyünün tekrar yeniletilmesi ile büyünün kişi üzerindeki etkileri devam edecektir. Güçlü kara büyüler yeniletilmesi için kişilerin medyuma giderek aynı şekilde büyüyü tekrar ettirmeleri gerekmektedir. Büyüler bu şekilde yineletildiği sürece etkileri devamlılık kazanacağı için istediğiniz amaca kısa sürede ulaşacaksınızdır. Bu yüzden büyüler için tesir süresi çok önemlidir.

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İnsanlar kötü niyet besledikleri zaman başka insanlara karşı zarar verebilmek adına kara büyü yöntemlerine başvurmaktadırlar. İnsanların birbirlerine olan bu kötü yaklaşımlarını kara büyü çeşitleri nelerdir başlığı adı altında sizlerle paylaşarak bilgilendirmek istiyoruz.

Art niyetli kişilerin en çok başvurdukları yöntemlerden birisi olan kara büyüler uygulanan kişide ciddi şekilde zararları olmasıyla bilinir. Oldukça kuvvetli büyü kategorisinde yer alır ve kişi istediğini başarır ise büyü yapılan kişiyi bir hayli etkilemektedir. Adı üstünde ‘’ kara büyü ‘’ olarak bilinir.

Her ne kadar büyüler günümüzde popülerliğini koruyor olsa da dinimizde yasaklanmış, uygulanması günah olan eylemlerden birisidir. Ancak ister istemez insanlar kara büyü ya da ak büyü gibi kategorilere ayrılan konularda bu işi yapan profesyonel büyücü olarak bilinen kişilere başvurarak destek almak istemektedirler.

Büyülerin tarihi neredeyse insanlık tarihi ile aynı sayılabilir. Eskiden büyüler oldukça sık yapılıyorken belli bir zaman sonra insanların dine karşı sıcak bakmamaları gibi sorunlar büyülere olan inancın da yok olmasına neden olabilmektedir. Ancak çeşitli büyüler hala günümüzde uygulanmaktadır. Özellikle kara büyüler art niyetli kişilerin olmazsa olmazları arasındadır.

Ak Büyü ve Kara Büyü

Kara büyüler bir üst paragrafımızda belirttiğimiz gibi kötü niyet besleyen kişiler tarafından tercih edilerek insanların kötü duruma düşmesi istenilmektedir. Bu konulara başvuran kişiler neden böyle şeyler yaparlar bilinmez ama kara büyü olarak birkaç örnek verecek olursak eğer; ‘’ birinin ölmesi için büyü, eve gelen misafiri uzaklaştırmak için, nasip kapatmak için, sevdiğinden ayırmak için, arayı bozmak için, samimiyetin koparılması için, çocuğunun olmaması için ‘’ gibi daha da aklınıza gelebilecek kötülükler olarak bilinir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.