Adet Kanı Büyüsü

Yüzyıllar boyu varlığını koruyan büyülerden birisi adet kanı büyüsü olarak bilinir. Hangi amaca hizmet ettiği konusunda sizlere detayları vereceğiz. Ancak öncesinde adet kanı büyüsünü kim yapar, adet kanı büyüsü neden yapılır, adet kanı ile bağlama büyüsü gibi soruları cevaplamakla başlamak istiyoruz.

Adet kanı büyüsü duyduğunuz zaman yapılmasındaki amacın aşık etmek içi tercih edildiğini bilmenizi isteriz. Tercih edilme sebebi ise tamamen bozulması en zor olan büyülerdendir ve tesiri de oldukça güçlü olmasından dolayıdır.

Eğer bir medyum size adet kanı büyüsü için yardım edecekse bunun 5 aşamada olduğunu söyleyecektir. Çok kısa bir sürede yapılmaz ve bu her aşamanın neredeyse bir gün alacağının altını çizecektir.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Kulaktan dolma bilgilere göre sadece evli insanlara yapıldığına dair bilgilere ulaşacaksınız. Ancak bu evli kişilere yapıldığı gibi bekar kişilerin üzerinde de uygulanmaktadır. Yine araştırmalarınız sonucuna evli ve zengin erkekleri elde etmek ya da aşık etmek için uygulandığına şahit olabilirsiniz. Ancak adet kanı büyüsü kadın ya da erkek fark etmeksizin zengin ya da fakir demeden uygulanan büyüler arasındadır.

Adet Kanı Erkeğe İçilirse Erkek Aşık Olur mu?

Halk arasında kadının adet kanını erkeğe içirmesi durumunda erkeğin ona aşık olacağı söylentileri dolaşmaktadır. İçirme yöntemi ise herhangi bir içeceğin içerisinde 2-3 damla adet kanı karıştırılarak içmesi yönünde dile getirilmektedir. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır ve yapılmaması gerekir.

Adet Kanı Büyüsü için Kaçıncı Gün Yapılır

Adet kanı büyüsü kadının adetinin ilk günü yapılmaz. Çünkü adet kanının ilk günü pis kandır. Adet büyüsü yaptırmak ya da yapmak için ikinci günü yapılması gerekir. Medyumlar bunun farkında olarak ikinci gün beklenmektedir.

Medyum Kehatun Hoca

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.