Evden Soğutma Büyüsü

Süregelen ilişkilerde taraflardan birisinin aniden uzaklaşmaya başlaması ve ilişkiden soğuması çifte yapılan bir evden soğutma büyüsü nedeniyle olabilir. Soğutma büyüleri çok güçlü kara büyü uygulamalarıdır ve ilişkilerin aniden bitmesine yol açabilir. Çok iyi giden bir ilişki aniden bozulmuşsa ve taraflardan birisi uzaklaşmaya başlayıp ayrılma kararı almışsa durumdan şüphe duymak yerinde olur. Her biten ilişkiyi büyülere bağlamak doğru değildir fakat soğutma büyülerinin varlığı da göz ardı edilmemelidir.

Kimler Soğutma Büyüsü Yapar?

Genellikle evli çiftten birisine aşık olan bir üçüncü kişi evden soğutma büyüsü yaptırarak çiftin ayrılmasını hedefleyebilmektedir. Bu büyüyü yaptıran üçüncü kişi çift ayrılınca aşık olduğu insana sahip olmayı amaçlamaktadır.

Evli çiftlerin kendi aralarında soğutma büyüsü yaptırdıkları da görülmektedir. Eşlerden birisi ilişkiyi bitirmek isteyebilir. Bunu sakin yollardan yapabilmek için eşine bir soğutma büyüsü yaptırır. Böylece eş soğuyacak ve kendisi ayrılmak isteyecektir. Özellikle taraflardan birinin ayrılmak istemediği durumlarda bu uygulamanın çok yapıldığı görülmektedir.

Kişinin yakın çevresinde bulunan fakat iletişimde olmak istemediği insanlar olabilir. Kişi bu insanların kendine zarar verme ihtimali olduğunu düşünebilir veya sadece hoşlanmıyordur. Bu durumda da uzaklaştırma büyülerine başvurulabilir. İstenmeyen kişiye bu büyü yapıldığında kendisi iletişim kurmaktan kaçınmaya başlayacaktır.

Aile İçinde Yapılan Soğutma Büyüleri

Hane içinde yakın akrabalarla beraber yaşanıyorsa ya da bu yakın akrabalarla olan ilişkilere mesafe konmak isteniyorsa evden soğutma büyüsü etkili bir yol olarak görülmektedir. Eş, anne, baba, kayınvalide, görümce ya da elti gibi yakın akrabalar arasında yaşanan bazı sorunlar nedeniyle bu insanlar uzaklaştırılmak istenebilir. Bu büyü yapıldığında istenmeyen kişi haneden uzaklaşır. Uzaklaştırılmak istenen kişinin niyeti insanlar arasındaki huzuru bozmaksa kişi bu niyetinden de vazgeçer ve haneden uzaklaşır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.