Canbar Aşk Büyüsü

Bilinen aşk büyüleri arasında en güçlülerinden biri olarak Canbar aşk büyüsü kabul edilir. Kökeni Babil’e dayanan bu büyü günümüzde en çok uygulanan aşk büyüleri arasında yer alır. Ak büyüler arasında bilinen Canbar aşk büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve bu nedenle dikkatli uygulanması gerekir. Canbar aşk büyüsü belli ritüellerle okunan bir dua ile gerçekleşir.

Canbar Aşk Büyüsü Yapılırken Gerekenler

Canbar duası da denilen Canbar aşk büyüsü en kuvvetli aşık etme büyülerinden biridir. Bu işlemin yapılabilmesi için büyülenmek istenen kişinin bir fotoğrafı gerekir. Kişi kendi fotoğrafını da hazır bulundurmalıdır. Bir parça temiz kağıt temin edilir ve büyünün yapılışında okunan sureler ve esmalar vardır.

Canbar aşk büyüsü yapımında fotoğraf kullanılması birçok kişiyi zor durumda bırakır. İnsanların büyülemek istedikleri kişilerin fotoğraflarını temin edememeleri söz konusu olabilmektedir. Büyünün ilk yapıldığı zamanlarda fotoğraf olmadığı düşünüldüğünde aslında basit bir insan figürü çizimi de yeterli olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken tarafların ikisi için de çizim kullanılmasıdır. Büyünün tarihte yapılışında çamurdan yapılan insan figürlerinin kullanıldığı da bilinmektedir.

Canbar Aşk Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aşk büyüleri ak büyüler kapsamında yer alır fakat devreye yine de ruhani varlıklar ve enerjiler girdiği için çok dikkatli yapılması gereken uygulamalardır. İnternet üzerinde bulunan tariflerden yola çıkarak kişilerin kendilerinin bu uygulamaları yapmaya kalkmaları çok tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle özellikle Canbar aşk büyüsü gibi güçlü enerjilere sahip uygulamalar mutlaka medyumlar tarafından yapılmalıdır. Ruhani varlıkların devreye girdiği bütün uygulamalarda çok güçlü enerjiler açığa çıkar ve bu enerjilerin kontrol altında tutulabilmesi çok önemlidir. Kontrol altına alınamayan ve doğru yönlendirilmeyen enerjiler çok büyük sorunlara yol açabilir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.