Balmumu Büyüsü

Genellikle kötü niyetlerle yapılan balmumu büyüsü uygulaması yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu büyünün uygulamasında hata yapma olasılığı çok fazladır ve eğer hata yapılırsa büyü ters etki yaratabilir. Balmumu büyüsü iyi niyetle de uygulanabilir ve bu niyetle yapıldığında uygulanan kişiler arasında muhabbetin artmasına neden olur. Fakat genellikle büyünün yapılma amacı ve uygulama şekli kötü kabul edilir.

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Balmumu büyüsü yapmak için önce balmumundan insan figürleri hazırlanır. İnsan figürleri büyü uygulanacak kişi ya da kişileri temsil eder. İnsan figürlerine iğne batırarak ya da iğnesiz olarak balmumu büyüsü yapılabilir.

Büyü uygulaması yapılacak kişinin adı ve annesinin adı bir mum üzerine yazılır. Hazırlanan mumun üzerine bin tane esma okunur. Büyü yapan kişi gece yarısı geçtikten sonra “bu mumun yandığı gibi sen de benim için yan” diye niyet eder ve mumu yakar. Bu büyü uygulaması yedi gün tekrar edilecektir bu nedenle mumun yedide biri yandıktan sonra söndürülmesi gerekir. Bu işlem yedi gece boyunca saat gece yarısını geçtikten sonra aynı sözler tekrar edilerek uygulanmaya devam eder. Yedinci gecenin sonunda artık birmiş olan mum aynı sözler söylenerek ateşe atılır.

Bal Mumu Büyüsü Etkisi

Bu büyü çok etkili bir büyüdür ve kötü niyetle yapılan balmumu büyüsü sonucunda büyü yapılan kişinin ailesi dağılır, işi bozulur ve ciddi maddi kayıplar yaşar. Çok etkili olan bu büyünün bozulması oldukça zordur. Balmumu büyüsünü bozdurabilmek için çok tecrübeli ve işinin ehli olan hocalardan ve medyumlardan yardım almak gerekir. Balmumu büyüsünün yapılış anındaki etkisinin kuvvetine göre bozulması hem zor olacak hem de uzun sürecek bir büyüdür. Bu nedenle bu büyü yapılırken niyetten emin olunmalı ve dikkatli davranılmalıdır.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.