Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü, ilişkinizde sorun olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanılan zamanlarda, ilişkinizi en az eski haline ya da arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan manevi bir yöntemdir. Bu konuda bağlama vefki hazırlanarak sonuca ulaşılır.

Oysa ki, yolunda devam eden bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı durumlarda ilişkide sorun olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama etki etmez anlamına gelmez. Normal seyrinde devam eden ilişkilerde zaman anlamında sorun olmayacağı için daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan olaylarda zaman sınırı olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

Osmanlı döneminde, evlenmesi düşünülen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine uygun olup-olmadıkları tespit edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefkiyle bağlanır, boşanmaların ve olası problemlerin önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, ilişki başlamadan önlem alınırdı. Zira, evlilik sonrası yaşanacak problemlerin eşler, çocuklar ve aileler açısından ciddi anlamda yıpratıcı olduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her konuda yaptığımız gibi problem yaşandığında aklımız başımıza geliyor ve bazen geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, ilişkinin başlangıcında önlem alınması halinde daha etkili sonuçlar verecektir..

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.