Azem Büyüsü

Azem büyüsü, Kara büyülerden olan bu büyü herhangi bir mekânı korumak amacıyla yapılır. Bu büyü en tesirli büyülerden biri olmakla beraber çok zor büyülerdendir. Yapılması ve bozulması oldukça ciddi bilgi ve ilim gerektirmektedir.

Kesinlikle alanında uzman medyum ve hocalar tarafından yapılabilecek olan bu büyüyü yapmak da bozmak da çok zordur. Bu büyü çeşidi hüddam adı verilen köleleştirilmiş cinler kullanılır. Büyüyü yapacak medyum kendisine birkaç tane hüddam cini seçer bu cinler medyum ölse dahi asırlarca aldıkları görevi yerine getirmeye devam ederler.

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer bu büyüyü yapıyorsanız ve işinin ehli değilseniz ciddi sonuçlar ortaya çıkacaktır. Çünkü büyüyü bilgisiz olarak yaptığınız takdirde cinler size musallat olacaktır. Bu yüzden büyüyü kesinlikle bilgili kişiler yapmalıdırlar. Bu büyü yapılması şu şekilde olmalıdır. Öncelikle yapılışı için siyah renkli kır tavşanının adet kanı gerekmektedir.

Bu kan üzerine Ayet’el Kürsi tersten okunur ve korunacak kişinin veya mekâna sürülür. Bu işlem sonucunda hüddam cinleri kişiyi, mekânı veya gömüyü yani korunacak şey ne ise onu korumaya başlarlar. Bu sayede büyünün tesiriyle gömüye gelenler gelemez, mekâna zarar vermek isteyenler veremezler.

Büyünün yapıldığı mekânlarda seslerin işitilmesi, eşyaların yer değiştirmesi, keskin kokuların gelmesi gibi durumlar meydana gelebilir. Bu belirtiler orada azem büyüsünün yapıldığının kanıtıdır.

Büyünün yapıldığı mekâna girmeye ve zarar vermeye çalışan kimselerde psikolojik sıkıntılar meydana gelir. İntihar vakaları en çok görünen vakalardır.

Koruma Büyüsü

Azem büyüsü define, mekân ve kişileri korumak amacıyla yapılmaktadır. Kişiye yapıldığı takdirde kişiye kimse yaklaşamaz ve dokunamazdı r.Bu yüzden eski zamanlarda kraliyet aileleri bu azem büyüsü sayesinde korunur ve zarar gelmesi engellendiği rivayetler arasındadır. Arkeologların bu büyüden korunmak amacıyla önlemler aldıkları bilinmektedir.

Azem büyüsü yapılması kadar bozulmasında zor olan bir kara büyüdür. Azem büyüsünün bozulması için yapan kişinin bozması gerekmektedir, aksi takdirde bu azem büyüsünü bozmak aşırı derecede zordur. Sadece işinin ehli hocalar ve medyumların okuduğu tılsımlarla bozulabilir. Bu yüzden büyüyü bozdurmak veya yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken işinin ehli hocalar ve medyumlarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sonuçları musallat olaylarına, çarpılmaya ve hatta ölüme kadar gidebilmektedir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.