Ceviz Büyüsü

Ceviz büyüsü aşk büyüleri arasında yer almaktadır. İyi niyetlerle yapılsa da bu büyü kara büyüler ailesine aittir. Büyüler dinimizde kesinlikle uygun değildir. Büyüyü yapanında yaptıranında ne bu dünyada ne de öbür dünyada yeri yoktur. Büyü yapım esnasında isminden de anlaşılacağı üzere ceviz malzemesi kullanılır. Tehlikeli ve tesiri yüksek olan büyüyü bilen bir medyum ya da hoca eşliğinde yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ceviz büyüsü işlemi yapılırken öncelikle ceviz kırılır ve içi açılır. İçi açıldıktan sonra ceviz kabuğunun içine büyü yaptırılacak kişinin bilgileri yazılır ve okunur. Cevizin içinden çıkan parçaların büyü yaptırılacak kişiye yedirilmesi gerektir.

Ceviz Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyünün tesiri 14 gün içerisinde gösterilmeye başlayacaktır. Büyünün tesiri yapıldıktan hemen sonra göstermeye başlayacaktır, büyü yapılan kişi cevizi yedikten hemen sonra büyü tamamen etkisinin altına alacaktır. Etkisi altına alınan kişi kısa süre içinde size aşık olacak ve ölene kadar sizden vazgeçemeyecek kadar sevecektir. Ceviz büyüsü, bağlanma büyüsü olarakta farklı bir şekilde uygulanabilir. Büyü uygulama esnasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Büyünün eksik, hatalı veya eksik sözcük söylenmesinden kaynaklı büyü tesir etmeyebilir. Günümüzde birçok sahtekar ve dolandırıcı sözde kendini medyum veya hoca olarak tanıtır. Amaçları sadece para almaktır.

 

Buna oldukça dikkat etmeniz gerekir. Büyüyü yaptıracağınız medyumun veya hocanın popüler ve yaptığı büyülerin başarılı olmasına dikkate alınmalıdır.

Ceviz Büyüsünün Amacı Nedir?

Ceviz büyüsü, geçmişten günümüze yapılan tesiri yüksek aşk büyüleri içinde yer almaktadır. Çok kez uygulanmış ve çoğunda başarılı olunmuştur. Ceviz büyüsünün bozulması da mümkündür. Büyü yapıldığını hissediyorsanız hemen bir medyuma ya da hocaya başvurarak büyü bozdurma işlemine başlayabilirsiniz. Büyünün vekf üzerine muska yapıldıysa ve muska bulunduysa bu büyüyü bozmak daha kolay olacaktır. Büyü kendi kendine de etkisini kaybedebilir. Büyü yapılan kişinin ibadet etmesi, günlük olarak sürekli dualar okuması gereklidir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.