Dolunay Gecesi Bağlama Büyüsü

Gökyüzü cisimlerini göksel konumlarının büyü yapımında özel bir yeri vardır. Büyüler yapılırken gökyüzü cisimlerin konumuna göre birtakım hesaplamalar yapılır ve bu sayede büyü için en uygun zamanlama belirlenir. Ay dolunay konumundayken yapılan dolunay gecesi bağlama büyüsü de ayın evreleri gözlenerek yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüleri yapılırken ayın büyüme evreleri önemlidir. Ay küçülme evresine geçerken aşk ya da bağlama büyüleri yapılmaz.

Dolunay Gecesi Bağlama Büyüsü Nedir?

Kara büyülerin kendine has malzemelerle yapıldığı bilinir. Ak büyülerde ise hemen her malzeme kullanılabilir. Bağlama büyülerinin bir kısmı kara büyü uygulamalarında da yer alsa da niyet iki insanın bağlanması ise bu bir ak büyü uygulamasıdır. Büyülerde kullanılan malzemeden ziyade büyü yaptıran kişilerin niyeti önemlidir. Hangi malzemenin kullanıldığı önemli olmayan bir büyü de dolunay gecesi bağlama büyüsü olarak kabul edilir. Bu büyüde kullanılan malzeme önem taşımaz fakat ay dolunay evresindeyken yapılmalıdır. Ay bu evredeyken yapılan bütün aşk ve bağlama büyüleri dolunay büyüsü olarak da tanımlanmaktadır.

Ayın Konumu Neden Önemlidir?

Büyü yapımında ayın evreleri büyük önem taşır. Kimi büyüler için ayın büyüme evresi göz önüne alınırken kimi büyüler için küçülme evresi beklenir. Ayın dolunay konumuna gelmesi beklenerek yapılan dolunay gecesi bağlama büyüsü iki nedenden dolayı bu evre beklenerek uygulanır. Birinci neden ay dolunay konumundayken yapılan büyülerin çok daha güçlü olmasıdır. Diğer neden ise büyünün başlangıç zamanının tam olarak belirlenebilmesidir. Yapılan bir büyünün üzerinden dolunay geçerse büyünün etkisi azalmaya başlar. Bu nedenle büyünün uzun süre etkili olması için ayın dolunay konumu seçilir. Bir dahaki dolunaya kadar yapılan büyü etkisini koruyacaktır. İki dolunay arası 29 gündür ki bu da bu süre zarfında yapılan bağlama büyüsünün etkili olacağını gösterir.

Eve Bağlama Büyüsü

Kişiler eşleri için günümüz de eve bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Eve bağlama büyüsü kesinlikle en tehlikeli ve yapım aşaması zor büyüler arasında yer almaktadır. Bu sebeple büyü yapımında kesinlikle yardım alınmalıdır. Yardım alınmasının diğer bir sebebi ise kişilerin kan bağı olan kişilere büyü yapamamasından kaynaklanmaktadır. Alanında uzman medyumlardan, daha önceden eve bağlama büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alınması gereklidir. Ayni zamanda da eve bağlama büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım alabilirsiniz. Yapım aşaması her ne kadar zor bir işlem dahi olsa kişiler kendileri yapmaya çalışmaktadır. Bunun sunucunda ise ne yazık ki hata yapılmaktadır ve eve bağlamak istediğiniz kişinin evden daha uzaklaştığı bilinmektedir.

Sizde eve bağlama büyüsü yapım işleminde hata yaptıysanız kesinlikle bozdurmamışsınız. Bozulma işlemini kişiler kendi başlarına yapamazlar. Bunun sebebi ise ne yazık ki yapım işleminden daha zor bir bozulma işlemine sahip olmasından kaynaklanıyor. Ayni şekilde eve bağlama büyüsünü alanında uzman medyumlardan, eve bağlama büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden, daha önceden eve bağlama büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alabilirsiniz. Doğru yapılmış bir büyüde eve bağlamak istediğiniz kişiyi anında eve bağlanmaktadır. Evine bağlı olmayan kişi yüzünden evde çıkan huzursuzlukların son bulduğu bilinmektedir. Eğer bağlama büyüsünün doğru yapılması halinde bir hafta sonra etki göstermektedir. Alanında uzman medyumlardan yardım alınarak yapılan eve bağlama büyüsünden birçok ki si memnun kalmıştır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.